KK Crvena Zvezda

Covek se u sportu ceni na osnovu njegovih uspeha

Vujosevic ima velike uspehe sa Partizanom, zato ga svi Partizanovci i cene

Dule-Vujosevic-Navijam-za-Zvezdu.jpg


:lol:
 
Covek se u sportu ceni na osnovu njegovih uspeha

Vujosevic ima velike uspehe sa Partizanom, zato ga svi Partizanovci i cene

Covek se UVEK prvo ceni po tome kakav je covek.
Sportski uspesi su posebna kategorija, nadgradnja.

Ja za moj klub ne navijam zbog njegovih uspeha ili neuspeha, nego zato sto ga volim.
A zavoleo sam ga opet NE zbog uspeha ili neuspeha, nego zbog dobrih, postenih, cestitih ljudi, i dobrih sportista , koji su bili deo njega.
 
@Petar BSK

Treba li da podsecam kakve je izjave o vama davao vas idol (pardon, cetnik) Milan Gurovic dok je igrao za Partizan ?

A Rasko Katic pre 2 sezone dok je igrao za Partizan "Iako sam pre igrao za Zvezdu oduvek sam bio partizanovac"
 
@Petar BSK

Treba li da podsecam kakve je izjave o vama davao vas idol (pardon, cetnik) Milan Gurovic dok je igrao za Partizan ?

A Rasko Katic pre 2 sezone dok je igrao za Partizan "Iako sam pre igrao za Zvezdu oduvek sam bio partizanovac"

Ovde se ne pravi paralela.
Ovde se prica o tome kako sam ja navijac Partizana ali NE VOLIM Vujosevica, i o razlozima za to.

TI si taj koji govori da sam ja navijac Partizana kao sto je Covic, ZATO sto ne volim Vujosevica.
 
Covek se UVEK prvo ceni po tome kakav je covek.
Sportski uspesi su posebna kategorija, nadgradnja.

Ja za moj klub ne navijam zbog njegovih uspeha ili neuspeha, nego zato sto ga volim.
A zavoleo sam ga opet NE zbog uspeha ili neuspeha, nego zbog dobrih, postenih, cestitih ljudi, i dobrih sportista , koji su bili deo njega.

Svi psuju, kada kamera za vreme utakmice snima Zvezdin tajm-aut Vukoicic je psovao gore od Vujosevica

Muta Nikolic psuje

Zeljko Obradovic psuje

Ali samo oko Vujosevica se pravi fama jer jednostavno on smeta navijacima Zvezde
 
Svi psuju, kada kamera za vreme utakmice snima Zvezdin tajm-aut Vukoicic je psovao gore od Vujosevica

Muta Nikolic psuje

Zeljko Obradovic psuje

Ali samo oko Vujosevica se pravi fama jer jednostavno on smeta navijacima Zvezde

On psuje.
On ne postuje ni svoje a kamoli protivnicke igrace ili navijace.
On decu uci da budu bezobrazni i pokvareni PRE nego nauce da je to samo deo igre koja e zove kosarka a ne i deo zivota.
On je neprincpijelan.
On je covek koji svake godine skoro sma opelejsi kasu Partizana, i onda cele godine kuka gde su pare.
On je covek kome su pare vaznije od obraza i casti(slucaj sa CSKA).
On je prakticno privatizovao najveci kosarkaski klub na ovim prostorima.

I njega treba da volim?
Postujem?
Ja nikada, a vi kako zelite, vasa stvar.
 
On psuje.
On ne postuje ni svoje a kamoli protivnicke igrace ili navijace.
On decu uci da budu bezobrazni i pokvareni PRE nego nauce da je to samo deo igre koja e zove kosarka a ne i deo zivota.
On je neprincpijelan.
On je covek koji svake godine skoro sma opelejsi kasu Partizana, i onda cele godine kuka gde su pare.
On je covek kome su pare vaznije od obraza i casti(slucaj sa CSKA).
On je prakticno privatizovao najveci kosarkaski klub na ovim prostorima.

I njega treba da volim?
Postujem?
Ja nikada, a vi kako zelite, vasa stvar.

