Kazi Vazi...?:

Nah... nisam ni mislio da te savetujem.
Samo se iskreno nadam da ces, da naletis na nekog majmuna koji ce, kad provali, da te napuca za takvo ponasanje i objasni ono sto mene sad mrzi da pisem nadugacko i nasiroko, pa da o svemu malo razmislis.
 
hah. zavisi kako se gleda na termin "veza".
veza sa obavezom ili veza bez obaveza..... kolko sam ja pismen i kolko moje ochi vide, i jedno i drugo je 'veza'. e sad ako vezu shvatash kao neki produbljeni odnos, onda to shto si se spandjao s nekim na jednu nocj i shto ste se izvatali, izhvalavili, po'ebali ekstra nije nishta.

ali ja mislim da mozhesh i na jednu nocj biti blizhi i vezaniji za nekog nego shto cjesh to ikad biti s nekim ljudima. zhivot je cjudo ;-)
 
Ako si sa nekimu vezi kako to moze biti veza BEZ obaveza. Samim tim sto si u vezi, postoji neka obaveza, ako nista drugo, a ono da tom/toj posaljes poruku pred spavanje ili sta ti znam drugo... Mislim da veza bez obaveza ustvari i ne postoji... Mozda gresim....
 
Sad da mi neko kaze koja je razlika izmedju veza bez obaveza i seksa na jednu noc? Osim sto u prvom slucaju mogu da ti natakare rogove. Uostalom, sta ce ti veza bez obaveza, kad vec postoji one night stand.
 
neam pojma, zavisi od trenutnog emocionalnog, psihickog stanja.. neko voli da se veze i ne moze bude sam pa se razvlaci po vezama, tamo vamo
a neko preferira odnos bez obaveza, polaganja racuna, bla bla

a ja definitivno nisam osoba za bilo kakve neobavezne stvarcice..bila sam u takvoj vezi, ali sam je prekinula cim sam skapirala da sam egomanijak, sebicna i razmazena, i ako je nesto moje, onda je moje skrooooozzzzz
tako da nisam osoba koja kapira takve price
 

Back
Top