KK Partizan

Ma kakvo bre "evidentno povlačenje"? Gde si ti to video na snimku? Još malo pa ćeš tvrditi da je Pejdž bacio Puntera, toliko si otišao u aut sa neobjektivnošću. Pejdž nije napravio faul a Punter je svog čuvara bacio na parket. Čisto ko suza.

Košarka nije odbojka niti tenis, to je kontakt igra u kojoj se sudijski kriterijumi formiraju na terenu, tokom više sezona, uz male korekcije kod konkrente utakmice, a ti se ovde bez srama pozivaš na neko pravilo po kome odbrambeni igrač ne sme da ima kontakt sa napadačem nego mora da drži rastojanje od jednog koraka? Koju ti košarku gledaš?

Nemoj nas da ubeđuješ da si "neutralan", pogledaj se u ogledalo. Samo toliko.
Jesi pročitao pravila igre? Citirao sma ih........A da, bitno je sllobodno sudijsko ubedjenje, je.beš pravila.....
Šta ono kaže, parafraziraću...........ne sme da stoji tako blizu njega i da time sprečava da promeni pravac......Ako u takvom slučaju dodje do kontakta odgovoran je igrač odbrane..........A ne to ne važi ovde, Pejdž nije to radio i nije ga držao uopšte :hahaha: :hahaha: ............Koliko navijačka ostrašćenost zaglupi čoveka, to je strašno, bolje se sam pogledaj u ogledalo.
A da ti dodam......Upadljivo je ćutanje Zvezde na ove odluke sudija........To može da znači samo jedno, a to je da će Zvezda biti pogurana u ABA ligi.......Eto živi bili pa videli, a onda će biti kukanja po slobodnom sudijskom uverenju.
Sam sebe diskvalifikuješ za bilo kakvo realno posmatranje košarke i to zbog navijačke strasti....Je.bo vas Dule Vujošević koji vas je tako naučio, smrad majmunski koji je unakazio Partizan za narednih 20 godina.
 
Ma jeste, svaki presing je faul, sad se praviš da si pao sa Marsa pa učiš košarku čitajući pravilnik. Niko od nas nije gledao košarkaške utakmice nego čitamo statistiku i pravilnike pa je ovaj klip od 6 sekundi prvi put da zaista gledamo igru, a u pravilniku piše da ne smeš da se približiš protivniku bez lopte na manje od metar - dakle faul!

Daj bre Kole, nemoj da se sramotiš, pogotovo ti nije trebalo ovo sa Vujoševićem, školsko samorazotkrivanje.
 
Deluje mi da se na snimku, na otprilike 3:42, stvarno vidi da ga Pejdz nije drzao levom rukom. Cak i da jeste, prilikom pada bi se tom levom rukom pridrzao za Pantera, ali se, takodje vidi, da nikakav stisak nije napravio vec mu je ruka visila u vazduhu sve vreme.

 
Ma jeste, svaki presing je faul, sad se praviš da si pao sa Marsa pa učiš košarku čitajući pravilnik. Niko od nas nije gledao košarkaške utakmice nego čitamo statistiku i pravilnike pa je ovaj klip od 6 sekundi prvi put da zaista gledamo igru, a u pravilniku piše da ne smeš da se približiš protivniku bez lopte na manje od metar - dakle faul!

Daj bre Kole, nemoj da se sramotiš, pogotovo ti nije trebalo ovo sa Vujoševićem, školsko samorazotkrivanje.
Od kada se to presingom smatra držanje rukom?
A izgleda ne znaš ni pravilnik da čitaš........U pravilniku kaže "jedan normalan korak" , a u slučaju da je blize i UKOLIKO time ometa da igrač bez lopte promeni smer ili stane, odgovornost je odbrane.
Pravilnik NE KAŽe da je zabranjeno igrati bliže igrača, ali pod tim uslovima.
Ovde očigledno Pejdž sprečava Puntera da se kreće, čak nevezano za to što ga drži rukama, što s ejadno vidi kad apunter prvo pokupava da se udalji od Pejdža prema košu..
Ne postoji reprezentativniji primer opstrukcije igre od strane Pejdža od ovoga..Pokazno za škole...
 
Deluje mi da se na snimku, na otprilike 3:42, stvarno vidi da ga Pejdz nije drzao levom rukom. Cak i da jeste, prilikom pada bi se tom levom rukom pridrzao za Pantera, ali se, takodje vidi, da nikakav stisak nije napravio vec mu je ruka visila u vazduhu sve vreme.
On to gleda kroz anti-Partizan naočare, kakvi snimci, njegova patnja zbog pobede KKP je jači dokaz od nekog tamo snimka situacije.

