KK Partizan

Meni je bilo užasno zabavno da gledam Vrapca i Koprivicu večeras.
Toliki nedostatak košarkaške inteligencije odavno nisam video u Partizanu.
Najjači je Vrabac bio kada je jednom prilikom krenuo da se trti i zida, a onda se naravno spetljao i izgubio loptu.

Što se Konana tiče, za tog dečka je i Bane Đekić "vatra".
 
Meni je bilo užasno zabavno da gledam Vrapca i Koprivicu večeras.
Toliki nedostatak košarkaške inteligencije odavno nisam video u Partizanu.
Najjači je Vrabac bio kada je jednom prilikom krenuo da se trti i zida, a onda se naravno spetljao i izgubio loptu.

Što se Konana tiče, za tog dečka je i Bane Đekić "vatra".

Djekic je tenk M-84 za ovu topolu. Onaj je barem koristio snagu iako nije znao da igra kosarku. Ovaj tupadzija je jak kao konj a to ne zna da koristi, pravi glupe faulove u ogromnim kolicinama i ne zna nista. To je duplo golo
 
Večeras je dobio udarac u arkadu. Verujem da će se ubuduće plašiti i da se rukuje sa protivničkim igračem.
Jedino što Džile može da iskoristi od njegovog asortimana jeste šut za tri poena. Samo mora da ga ohrabri da šutira, pošto ga je i to strah.
 
valjda ce ovaj andjusic konacno da opravda deo poverenja koje sam imao u njega. iako mu je ono sto je radio prosle godine, odnelo 97% mojih simpatija.

gmaz se lepo trudi da busi iz francuske. posto realnost nije nesto naa sta se on odaziva, ubedjen je da bi mogao ponovo da jase. obradovao bi se tome vucic. i gomila navijaca koja ga i dalje voli snagom prve devojacke ljubavi.

al` qratz. u realnosti niko ko je sa njim makar prosetao 100m zajedno, ne zeli vise nikad da ima bilo kakvog kontakta.
 
Drmnemo ih kada su se nadali jos jednom nekakvom rekordu, jos protiv nas. Covic i Terzic krenu da se hvataju za gusu. I hop odjednom iskoci intervju sa Duletom koji dodatno potpiruje mrznju zvezdasrba prema Partizanu, a navijace ponovo deli na za i protiv Duleta, za i protiv uprave, za i protiv ne znam vise cega.. Dule je sujetan, nikada nije priznavao greske i misli da je uvek u pravu, nista novo. Sva pitanja koja su mu postavljali igraju na te karte. Godinama je ratovao protiv medija i i dalje ne kapira (ili ga nije briga) da ga koriste.

Svojevremeno smo sa Duletom imali ubedljivo najbolji tim u Evropi kada je odnos cena/kvalitet u pitanju. Ovo sto sada imamo (i prethodne 2-3 sezone) nije posao za njega. Uporedite nase trenutne rezultate i rezultate Limoza, timovi su tu negde kada su budzeti u pitanju.
 
Ne ako to ide njima u prilog, bolje bi bilo da je preskocio. Ne vidim kako ovo pomaze Partizanu na bilo koji nacin, a pogledao sam ceo. Nista preterano novo se nije culo, samo podgrevanje.

Ovi momci koji danas igraju (Novica excluded) mogu do pobeda samo ako osete Partizan. Ako ih nose ljudi koji vole Partizan. Znaci 7000 ljudi u hali koji zele pobedu svi kao jedan. Ne da se jedna grupica duri na Dzikica, druga na Todorica, treca na Pekovica..dok mutava ceta peva "Mars na Drinu", "Covic Vesna" ili "Ale ale ale ale ooo" dok ne znaju koji je trenutni rezultat.

Zato je derbi bio vazan i zato je najbolje iskulirati ovaj intervju..
 
Poslednja izmena:
Pre bih rekao Nemanjine, ali da poenta je da nisu nasi. Lakse je samarati i kontrolisati 2-3 hiljade razjedinjenih nego 6 hiljada sloznih navijaca. Njih nikada nije vise od 500-1000.

Pricam o tome da, ako uzmemo da je trenutni prosek 4500 gledalaca, ovaj intervju ce pre da dovede do toga da na sledecoj utakmici bude 4k nego 5k.
 
Poslednja izmena:
Drze oni tribinu od kad je kancelar tu, veruj mi pratim utakmice jako blizu njima. Isti su to ljudi, jedino su se instrukcije menjale kako su naprednjaci osecali da im negativan impuls dolazi iz Pionira.
 
