KK Crvena Zvezda

уписа иди види зашто на телефону андроиду не видим линкове са фејса, х, јтјуба? и зашто морам да рефрешујем страницу сваки пут кад одем на
pa kupi novi telefon , šta sam ti ja kriv za tvoj telefon
e da kod zvezdaša se uvek kvare telefoni, takva vam karma)))
izvređa pola planete i pola univerzuma i opet ja kriv , što sam Partizanovac
daj bre @Dremač
:pivce:
cccc nigde nećeš naći ovakvog Partizanovca da ti samo onako malo obriše po koju rečenicu
 
Screenshot_2024-05-23-14-37-05-748-edit_com.twitter.android.jpg


Screenshot_2024-05-23-14-35-18-041-edit_com.twitter.android.jpg
 
pa kupi novi telefon , šta sam ti ja kriv za tvoj telefon
e da kod zvezdaša se uvek kvare telefoni, takva vam karma)))
izvređa pola planete i pola univerzuma i opet ja kriv , što sam Partizanovac
daj bre @Dremač
:pivce:
cccc nigde nećeš naći ovakvog Partizanovca da ti samo onako malo obriše po koju rečenicu
Било је или има много строжијих модова...свакако. Жао ми те деце.

Ако су кварни телефони највећи успех кк пројектизана, честитам.
Као и за изјаву бодирогине мафије да првак Аба не мора играти ЕЛ. Што неће бити, јер знају у противном ови други крваво ће завршити.

( Може бити проблем у телефону, али ово са учитавањем прошлопосећеног изгледа странице се дешава одавно од кад је тел био нов, рам меморија 4гб. И на другом бившем телефону исто мислим, и на компу понекад.
А ово са ембедованим линковима од скорије.. И неки други форуми имали или имају су сличан проблем, али не у толикој мери. Кад куцкам пост, после промене странице нестане текст у неповрат. Овај форум бар задржи откуцано што је похвално. Што указује проблем у форумима или претраживачима, а не у мом телефону, који због безвезног форума нећу мењати).
- Можеш брисати или пребацити ово на Жалбе администрацији ако постоји таква тема, подфорум, ако је овде сувишно.
 
Може бити проблем у телефону, али ово са учитавањем прошлопосећеног изгледа странице се дешава одавно од кад је тел био нов, рам меморија 4гб. И на другом бившем телефону исто мислим, и на компу понекад.
А ово са ембедованим линковима од скорије.. И неки други форуми имали или имају су сличан проблем, али не у толикој мери. Кад куцкам пост, после промене странице нестане текст у неповрат. Овај форум бар задржи откуцано што је похвално. Што указује проблем у форумима или претраживачима, а не у мом телефону, који због безвезног форума нећу мењати).
- Можеш
ma i ja sam na telefonu , reko ti , nešto su ti podvalili sa telefonom)))
 
Можеш брисати или пребацити ово на Жалбе администрацији ако постоји таква тема, подфорум, ако је овде сувишно.
ovo može biti primer kako u suštini može da se razumemo
neću ni brisati , a još manje negde prijavljivati , za sav ovaj period nijednom nisam to uradio
a najmanje tebe, koji si dostojan protivnik , msm po pitanju Partizan _Zvezda
 
ovo može biti primer kako u suštini može da se razumemo
neću ni brisati , a još manje negde prijavljivati , za sav ovaj period nijednom nisam to uradio
a najmanje tebe, koji si dostojan protivnik , msm po pitanju Partizan _Zvezda
Ok i ja se uglavnom slažem sa mojim Delijama sa ovog dela foruma ali i velika primedba tebi i tvojim moderatrorima koji uređujete sport da dozvoljavate da se tzv "vaš kolega u zelenom" koji je moderator nekog drugog dela foruma na Krstarici ponaša ovde bahato,bezobrazno i van svakih stavki o onome kako jedan moderator treba da se ponaša na Krstarici.Siguran sam da znaš o kome govorim.
 