Koja laz :hahaha:

Ako je po icemu poznat Vujosevic to je da ne trpi da njegovi igraci budu losi ljudi, to je opste poznato

Navedi mi neki primer gde su igraci Partizana bili "bezobrazni i pokvareni"

On privatizovao klub !? Znaci i Ferguson je privatizovao Mancester jer se on tamo za sve pita

Ili Venger privatizovao Arsenal ?

A drugo zamenio si stvar - kada Vujosevic dobije tehnicku ili iskljucenje TO PLACA ON A NE PARTIZAN

Ako je neko opeljesio kasu Partizana to su navijaci, 50.000 evra ove sezone zbog ubacivanja predmeta na parket i raznih drugih stvari
 
Vujosevic je prsotina. Ima kefalo da otkrije talente,crnogorska verzija kosarkaskog Vengera,samo mnogo bezobraznija ( Venger je gospodin)...
Evo vam primera:

Njega ce Barsa da potrkada u EL :lol:
Kao sto je Kosta spomenuo pujda igrace koji imaju po 20-tak godina,i ne razmisljaju mnogo svojom vuglom...
 
Koja laz :hahaha:

Ako je po icemu poznat Vujosevic to je da ne trpi da njegovi igraci budu losi ljudi, to je opste poznato

Navedi mi neki primer gde su igraci Partizana bili "bezobrazni i pokvareni"

On privatizovao klub !? Znaci i Ferguson je privatizovao Mancester jer se on tamo za sve pita

Ili Venger privatizovao Arsenal ?

A drugo zamenio si stvar - kada Vujosevic dobije tehnicku ili iskljucenje TO PLACA ON A NE PARTIZAN

Ako je neko opeljesio kasu Partizana to su navijaci, 50.000 evra ove sezone zbog ubacivanja predmeta na parket i raznih drugih stvari

Ni po jednoj stavci na koju si odgovorio NISI u pravu, ali ja sam jutros ustao u 5, i imao posla skoro ceo dan, te uistinu nemam volje da ti odgovaram na sve ovo..

Razmisli sam o tome, bice dana za nastavak ove price.........
 
Ni po jednoj stavci na koju si odgovorio NISI u pravu, ali ja sam jutros ustao u 5, i imao posla skoro ceo dan, te uistinu nemam volje da ti odgovaram na sve ovo..

Razmisli sam o tome, bice dana za nastavak ove price.........

Nemam sta da razmisljam, ti si pokazao svoje lice

Kao izigravas tu dobrog coveka, ok smeta ti Vujosevic, ali ti nipodostavas i Partizanove igrace

Ne vidim po cemu si ti to "bolji" od Vujosevica, cak si ga nazvao crnogorskim go.vnom tako nesto
 
Nego,ljudi vrlo je realno da ga izduckamo za EL. U Turskoj,sampion regularnog dela - Galatasaraj,koji je jak favorit za titulu nema A licencu Evrolige...Takodje i treceplasirani Banvit koji moze realno do finala. A u Litvaniji Lijetuvos je realni kandidat za titulu,vec su dobili Zalgiris,sto ne bi opet...
 
Nemam sta da razmisljam, ti si pokazao svoje lice

Kao izigravas tu dobrog coveka, ok smeta ti Vujosevic, ali ti nipodostavas i Partizanove igrace

Ne vidim po cemu si ti to "bolji" od Vujosevica, cak si ga nazvao crnogorskim go.vnom tako nesto

Ja sam ga nazvao pravim imenom, zbog razloga koje sam naveo.

Sto se igraca tice.........Jel` ti se svidjalo kada je nekad davno Aco Petrovic vozio "avione" po halama?
On je to radio radujuci se uspehu svog tima.
Pola danasnjih igraca Partizana kada posle kosa to uradi NE OKRENE se svojim navijacima, nego gestikulira prema PROTIVNICKIM, sto je dovoljan dokaz, kako ih je "intelektualac" naucio "lepim" stvarima.
Ima tu jos dosta detalja, ali ne nameravam da ti ih predocavam, jer po vec po tvom shvatanju kosarke jedna sudijska greska potpuni pandan sa pet greskaka na drugoj strani, te bi predocavanje dodatnih cinjenice tebi bilo totalno bespredmetno i nepotrebno trosenje vremena.