Robinson operisan od kosarke. On, Koprivica i Karahodzic naslabije karike u Partizanu. Tiha jeza koliko su losi. Majstorovic slicno a i Ratkovica.
Da nismo izglupirali u najbitnijim trenucima bila bi lepsa razlika ali ja mislim da je ovako bolje jer nema opustanja u revansu. Da su napravili 10 razlike garantujem da bi usli labavo u BG-u i da bi ispali.
Ono sto je dobro je sto smo dobili bez Novice koji je jako bitan u timu kao i da je Hecer usao u odlicnu formu bez obzira sto je receno da zbog zadnje loze nece igrati.

Слажем се,мада све некако имам утисак да Кенан зна да игра (колико-толико)али као да је у неком грчу,страху.И даље очекујем да Врабац може да буде од
користи тиму (нешто близу дабл-дабл :кошеви,скокови.И то је довољно).И мислим да би Пот морао који минут више у игру,и да му се истрпи понека глупост.А Копривице ми је жао.
Момак се стварно труди,али ...не зна где бије.Трема ?Па докле ?
 
Ne ako to ide njima u prilog, bolje bi bilo da je preskocio. Ne vidim kako ovo pomaze Partizanu na bilo koji nacin, a pogledao sam ceo. Nista preterano novo se nije culo, samo podgrevanje.

Ovi momci koji danas igraju (Novica excluded) mogu do pobeda samo ako osete Partizan. Ako ih nose ljudi koji vole Partizan. Znaci 7000 ljudi u hali koji zele pobedu svi kao jedan. Ne da se jedna grupica duri na Dzikica, druga na Todorica, treca na Pekovica..dok mutava ceta peva "Mars na Drinu", "Covic Vesna" ili "Ale ale ale ale ooo" dok ne znaju koji je trenutni rezultat.

Zato je derbi bio vazan i zato je najbolje iskulirati ovaj intervju..

У праву си.Ми тај један клуб имамо.И ако ми "бојкотујемо" због ових или оних разлога,за кога да навијамо?И за кога да играју ови што играју
(а поједини сигурно и воле и играју) за Партизан?
А баба Мирославка само нариче:"отерали Душка,јооој..."
 
"diskretni lesinar" :mrgreen:
od svih stvari najsmesnija je ona njegova o stvaranju igraca :cepanje:

Tripko, Tepic, Prevara, Strahinja, Djekna, Avdalovic...the list goes on

Nije ni cudo da nas nigde nije bilo od 2002.
 
Zato sada cvetamo sa Gudurinjom, Lazinjom, Simonom i Dzenkinsom.

Ops.

Panteri ne mogu izbaciti ni nekog Tripkovica za reprezentaciju. Sva sreca pa su tu bili Djordjevic i Ivkovic da naprave nesto.
 
dok je gmazu pantera i ovih sto misle da je kosarka cirkuska vestina u kojoj caruje madjija, moci ce i da troluje. zeravica 2.

u medjuvremenu mi prskamo u cedeviti -9.

ludi birca ustaje nervozan, pravi namernu licnu na redaru, dobija tehnicku zbog lomljenja table i iskljucujucu zbog pokazivanja majmuna nevinim rvaticama. sve to na zagrevanju.

vrabac je dzivdzan, koprivica biljka ( lujiti korov ), a kenan je pot.

nole nas vraca u igru iako smo bili izgubljeni.

to zbunjuje robinsona, koji u tom trenutku odigrava presing na heceru, otima mu loptu i zakucava je u nas kos. na svu srecu pravi korake. jos smo u igri.

e onda nam ovi jjbu mamu. cisto jer su bolji.
 
Zato sada cvetamo sa Gudurinjom, Lazinjom, Simonom i Dzenkinsom.

Ops.

Panteri ne mogu izbaciti ni nekog Tripkovica za reprezentaciju. Sva sreca pa su tu bili Djordjevic i Ivkovic da naprave nesto.

Ivković stvorio nekoga?:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Pod hitno na lečenje...
Ili kod očnog ili kod psihijatra........
Mada ja mislim da ti vidiš sasvim dobro........
A i Djordjević je stvorio................
Reprezentativca Birčevića,Štimca,Simonovića.............Jako mu.do.......

- - - - - - - - - -

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2017&mm=02&dd=09&nav_id=1229082

Kakva je ovo majmu.nčina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ko je pricao o pravljenju igraca? z:D Ja sam mislio da su napravili neke rezultate, i odigrali neka dobra prvenstva.

Popaljen si ko junac.

Uzgred, Dule je car makar zato sto jedini sme da kaze skoro sve sta misli. Ono sto bode oci, o Dzikicu, zaista ne znam niti iko osim onih koji su direktno u tim krugovima moze znati i rastumaciti ko je "diskretno lesinario" ili nije - znam samo koliko je Dule sujetan i zasto bi sve to mogao reci.