Od kada se to presingom smatra držanje rukom?
...
Ovde očigledno Pejdž sprečava Puntera da se kreće, čak nevezano za to što ga drži rukama
Kojom to rukom Pejdž drži Puntera, ajde skrinšotuj i zaokruži?
 
On to gleda kroz anti-Partizan naočare, kakvi snimci, njegova patnja zbog pobede KKP je jači dokaz od nekog tamo snimka situacije.


Kojom to rukom Pejdž drži Puntera, ajde skrinšotuj i zaokruži?

Evo nas na slici 1111 jasno se vidi kako Pejdž drži Puntera ne dozvoljavajući mu da se odlepi od njega.
Na slici 2222 je veoma vidljivo i iz položaja nogu( a i ruku naravno) Pejdža da ne dozvoljava Punteru da se odlepi od njega, opstrukcijom igre..........Školski primeri.
Baš nevidljivo zar ne?
 

Prilozi

  • 1111.jpg
    1111.jpg
    68,9 KB · Pregleda: 8
  • 2222.jpg
    2222.jpg
    76,8 KB · Pregleda: 8
Drži ili ga je dodirnuo rukom? Jesi potražio još koji ugao, jer ja sam sedeo u parteru na toj strani, blizu te situacije, bilo je prilično čisto. Na prvoj slici si zapravo zaokružio ruku koja i ne dodiruje Puntera, zašto?

Aj da završavamo ovo, nema poente.
 
Ne dodiruje?
Pogledaj snimak tog trenutka, jasno je da ga DRŽI!
A drugom ga takodje drži.....
Šta lupetaš? da ti nadjem, ja ti nadjem.........A da, sad nije to tako, nije HD pa se ne vidi, ali eto ja sam bio blizu i nije ga držao?
To si hteo da kažeš?
U pravu si , nema nikakve potrebe da se dalje raspravljamo, sve je kao dan jasno......
 
Drži ili ga je dodirnuo rukom? Jesi potražio još koji ugao, jer ja sam sedeo u parteru na toj strani, blizu te situacije, bilo je prilično čisto. Na prvoj slici si zapravo zaokružio ruku koja i ne dodiruje Puntera, zašto?

Aj da završavamo ovo, nema poente.
Potražio još neki ugao, ali ga nema.Iz iskustva nekoga ko je igrao košarku dosta dugo, iz položaja tela obojice sasvim je jasno da ga drži, a i jasno se vidi na snimku.........Neko po svoj prilici mora posetiti očnog lekara, a to sigurno nisam ja.......
Na prvoj slici se JASNO vidi da ga DRŽI, samo ugao nije baš najbolji, ali gledajući sledeći trenutak sasvim je jasno.......
ja stvarno ne znam, tražio si našao sam ti..........Šta ja mogu kada ti ne vidiš ni očigledno sa slike?
Veruj više meni nego svojim očima? Jel to?
 
Partizan zaista ove sezone ima čitavu logističku podršku i saveza i medija i države to se mora otvoreno reći...svi su prešli na stranu naprednjaka čak i okoreli kritičari poput Tegeltije i Danilovića i svi rade zajedno...to je do tančina pokriveno..zauzvrat je tegeltija dobio BC partizan tv....nešto je tu puklo između države i kk crvena zvezda i zvezda je ostala na vetrometini usamljena i skrajnuta..to svaki pošteni grobar mora da prizna...jednostavno su braća vučić prešla na stranu limara ostoje i danilovića mislim posebno na andreja vučića koji je često sa limarom zajedno...nije mi jasno zašto grobari kukaju na državu kad je evidentno da je ovo udruženi državni projekat u korist partizana
 
Svaki grobar mora da prizna to što ti kao zvezdaš misliš?

Evo odmah ću ti odgovoriti, šta je Vučiću u glavi niko ne zna, ali je tvoje plakanje nad tužnom sudbinom Zvezde koja nakon nekoliko godina više nije apsolutno dominantna nam mnogo znači :mrgreen:

Kole plače nad osvojenim kupom, proklinje sudije, ti sklapaš teorije zavere u kojima cela ova kvazidržava ima za cilj da jedan košarkaški klub osvoji neko takmičenje, videćemo toga još, tek ste počeli. Znači nam to, ne mogu da lažem, lep je osećaj.
 
A i ne čudi me što su Vučići izabrali sekača automobila Ostoju koji je bezličan i poslušni vojnik partije kao i ove koji su nekada bili demokrate tipa danilovića,tegeltije i ostalih ...oni koji su najviše kritikovali vučića i branili vujoševića sada se ližu sa njim i promovišu državni projekat KK partizan...
 