A to ko sam ja i sta sam ja, svakako neces ocenjivati ti, niti ljudi kao sto je "intelektualac".

Samo ti i dalje voli "intelektualca", nemam ja nista protiv.
Srecom pa je Partizan mnogo veci od takvog "misionara"(:rotf::rotf::rotf::rotf:), koji eto cuva nacionalno blago Srbije ogledano u Vestermanu, Lovernju,Bertransu, Gordicu :dash::dash::dash::dash:, a i od takvih navijaca kao sto si ti, koji bez imalo realnosti gledaju kako je "misionar" poseljacio Partizan.

Ali, ako je vecina navijaca danas kao sto si ti, onda je to seljacenje prirodna kategorija kluba, jer se klub prikazuje kao vecina navijaca.
 
Ma,smorila je vise prica o Dukljaninu...On je covek za male turnire...Kada je preuzimao nesto ozbiljnije,kao sto je repka 2003 ( koja je predhodnih godina harala svetom,i bila je nepobediva) ili CSKA skenja. Sve u svemu kao trener je prosek...
 
Taj Vujošević sem u Partizanu (gde radi šta hoće i kad mu se hoće) ništa nigde nije uradio. Da sad ne nabrajam.
A što se nas tiče u očajnoj smo formi. Još uvek verujem da će Radonjić spremiti ekipu za šampionat. Kako smo ovoliko pali u odnosu na pre pola godine.. neshvatljivo.
 
Nego,ljudi vrlo je realno da ga izduckamo za EL. U Turskoj,sampion regularnog dela - Galatasaraj,koji je jak favorit za titulu nema A licencu Evrolige...Takodje i treceplasirani Banvit koji moze realno do finala. A u Litvaniji Lijetuvos je realni kandidat za titulu,vec su dobili Zalgiris,sto ne bi opet...
Pride mora da se desi još jedno iznenađenje, da Himki izbaci CSKA ili da u Španiji šampion bude neko bez A licence, što će posebno teško biti, a još mora da se desi i da u Italiji šampion bude neko osim Montepaskija ili Milana.
Sve je to pojedinačno vrlo moguće, ali da se sve to desi, teško. Mislim da su šanse za to 10-20%, tako da ne morate da žvaćete gaće previše.

Ja da budem iskren, u vezi vašeg odlaska u EL, osećanja su mi podeljena. Sa jedne strane, iako nisam nikakav patriota a posebno ne ona vrsta koja će u svemu da vidi "dobro" za srpsku košarku, mislim da bi bilo lepo i simpatično da dva naša tima igraju EL, bilo bi mi i drago zbog nekolicine mojih rođaka i prijatelja koji su premaskirani FMP prihvatili kao svoj, a sa druge strane, bahatom projektu na čelu sa ćokijem želim da vidim leđa što pre, a njega van košarke, po mogućstvu u zatvoru ili na sudu, tamo gde bi mu i bilo mesto zapravo. Iako je vrlo simpatično kad mali klub iz predgrađa dosegne velike visine, vi ste sve samo ne simpatični, zbog vaših organizovanja linčova protivnika, zbog prekidanja i odlaganja utakmica, zbog "boljeg života", "11 godina torture" (evo ide i 12, 13-ta koja već?), zbog bahatosti vašeg ćokija i dela državnog vrha koji je sipao pare u promašen projekat. Za sve to je kriv vaša "legenda" ćoki. Vi ste sklopili pakt sa đavolom i njegovim klubom da biste gledali nešto što se samo zove Crvena Zvezda (uz razne dodatke), mislili ste da ste jaki, ali ste na kraju ispali ona stvar od ovce. Zato što ne radite pravilno, a za to vam je kriv ćoki - tim vam je sklopio na osnovu nekih želja Pešića, a tim je vodio pomoćnik bez ikakvog iskustva koji je jako brzo potrošen. Doveden vam je bolji trener, ali isto poslušnik gazde, koji je puko pod pritiskom, a za to vreme je gazda činio sve da uništi tim - veštački vam je pravio pritisak, u javnosti pljuvao vaše igrače, u dilu sa Zalizanim muljao sa centrima i postigao to da imate dva centra solidnog rejtinga koji ne da su loši nego samo prave štetu, i na kraju vam je doveo trećeg trenera pred F4, kada nije moglo ništa da se uradi. Samo ludom srećom ste ušli u finale.