Ok i ja se uglavnom slažem sa mojim Delijama sa ovog dela foruma ali i velika primedba tebi i tvojim moderatrorima koji uređujete sport da dozvoljavate da se tzv "vaš kolega u zelenom" koji je moderator nekog drugog dela foruma na Krstarici ponaša ovde bahato,bezobrazno i van svakih stavki o onome kako jedan moderator treba da se ponaša na Krstarici.Siguran sam da znaš o kome govorim.
ok u pravu si , ali nije da se toleriše , nego nema tehničkih mogućnosti da mod sankcioniše drugog moda
slobodno, sve što mislite da nešto nije u redu, ili da je uvredljivo lično, ili po osnovu kao navijači , prijavite , to je jedini ispravan način, jer u moru informacija i postova vrlo lako može da nam promaknu mnogi neukusni komentari
hvala ti na pozitivnim rečima, obavezuju još više za korektnost :ok:
 
20240525_004302.jpg

Победа Црвене Звезде нд Фмп у првом мечу полуфинала Клс лиге.

crvenazvezdavsfmp10-460x0.jpg


20240525_041445.jpg



Да је Звезди дозвољено од система власти и судија блтаузера, да уђе у овогодишњи плеј оф и ф4 са игром као у Аба финалу ми би пометлали и ужасне глупе зелене зечеве, жуте патке, бела говеда у берлину
Европска кошарка јесте другоразредно такмичење у односу на НБА. Ипак зато Звезди поносу србског народа, правој институцији кошарке региона место је увек у врху Евро Лиге. Власти домаће стране, владе амбасаде, да овог лета на време осигурају финансије, појачања и фер суђење, а фрањов јсдкк муџахедизан дивљи криминални пројекат склоне од штеточинског деловања. Звезда као првак Аба у ЕЛ играће, или нико други неће, играти ни читав остати.


20240521_230847.jpg
 
Zamislite,drznuo se sudija da kaže NJegovom veličanstvu Rumeni od Čačak 06 "sedi,ja sudim a ne ti"
Čika "čelendž" ili narodu poznatiji kao nikad osuđen ubica doktora Milojka Divljakovića (koji je prelazio na obeleženom pešačkom prelazu),počeo je sa oprobanim receptima mazanja očiju Mozzart navijačkih napaljenih truleži.Do juče nije se ni znalo da li će obožavani Rađini i Kukočevi KK Trubaduri igrati domaću ligu a sada bi fijakerista 11.mesta u EL da glumi autoritet "znaš ti bajo ko sam ja".
 
Zamislite,drznuo se sudija da kaže NJegovom veličanstvu Rumeni od Čačak 06 "sedi,ja sudim a ne ti"
Čika "čelendž" ili narodu poznatiji kao nikad osuđen ubica doktora Milojka Divljakovića (koji je prelazio na obeleženom pešačkom prelazu),počeo je sa oprobanim receptima mazanja očiju Mozzart navijačkih napaljenih truleži.Do juče nije se ni znali da li će igrati domaću ligu a sada bi fijakerista 11.mesta u EL da glumi autoritet "znaš ti bajo ko sam ja".
Nisu vredni slova na ovoj našoj temi ... pusti budale
 
Zamisli koji su to diletanti da se raduju time što su dobili nešto novca od Evrolige a mi nismo ... losa sezona, nismo dobili pare jer smo bili među zadnja četiri tima a mogli smo veoma lako da budemo i iznad njih ... koja su to zloba od ljudi ... oni više mrze nas nego što vole Partizan.
 
Zamisli koji su to diletanti da se raduju time što su dobili nešto novca od Evrolige a mi nismo ... losa sezona, nismo dobili pare jer smo bili među zadnja četiri tima a mogli smo veoma lako da budemo i iznad njih ... koja su to zloba od ljudi ... oni više mrze nas nego što vole Partizan.
Tačno tako.Prava slika i prilika "velikog kluba" koji je do pre samo 2-3 meseca probijao sve moguće granice izdržljivosti stomačnih tegoba kod ljudi u Srbiji qrčenjem kako idu sigurno na F4 a onda tamo i napad na EL.
 

Back
Top