Ali u vremenima kada jedan Dzikic mora da "nema komentar" na sve iole sumnjivo (da bi zadrzao posao), kada se ceni licemerisanje i ulizivanje, "blazeno neznanje" i ono cuveno nacisticko zlo obicnih ljudi ("ja samo radim svoj posao", kao sto ga Simonovic i kompanija "rade" kod jednog Covica), ili kada manjina laze i obmanjuje bez srama kao politicka elita (i u kosarci na celu sa Covicem), nije ni cudno sto jedan sada vec beznacajni Vujosevic ovoliko bode oci.

Kada bi se tako pricalo uvek, mozda bi se neke stvari i mogle isterati na cistac, ovako ili onako, lepo ili ruzno. Ovako smo osudjeni na crveno belu bajku fabrickih lazi i fejkovanih klubova zarad zadovoljenja kompleksa malih ljudi i neostvarenih huligana na visokim politickim mestima.
 
Poslednja izmena:
Ko je pricao o pravljenju igraca? z:D Ja sam mislio da su napravili neke rezultate, i odigrali neka dobra prvenstva.

Popaljen si ko junac.

Uzgred, Dule je car makar zato sto jedini sme da kaze skoro sve sta misli. Ono sto bode oci, o Dzikicu, zaista ne znam niti iko osim onih koji su direktno u tim krugovima moze znati i rastumaciti ko je "diskretno lesinario" ili nije - znam samo koliko je Dule sujetan i zasto bi sve to mogao reci.

Ali u vremenima kada jedan Dzikic mora da "nema komentar" na sve iole sumnjivo (da bi zadrzao posao), kada se ceni licemerisanje i ulizivanje, "blazeno neznanje" i ono cuveno nacisticko zlo obicnih ljudi ("ja samo radim svoj posao", kao sto ga Simonovic i kompanija "rade" kod jednog Covica), ili kada manjina laze i obmanjuje bez srama kao politicka elita (i u kosarci na celu sa Covicem), nije ni cudno sto jedan sada vec beznacajni Vujosevic ovoliko bode oci.

Kada bi se tako pricalo uvek, mozda bi se neke stvari i mogle isterati na cistac, ovako ili onako, lepo ili ruzno. Ovako smo osudjeni na crveno belu bajku fabrickih lazi i fejkovanih klubova zarad zadovoljenja kompleksa malih ljudi i neostvarenih huligana na visokim politickim mestima.

Ima u mom gradu jedan.....Zovu da Mile Kusonja........
On isto po ceo dan ide po gradu i priča šta misli.........
I naravno služi za sprdnju ozbiljnih ljudi.
Isto kao i ti, i Vujošević.
Doduše ti se razlikuješ, jer ti i ne znaš šta misliš, dok ti Vujošević ne javi.......
A Vujoševiću opet , kako vidim sve više šapuću mali ljudi što žive u televizoru.......:per::per:
 
Ima u mom gradu jedan.....Zovu da Mile Kusonja........
On isto po ceo dan ide po gradu i priča šta misli.........
I naravno služi za sprdnju ozbiljnih ljudi.

Ozbiljni ljudi ipak ne idu po gradu i ne pricaju sta misle, nego se foliraju, mlate, uvijaju, lazu, potkradaju, pod.ebavaju, precutkuju pred "jacima" sta misle, vode svoje "biznise", i na kraju dana, svejedno tracare o Miletu Kusonji.

Tako i vi covicevci i panterasi kao glumite evroligasku gospodu a onda se ludi protiv nebitnog Partizana, nervoza na vrhuncu, sahovski velemajstor Radonja gubi konce, igraci na ivici zivaca, izdaju se saopstenja, itd.
 
Poslednja izmena:
Ivković stvorio nekoga?:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Pod hitno na lečenje...
Ili kod očnog ili kod psihijatra........
Mada ja mislim da ti vidiš sasvim dobro........
A i Djordjević je stvorio................
Reprezentativca Birčevića,Štimca,Simonovića.............Jako mu.do.......

- - - - - - - - - -

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2017&mm=02&dd=09&nav_id=1229082

Kakva je ovo majmu.nčina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vidim gleda se ugledna emisija Kcn sport i jos ugledniji gost Jakovljevic.
 
Vidim gleda se ugledna emisija Kcn sport i jos ugledniji gost Jakovljevic.

Šta se gleda?
Ja ne gledam kao ti, da bih saznao svoje mišljenje, nego imam svoj stav, izgradjen na osnovu skoro 35 godina ljubavi prema košarci.
Emisiju inače ne gledam, niti znam da li taj kanal i postoji kod mene...
Ali kako vidim ti pratiš...........
I tog Jakobvljevića?
Koji je taj?
Jesi naučio nešto od čoveka?
Ako i on kaže slično meni, onda je zasigurno relevantnan sagovornik, o košarci.
Za razliku od tebe.
 

Back
Top