Za vas je najbolja stvar da pustite Radonjića na miru da radi. On ima neke rezultate, postoje neke sumnje, ali ima se na osnovu čega verovati u njega. Dal će uspeti, ne zna se. Vama dovođenje nekih "bombi" ništa neće pomoći, kao ni ove sezone. Nijedan klub sa ovih prostora ne može da namakne toliki budžet da bude legitiman učesnik na evropskom nivou, jedino rešenje je rad, rad i samo rad. Radonjić je to uradio ove sezone u Budućnosti, doveo je krajnje limitiran i jeftin tim do 1/4 finala Evrokupa. Dokle su vaši mlitavci tamo stigli, videli ste.

Vidim da je neko prozvao naše igrače ragbistima i nekakvim pajserima, šta li. Šta da kažemo o vama, o Katiću koji je još u prvom poluvremenu zaslužio neku tehničku zbog provokacija, udaranja laktom i ramenom bez lopte, o trash-talku, šta reći o tome da ste mogli još više tehničkih dobiti zbog gestikulacija, lupanja lopte o parket, a niste, šta reći o tome što je Nelson nekim čudom ostao u igri posle brutalnog bacanja Bertansa u reklame u punom trku? Pravo čudo je što se dečko nije slomio, naleteo gadno na nešto, nego je upao u prazan prostor između koša i reklama. Katić je celu zadnju četvrtinu bukvalno non stop provocirao, na kraju se u nekoj stisci uhvatio za Lučićevu ruku, povukao ga i pao, da to izgleda kao da je udaren. I posle kukate na sudije i kako mi huškamo naše igrače na tuču, a ubedljivo ste najprljaviji kad ste nemoćni, kao u zadnja dva derbija.

Uglavnom, šta da vam kažem, nedostajete mi na našoj temi, kao što ste visili tamo pre nekoliko meseci, određeni broj pojedinaca. Sad se stvar malo preokrenula, stiglo na naplatu, a? Stiže uskoro i kamata, nadam se.

"Osveta je slatka, a ne goji." ;)

PS: evo vam i izjava Lisca u vezi EL: http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca...oligu-Igokea-u-kvalifikacije-ostali-u-Evrokup
Mada će konačnu reč sigurno dati sama EL.
 
Poslednja izmena:
I pored poraza ja sam prezadovoljan dokle smo dogurali ;)
Iskreno,nisam se ni nadao pobedi s'obzirom kako smo kljankavi i u debelom padu forme već jedan duži vremenski period.
Davno pre svih odlučivanja "ko će i protiv koga će" u ABA ligi,napisao sam da bih najviše voleo da osvoje domaće prvenstvo i da izbore učešće u EL.Naravno da svako izgubljeno finale boli ali realno,sinoć smo mogli da ih dobijemo samo da su oni nastavili lošu igru iz prvog poluvremena.Bilo je i dosta navlačenja od strane sudija za Partizan ali u takvim situacijama moraš da budeš jači i da se idigneš iznad toga jer je realno očekivati da će u tako važnoj utakmici tenzije proraditi i da će svaka sudijska odluka biti gledana pod lupom.
Ja se samo nadam da će se resetovati i zaboraviti sav ovaj loš period koji iza nas,što u domaćem prvenstvu,što što se tiče ABA završnice i da se usmere kako prvo da obezbede učešće u završnici domaće lige,tako i u borbu za osvajanje domaćeg prvenstva.
 
Ja sam ga nazvao pravim imenom, zbog razloga koje sam naveo.