Danas sam od jednog prijatelja, prilično studioznog u svemu, a posebno u sportu čuo jedno veoma zanimljivo mišljenje.
Ove godine su izbori, Vučić kao deklarisani Delija(šatro se tuko po Maksimiru) ima manje više podršku istih, ili će bar biti neutralni, ako ništa servirao im Zvezdu u Evropi u fudbalu.
Problem mogu da budu navijači Partizana, vladajuća vrhuška najviše se plaši nekog scenarija 5.oktobra i ulice, a njega mogu da povuku samo navijačke grupe.
Zato je Partizan u košarci dobio mnogo više novca, zato će Partizan ove godine uzeti sve, zato se Zvezda uopšte ne talasa ma kakvo bilo sudjenje, zato se Zvezda buni ali protiv ABA lige gde Čović traži alternativno rešenje, van podeljenih uloga od strane vlasti.
Pažljivim listanjem režimskih novina, može se steći isti zaključak.
 
Naravno da je to tačno Vučić kao svaki iskusni političar zna šta treba da uradi i u kom trenutku a idu izbori ...kao šatro pravljena kampanja kako KK Zvezda ima veći budžet od KK partizan a upravo je obrnuto..na svim zvaničnim sajtovima partizan ima veći budžet a igra drugorazredno takmičenje u odnosu na Zvezdu...to besprimerno sipanje para u KK Partizan jasno pokazuje u kom pravcu i smeru se kreće država
 
2019-20 EuroLeague (top-tier European level) basketball budgets:

1. FC Barcelona (Spain) - $45.2 million USD
2. CSKA Moscow (Russia) - $44.9 million USD
3. Real Madrid (Spain) - $44.1 million USD
4. Khimki Moscow Region (Russia) - $36.7 million USD
5. Olimpia Milan (Italy) - $34.2 million USD
6. Fenerbahce Istanbul (Turkey) - $33.1 million USD
7. Zenit Saint-Petersburg (Russia) - $29.4 million USD
8. Efes Istanbul (Turkey) - $26.5 million USD
9. Maccabi Tel Aviv (Israel) - $26.5 million USD
10. FC Bayern Munich (Germany) - $25.3 million USD
11. Panathinaikos Athens (Greece) - $23.7 million USD
12. Olympiacos Piraeus Athens (Greece) - $23.2 million USD
13. Saskia Baskonia Vitoria-Gasteiz (Spain) - $17.6 million USD
14. Valencia Basket (Spain) - $16.5 million USD
15. Zalgiris Kaunas (Lithuania) - $13.1 million USD
16. ASVEL Basket Lyon-Villeurbanne (France) - $12.7 million USD
17. Alba Berlin (Germany) - $12.1 million USD
18. Red Star Belgrade (Serbia) - $9.2 million USD

2019-20 EuroCup (2nd-tier European level) basketball budgets:

1. Lokomotiv Kuban Krasnodar (Russia) - $21.5 million USD
2. UNICS Kazan (Russia) - $15.7 million USD
3. Virtus Bologna (Italy) - $15.4 million USD
4. Reyer Venice Mestre (Italy) - $13.2 million USD
5. Malaga Baloncesto (Spain) - $12.1 million USD
6. AS Monaco Basket (France) - $11.0 million USD
7. Galatasaray Istanbul (Turkey) - $11.0 million USD
8. Partizan Belgrade (Serbia) - $9.4 million USD
9. Cedevita Olimpija Ljubljana (Slovenia) - $9.4 million USD
10. Budocnost Podgorica (Montenegro) - $9.4 USD
11. EWE Baskets Oldenburg (Germany) - $9.4 million USD
12. Ratiopharm Ulm (Germany) - $8.9 million USD
13. Limoges CSP (France) - $8.3 million USD
14. Tofas Bursa (Turkey) - $8.3 million USD
15. Darssuafaka Istanbul (Turkey) - $8.3 million USD
16. Andorra Basquet (Spain) - $6.6 million USD
17. Aquila Trento (Italy) - $6.6 million USD
18. Brescia Leonessa (Italy) - $6.6 million USD
19. Nanterre 92 (France) - $5.6 million USD
20. Promitheas Patras (Greece) - $5.5 million USD
21. Arka Gydnia (Poland) - $5.5 million USD
22. Joventut Badalona (Spain) - $5 million USD
23. Rytas Vilnius (Lithuania) - $5 million USD
24. Maccabi Rishon LeZion (Israel) - $5 million USD

Uzgred Zvezda ima najmanji budžet od svih ekipa u evroligi toliko o sipanju para u Zvezdu koja potiče od grobarskih medija i javnosti...i ugroženosti partizana crno na belo sve o ciframa i budžetima u evroligi i evrokupu.....
Samo istina gospodo i nista vise ...
 
