"Kažnjeni" otac: "Shvatili smo da komšiji smeta kada dete protrči"

Duso,tebe mama mora da je terala da hodas na rukama da ne pravis baba Andjelki buku,zato si ti meni danas tako pametna
Ja to ne posmatram sa dečijeg stanovišta nego 21+.

Naime ako mi neko pošalje Infostan od "jedne zelene," onda mi se čini da nosim i određena prava.

Ako smatrate da je stan koštao 300 maraka, onda slobodno snizite Infostan na 0, ja častim.
 
Ja to ne posmatram sa dečijeg stanovišta nego 21+.

Naime ako mi neko pošalje Infostan od "jedne zelene," onda mi se čini da nosim i određena prava.

Ako smatrate da je stan koštao 300 maraka, onda slobodno snizite Infostan na 0, ja častim.
a kada si se kresala zamalo frajer da te udavi kao mace.Ti bi da vristis a on tebi : " e neces kozo jedna da remtis kucni red i mir,stenji u sebi".
 
Тешко је замислити да дете од две-три године које тежи 10-15кг и једва трчи може правити несносну буку. Осим ако није потковано?
ima ljudi koji prepodne mrze sebe,poslepodne citav svet.Takvima izgovor nije potreban
 
Тешко је замислити да дете од две-три године које тежи 10-15кг и једва трчи може правити несносну буку. Осим ако није потковано?
Ako je Parket low-quality, nema prostirke, a njihova obuća klompasta, tih 16 sati dnevno počevši od 06:00 se može odužiti.
 
Тешко је замислити да дете од две-три године које тежи 10-15кг и једва трчи може правити несносну буку. Осим ако није потковано?
Ne znam kako je tu jer nijesam bio na licu mjesta, ali je uzasan zivot kad dan i noc imas osjecaj da konji zive iznad i okolo tebe a ne ljudi.
Kad ne spavas danima, a svako jutro moras u 4 na posao.

Los kvalitet gradnje mozda?
 
Svuda je "svasta", to su ljudi.
Cak i kad se ponasaju ko konji iako imaju legitimaciju da su rodjenjem Bogom dani.

Ако неће да има децу од три године у близини која повремено јелте знају да заплачу, врисну, гласно се смеју, лепо купи кућу. Има их у понуди. А не прода козе, купи гарсоњеру у петоспратници и захтева ( очекује) апсолутни мир.
 
Ако неће да има децу од три године у близини која повремено јелте знају да заплачу, врисну, гласно се смеју, лепо купи кућу. Има их у понуди. А не прода козе, купи гарсоњеру у петоспратници и захтева ( очекује) апсолутни мир.
Obratno, ako je neko rusodivljak, neka se preseli u odgovarajuću tundru.
 
Problem je cesto puta losa gradnja. Ne govorim o ovome specificnom slucaju, jer stvaarno ne znam ko su ti ljudi ni jedni ni drugi.

Druga stvar, nemaju ljudi bas pare na raspolaganju da kupe sve sto im odgovara nego pruze se kolko se mogu pokriti, tu i ovakve stvari.
Znam da ima ljudi kojima svaka dlaka smeta, isto tako znadem da IMA ONI KOJI NEMAJU NIKAKVA OBZIRA ZA DRUGE.
 
Тешко је замислити да дете од две-три године које тежи 10-15кг и једва трчи може правити несносну буку. Осим ако није потковано?

Može, jer to je jako neprijatan ponavljajući zvuk

I stvarno ne razumem likove kojima nije jasno zašto smeta nekome buka ... kad su oni krenuli sa predpostavkama pa da i ja nastavim

Uglavnom se radi o besposlenim ili malouposlenima džabalebarošima koji lelemudaju, pa se nikada ne umore ni do čega ... oni obično u firmamma natovare posao drugima i tako ceo život preko tuđih leđa sve dobijaju , s toga je lepo što imaju empatiju

To su oni sredovečni što će insistirati da žena sa detetom (već odrasilm) ide preko reda u samoposluzi, ali će svojoj koleginici bez ikakvog blama uvaliti da radi 12 sati i njegov posao jer on ne može sve (naravno za duplo veću platu)
 
Може бити од свега по мало: лоша градња, бучније комшије изнад и надрндане испод.

Разумни људи углавном немају проблем.
Nije lako, jer sam znam da kad dolazis danima kuci u 11 uvece a ustajes u 4. Jako malo ti razuma preostane. Kazem, ne znam specif. situaciju odje.
 
Ако неће да има децу од три године у близини која повремено јелте знају да заплачу, врисну, гласно се смеју, лепо купи кућу. Има их у понуди. А не прода козе, купи гарсоњеру у петоспратници и захтева ( очекује) апсолутни мир.
Postoje određeni preparati dezinskciono-deratizacionog tipa čijom se masovnom upotrebnom ubije i po koja bablja štetočina, samo se prevrne. Jadnica odmorila se.
 

Back
Top