Kladionica, tiketi, tipovi...

sta je kaznjivo? namestanje ili prevara? zar neko moze stvarno misli da je namesteno i da je 100% sigurno? pa ovi sto nude da su uvereni u to stavili bi sve sto imaju, ne bi se zamlacivali po netu i trazili musterije da zarade dodatnih 100, 200 nebitno koliko €. ja prvi bih ulozio u 20 razlicitih kladionica po 1000€. ima fora koliko oces, npr javi mu se 20 ljudi i svakom od njih da razlicitu utakmicu. neka prodje pa se javi opet, drugi mogu samo kukaju ako su platili pre meca. dok je ovaca bice i sisanja.

evo sta ja odigrah danas, mozda nesto i prodje :D

Pogledajte prilog 333795
 
Nadam se da vas iskusne kladionicare ne smaram mojim mozda malo prostim pitanjima,juce odigrah jedan tiket na pobedu Nemacke,kvota bila 2,7 ja ulozih 20 € i prvi put u zivotu se kladio i valjda dobio e sad ono sto me zanima je kad odigrate nekoliko tipova jel se gubi sve ako jedan promasis?Takodje meni nekako logicnije ispada odigrat na jedan rezultat pa i vise ulozit nego ganjat vise njih,ako je jedan promasaj gubitak za sve ulozeno
 
Nadam se da vas iskusne kladionicare ne smaram mojim mozda malo prostim pitanjima,juce odigrah jedan tiket na pobedu Nemacke,kvota bila 2,7 ja ulozih 20 € i prvi put u zivotu se kladio i valjda dobio e sad ono sto me zanima je kad odigrate nekoliko tipova jel se gubi sve ako jedan promasis?Takodje meni nekako logicnije ispada odigrat na jedan rezultat pa i vise ulozit nego ganjat vise njih,ako je jedan promasaj gubitak za sve ulozeno

Gubi se ako promasis jedan rezultat. Lakse je pogoditi jednu ali treba uloziti vise para.
 



e da je vako svaki dan, dva uplatio i oba prosla :mrgreen:
danas mozda odigram nesto, mada mi nije toliko bitno jer mogu uzivam u polufinalu posto sam pre nekih 4 nedelje odigrao da titulu osvaja argentina, a i na holandiju. bolje bi bilo prodje holandija jer je bila veca kvota ali uglavnom cekam nedelju i uplacujem da titulu osvaja nemacka, tako da sam pokriven sa svih strana :mrgreen:
Nadam se da vas iskusne kladionicare ne smaram mojim mozda malo prostim pitanjima,juce odigrah jedan tiket na pobedu Nemacke,kvota bila 2,7 ja ulozih 20 € i prvi put u zivotu se kladio i valjda dobio e sad ono sto me zanima je kad odigrate nekoliko tipova jel se gubi sve ako jedan promasis?Takodje meni nekako logicnije ispada odigrat na jedan rezultat pa i vise ulozit nego ganjat vise njih,ako je jedan promasaj gubitak za sve ulozeno
kao prvo cestitam, prvi put je najsladje, sad samo lagano. imas sisteme 2 od 3, znaci odigras 3 al dosta ti ako prodju 2.
e sad zavisi zbog cega bi se kladio, dal da bi ostvario profit ili samo zbog zabave i da ti ne bude dosadno. ako bi zbog profita i na duze staze ima dosta stvari o kojima treba da vodis racuna. najbitnije da znas se ne mozes obogatiti na brzinu ali bi mogao imati solidan dzeparac samo kad bi se pridrzavao odredjenih pravila. ni ja nisam neki opasan profi igrac ali ucim, istrazujem i za sad sam u plusicu. nije nesto ogromno ali spremam se za pocetak nove sezone :mrgreen:
 
ljudi ne znam da li je promasena tema ili ne, ali vezano je za kladionicu i sistem takav da se odabere jedan tim i od pocetka sezone da se juri X i svako sledece kolo duplira se uplaceni iznos do pogotka.

e sada negde sam procitao da je neciji cale tako igrao do 30 kola i sad sraunam i shvatim da je to cista izmisljotina, ukoliko se pocne sa 10e ako do 28kola ne pogodite X 28kola morate da uplatite 1.3 milijarde eura. tako da u te bajke moj cale ovo ono ne verujem.

da li neko ima iskustva sa ovim tipom kladjenja.

nesto razmisljam da bi do 10 kola trebalo da dodje siguran X ali za takvu igru mora da se odvoji bar 5000e ali ako ne dodje do 10 kola u ozbiljnom ce problemu biti igrac
 
Meni bas ovaj Brazil nekako drag.ja juce ponovo(drugi put) bacih lovu da ce da izgube i opet dobih e sad nema vise Brazila nema ni meni dobitka.
Nemacka-Argentina mi se bas nekako i ne prognozira,tu bih tipovao na Nemacku ali strah me neresenog rezultata tj. produzetaka,izgleda da cu zavrsiti kladjenje,za 4 godine mozda ponovo pokusam.
 
Nikad nisam igrao specijale pa me kopka nesto.
U igri Prvi aut ili Prvi korner sta se racuna da li pravljenje auta ili kornera ili izvodjenje?

Recimo utakmica: Nemacka - Argentina odigram 1 na igru:
Prvi aut 1 (1,85) X (99) 2 (1,85)

Kako prolazim u tom slucaju? Da li treba Nemacka da napravi aut ili da ga izvede?
 
Nema niko.Mi nemamo te velike pare za bacanje :D
Šalim se.ja to ne bih igrala,jedino da spavam na parama pa me boli uvo kad će da igraju na nerešeno.
O tome svi pričaju da je " najbolje" ali meni se to ne svdja.

dok ne stavis x na tiket neces nikad videti prave pare.... jedno vreme sam igrao kupove samo p/k iz x u x.... juce je napr. bilo idiotski igrati na navlake geteborg i elfsborg a oboje nisu bas igrali x-eve ...i dosli :lol:

bas ko popodnevni "derbi" valeranga rozenborg... tako treba i danas igrati one smarace norcepinga i djurgardena :lol:

pre neki dan ulete 11 soma na providne parove


pic host
 

Back
Top