Sto se igraca tice.........Jel` ti se svidjalo kada je nekad davno Aco Petrovic vozio "avione" po halama?
On je to radio radujuci se uspehu svog tima.
Pola danasnjih igraca Partizana kada posle kosa to uradi NE OKRENE se svojim navijacima, nego gestikulira prema PROTIVNICKIM, sto je dovoljan dokaz, kako ih je "intelektualac" naucio "lepim" stvarima.
Ima tu jos dosta detalja, ali ne nameravam da ti ih predocavam, jer po vec po tvom shvatanju kosarke jedna sudijska greska potpuni pandan sa pet greskaka na drugoj strani, te bi predocavanje dodatnih cinjenice tebi bilo totalno bespredmetno i nepotrebno trosenje vremena.

A to ko sam ja i sta sam ja, svakako neces ocenjivati ti, niti ljudi kao sto je "intelektualac".

Samo ti i dalje voli "intelektualca", nemam ja nista protiv.
Srecom pa je Partizan mnogo veci od takvog "misionara"(:rotf::rotf::rotf::rotf:), koji eto cuva nacionalno blago Srbije ogledano u Vestermanu, Lovernju,Bertransu, Gordicu :dash::dash::dash::dash:, a i od takvih navijaca kao sto si ti, koji bez imalo realnosti gledaju kako je "misionar" poseljacio Partizan.

Ali, ako je vecina navijaca danas kao sto si ti, onda je to seljacenje prirodna kategorija kluba, jer se klub prikazuje kao vecina navijaca.

Ti covece si prso, stvarno ne znam sta da kazem

Od 12 igraca koje u svakom trenutku ima Partizan ti si se u'vatio za ta 4 stranca

PARTIZAN JE NACIONALNO BLAGO SRBIJE, SA SVE VESTERMANOM, GORDICEM, LOVERNJOM I BERTANSOM

I to ne moze da promeni zvezdaski kompleksas kao ti, koji se predstavlja da je partizanovac

A najjace sto meni prebacujes da sam "seljacki navijac" a pogledaj sta ti pises - vredjas Vujosevica, vredjas igrace

Vazno da si ti "gospoda" :hahaha:
 
I pored poraza ja sam prezadovoljan dokle smo dogurali ;)
Iskreno,nisam se ni nadao pobedi s'obzirom kako smo kljankavi i u debelom padu forme već jedan duži vremenski period.
Davno pre svih odlučivanja "ko će i protiv koga će" u ABA ligi,napisao sam da bih najviše voleo da osvoje domaće prvenstvo i da izbore učešće u EL.Naravno da svako izgubljeno finale boli ali realno,sinoć smo mogli da ih dobijemo samo da su oni nastavili lošu igru iz prvog poluvremena.Bilo je i dosta navlačenja od strane sudija za Partizan ali u takvim situacijama moraš da budeš jači i da se idigneš iznad toga jer je realno očekivati da će u tako važnoj utakmici tenzije proraditi i da će svaka sudijska odluka biti gledana pod lupom.
Ja se samo nadam da će se resetovati i zaboraviti sav ovaj loš period koji iza nas,što u domaćem prvenstvu,što što se tiče ABA završnice i da se usmere kako prvo da obezbede učešće u završnici domaće lige,tako i u borbu za osvajanje domaćeg prvenstva.

Kad na sve to dodas da mi imao 6 igraca koji igraju i onih 6 koji se samo nalaze na platnom spisku,onda je ovo ogroman uspeh.

Ne znam kako ce Radonjic da ''natera'' Brauna,Skota,Simonovica,Samardzijskog,Subotica...da ucestvuju u igri i da daju doprinos ekipi.

Ocigledno je da ako izadje Katic da se odmori i udje drugi da ga zameni,mi padamo totalno.Ili recimo ako izadje Savovic ili Nelson.

Mozda i jos jedna dobra stvar nje i to da me raduje da se Nelson polako vrfaca u formu.I mislim da mi ne mozemo ovako lose da igramo u nastavku sezone.
 
Pilicarska liga je nebitna...Ja bih dao klincima iz omladinske skole da pikaju. Jedino ako utice na raspored u ABA ligi,mada ne verujem...
Ja mislim da nije propala sezona,usli smo u EL,to je bitan napredak...Uz solidna pojacanja,ostacemo tamo.
 

Back
Top