KK Crvena Zvezda

Pilicarska liga je nebitna...Ja bih dao klincima iz omladinske skole da pikaju. Jedino ako utice na raspored u ABA ligi,mada ne verujem...
Ja mislim da nije propala sezona,usli smo u EL,to je bitan napredak...Uz solidna pojacanja,ostacemo tamo.

A eto vidiš,ja više cenim tu pilićarsku nego ovu regionalnu...nismo mi slučajno izgubili od Mege i Metalca...raduje me što je domaća sada dosta izjednačenija :)
 
Koje rasulo ... pa ovi neće ni ući među prva četiri.
Neverovatno koji je ovo luzerski mentalitet. Jel im duguju pare pa ne žele da igraju?
Sve ovo razjuriti iz Zvezde sem dvojice, trojice... Filip nas razbija.
 
Koje rasulo ... pa ovi neće ni ući među prva četiri.
Neverovatno koji je ovo luzerski mentalitet. Jel im duguju pare pa ne žele da igraju?
Sve ovo razjuriti iz Zvezde sem dvojice, trojice... Filip nas razbija.

Ja sam i rekao da najmanje 5-6 igraca treba da idu.Mi imamo 7 igraca koji igraju,ostalih 5 samo statiraju.
 
Blago rečeno očajna igra. Katastrofa...
Hebote kad nas je Simonović izvukao.

- - - - - - - - - -

86:85!

Nadam se da je ovo ta utakmica koja ce biti prekretnica za nas tim!

Gubili smo msa 10 kosa,ali dobismo nekako.A kako smo dobili,to ce da vidimo. :D

- - - - - - - - - -

Savovic i Rakocevic.

Savović me je najviše razočarao zadnjih meseci.
 
Pa nije ni on nista pokazao. Kad sam ga gledao na pocetku sezone u onih par utakmica,mislio sam da ce biti ekstra pojacanje,i u tih par utakmica toliko mi je prirastao srcu i bio moj omiljeni igrac.

Ali nazalost svi znamo sta se desilo u nastavku, ispao je iz "forme" po nekima,i cekalo se da se vrati,ali od tog povratka nista.

Sto se Nelsona tice, pokazao je mnogo vise od prethodne 2, jeste da ima los sut za 3.. i da masi slobodna bacanja,ali mislim da on moze mnogo bolje,sto je i pokazao u onoj utakmici protiv Partizana u kupu. Jos bih tu doveo Vasu Micica - i nista ja tu vise ne bi diro.

Sto se ovih domacih tice, ostavio bih - Rakocevica,Katica,Savovica,Mitrovica i Lazica. A ove ostale neznalice oterao u 3 lepe.
 
Poslednja izmena:
E znao sam da će da se slomi na Braunu. Pa čovek uopšte i ne igra... I Skot treba da leti.
Verovao sam u obojicu ali sam pogrešio.
Uz njih:Cvetković, Radivojević, Simonović, Samardzijski, Mitrović.
Crno nam se piše u prvenstvu. Daj bože da uđemo u četiri.
 
Poslednja izmena:

Back
Top