Kazi Vazi...?:

ovo je sranje svakako, ogromno masno i bespotrebno, koja je to glupa tvorevina, uostalom kakav je to životinjski seks sa 0 emocija u njemu, uostalom kako neko može da se hefta s nekim učestalo a da ne oseća nikakvu povezanost i blagost prema toj osobi
sranje, da.
 
Da li ste ZA ili PROTIV veza "bez obaveze"?
Protiv.
Da li ste nekad imali takvu vezu?
Da.
Je li to bolja varijanta od "prave" veze?
Ne.
Ili je bolje biti sa nekim,vidjati se kad pozelite,bez pravdanja,nerviranja i sl.?
To moze i u "pravoj" vezi.
Mislim da je bilo nekih slicnih tema na forumu, ali nista bas konkretno. ;) 8-) ;) 8-) 8-)
Ne secam se, a nije ni bitno.
 
ovo je sranje svakako, ogromno masno i bespotrebno, koja je to glupa tvorevina, uostalom kakav je to životinjski seks sa 0 emocija u njemu, uostalom kako neko može da se hefta s nekim učestalo a da ne oseća nikakvu povezanost i blagost prema toj osobi
sranje, da.

Suzi moj lijepi pametni

pa ovako
generalno sam za

jer ne volim da me neko mnogo davi i zivka
i šta ti ja znam
ne poznajem osobu koju bih mogla da gledam 24/7
a i većina ljudi koju znam a koji su u "dugoj" vezi su u vezi čisto iz dosade,tako da

al opet,mene je dosta teško nagovoriti na išta sa nekim ko me ni najmanje ne privlači
ni ruku neću da pružim
i dosta mi treba da mi se neko svidi
 
Onda mosh biti drugarica sa povlasticama. :mrgreen:

Shalu na stranu... ako si posesivna onda nisi za te priche tipa kombinatorike, svinga... :)

Meni za sad' lepo pasuje mada ako bih neku bash bash zavoleo ne znam da l' bi mi i tada bilo kul...
 
Da li ste ZA ili PROTIV veza "bez obaveze"?
Da li ste nekad imali takvu vezu?Je li to bolja varijanta od "prave" veze?Ili je bolje biti sa nekim,vidjati se kad pozelite,bez pravdanja,nerviranja i sl.?
Mislim da je bilo nekih slicnih tema na forumu, ali nista bas konkretno. ;) 8-) ;) 8-) 8-)

nikad nisam bila za, a uvek (pretezno) sam bila u takvim vezama, i stidim se toga;
al ne tugujte za mnom, ja to popravljam upravo ......... c;
 

Back
Top