Ostojina poruka: "Očekivani medijski napadi na Partizan"

O tome ko vodi klub, šta je učinjeno, ko podmeće klipove i šta treba očekivati, predsednik Partizana je odgovorio danas u razgovoru sa navijačima.
Ostojina poruka:


Predsednk Partizana je odgovarao na pitanja navijača, jasno i ovoga puta je bilo raznih škakljivih pitanja, koja se kao i obično svode na glasine, odnosno govorkanja.

Po čaršiji se priča da je Mijailović fiktivni predsednik, da klub vodi Andrej Vučić i da je Partizan samo oružje u rukama sukobljenih strana u KK Crvena Zvezda.

"Da li ste svesni da vas zbog stranačke pripadnosti većina navijača neće prihvatiti, čak i da Partizan dogodine igrao fajnal-for Evrolige"?

"Nisam došao u Partizan da se dopadnem svakome. Imamo svoj cilj, dve i po godine nižemo uspehe, stabilizujemo klub, kao da ga vodi čarobnjak iz Oza. Andrej Vučić nema nikakve veze sa klubom, on nije Partizanovac, nije ništa, dobro, ni loše uradio za klub. Da, ne daj Bože. padne avion mislim da bi on bio kriv, pošto ga za sve optužuju. Pustite čoveka da radi svoj posao. Drugi poturaju takve priče, kako bi prikrili sopstvene neuspehe i neopravdana ulaganja", odgovara prvi čovek Partizana.

Mijailović je najavio medijska podmetanja protiv Partizana, koja ovih dana dobijaju svoju potvrdu.

"Poznato je ko će se boriti za osvajanje ABA lige. Jak Partizan mnogima ne odgovara. Cilj je destabilizacija Partizana. Poznato je kako neki ljudi u Srbiju funkcionišu. Napada će sigurno biti. Bićemo predstavljeni kao neko ko nije zalaganjem i radom napravio posao na pravi način. Biće guranja klipova pod točkove, kako kod stručnog štaba, tako i kod uprave. Moramo biti pametni, jaki, imuni, da ne dozvolimo da nas to poremeti. Siguran sam da se neće sve svesti na parket. Nas zanima košarka, a neke druge zanimaju druge stvari. Naučio sam da moram da bude gromobran u Partizanu za mnoge stvari. Najvažnije je da dođemo tamo gde smo nekada bili rezultatski i gde nikada nismo bili organizaciono", zaključio je.

Odgovore predsednika Partizana na pitanja navijača možete pogledati na BC Partizan TV
 
Hahahaha pa vi grobari ste luđi nego što sam mislio verujete jednom sekaču automobila i preprodavcu i šverceru koji je uz to još i bavi politikom a i preletač je to znači da je izdao sve prethodne gazde i vođe a druži se sa andrejom to i vrapci znaju...to je isto kao kad naši političari pričaju kako srbija ima najveći rast i najveće plate i kako je sve lepo i bajno...
 
E, pricao mi pre neki dan kolega za ruckom kako Partizan ima veci budzet od Pantera, pojavila se tabela, verovatno na RSB. Okacio coravi. :mrgreen: Ja ne mogu da zamislim kako bi bilo da je obrnuto, kad i sa tako malim budzetcicem uspevaju da imaju 20-ak igraca na platnom spisku, od toga uglavnom stranci, od toga uglavnom evroligaski igraci.

A Limarko naravno da je predsednik naprednjacka marioneta. Pustite Andreja da radi svoj posao u Narodnoj banci.:hahaha: I naravno da nema veze sa Partizanom, vec zna se s kime.

nebojsa-covic-andrej-vucic.jpg


Ja mislim da od Pantera nema tupljih ljudi, ne znam sta bih rekao.
 
Vil Mozli dobio trogodišnji ugovor od Partizana
"Poznato je koliko poštujemo Mozlijevo zalaganje, Mozli je danas zvanično produžio ugovor sa Partizanom na tri godine. Što se tiče ostalih igrača, stručni štab će raditi na tome i praviti projekciju tima za narednu sezonu. Na nama je da stvorimo kvalitetan budžet, ali pričaćemo sa strukom o ostalim ugovorima. Kvalitetni domaći igrači su uvek skuplji nego strani. Često ih i pretplatimo, samo da bi u svom timu imali domaće igrače. Potpisivanje ugovora i dovođenje igrača nekada zavisi i od same ponude na tržištu", rekao je predsednik Partizana Ostoja Mijailović za Partizan TV.

Let the plakanje begin :)
 

Back
Top