Kazi Vazi...?:

meni je trulo da udjem u vezu ako ne volim nekog(iako sam imala dooosta veza bez obaveza i nikog od njih nisam volela nego onako iz dosade).

ipak najlepshi je feeling kada pored sebe imash nekog koga i ko te voli, sa kim mozesh skoro sve da podelish, ko te razume(ponekad) i sa kojim mozesh i da poprichash).N volim te
 
isti slucaj.....

mada, ja vezu bez obaveza vidim drugacije nego neki ovde...mislim, po meni veza bez obaveza nije veza koja kratko traje, a nije nesto extra ozbiljna, nego veza koja moze i mesecima da traje a da se dvoje vidjaju kad im se cefne i mogu da imaju i nekog drugog, a i ne moraju
 
naancy90:
isti slucaj.....

mada, ja vezu bez obaveza vidim drugacije nego neki ovde...mislim, po meni veza bez obaveza nije veza koja kratko traje, a nije nesto extra ozbiljna, nego veza koja moze i mesecima da traje a da se dvoje vidjaju kad im se cefne i mogu da imaju i nekog drugog, a i ne moraju


ali onda koja je poenta biti tako sa nekim! onda nadjes nekog sa kim stvarno hoces da budes i ta druga osoba ti uoste ne treba! na primer kao sto ste se ti i tvoj decko nasli... :)
sweet
 
Uh,imala sam takvu jednu... iskreno grozno je bilo jer sam ja njega voljela...
Inace da ga nije bilo tako sumnjam da bih ipak pristala na to... Jer ako mi se neko ne svidja,ne mogu da budem sa njim ni na jednu noc...
tako da sam protiv takvih veza...
 
nemam ja nishta protiv, samo neozbiljne nisu za mene, zbog moje glavudzhe koja komplikuje za sebe, muti nagon i emocije. da nemam mozak nego samo **** sad bih bio u NSu i prco jednu stariju koleginicu, poprilichno neobavezno, a ovako me je moja hamletovska jalovshtina dovela kucji.
no... naviko sam na to :)
i uz to, nemam u sebi dovoljno prirodnosti, spontanosti i boli me patka varijante za tako neshto.

btw... "filter za izduvavanje"? ne mogu da odolim a da ne pitam chega ste vi to puni kad morate da se izduvavate? nemojte samo da ste ko puni vazduha ko meh :)
 
veza bez obaveza ...... inace nista ..... a , moze biti najbolja u citavoj skoli , ali ako ce da me cima non-stop , gde sam , sta radim i slicne piz*da*rije ........ neka se nosi u p.m. ..... :) :) :)
 
po mom misljenju takve veze su ekstra za tinejdzere
ja licno sam imila uglavnom takve veze..u sustini ja se nikome ne pravdam (sem kevi), tako da sam cesto "shvrljala" okolo dok sam eto recimo imala nekog deckica sa strane ;)
te veze su super TOPLO PREPORUCUJEM ;) :lol: :lol:
 
tanja_cudo:
Takve veze me nerviraju, cak i veze na jednu noc su mi trule... u takvim vezama ne bi trebalo da ima ljubomore, sto meni definitivno ne bi islo od ruke, uzasno sam ljubomorna! :)

za mene to na jedno vece uopste nije prevara i to nikada ne bi prebacila svom decku
a naravno da ni on ne prebacuje meni :lol: :lol:
 
"Da ti govorim o vernosti,
veruj ne pada mi na pamet,
nista ne traje do vecnosti,
hajde da napravimo vatromet...
....
POVREMENO MALO NEZNOSTIIII
SVAKOM TREBA,
POVREMENO SAMO JA I TIIII
DA LETIMO DO NEBAAAA

Kazi vezi i neka niko ne zna
da si moja veza bez obaveza.."
:mrgreen: :mrgreen:
 
Anele:
pesma "kazi vazi" je bas lepa a da bi je razumeli ... eee .. pa trebate samo da se unesete u tu situaciju ;)

newerna:
"Da ti govorim o vernosti,
veruj ne pada mi na pamet,

nista ne traje do vecnosti,
hajde da napravimo vatromet...
....
POVREMENO MALO NEZNOSTIIII
SVAKOM TREBA,
POVREMENO SAMO JA I TIIII
DA LETIMO DO NEBAAAA

Kazi vezi i neka niko ne zna
da si moja veza bez obaveza.."
:mrgreen: :mrgreen:

ma kako da niiiiiiije......jos sa ovako dubokoumnim tekstom.... :roll:
 
Anele:
po mom misljenju takve veze su ekstra za tinejdzere
ja licno sam imila uglavnom takve veze..u sustini ja se nikome ne pravdam (sem kevi), tako da sam cesto "shvrljala" okolo dok sam eto recimo imala nekog deckica sa strane ;)
te veze su super TOPLO PREPORUCUJEM ;) :lol: :lol:
Lepo da si se ti nama pohvalila.
Sad cu da ti se klanjam ko malom bogu, svaki put kad te vidim :roll:
 
Anele:
pesma "kazi vazi" je bas lepa a da bi je razumeli ... eee .. pa trebate samo da se unesete u tu situaciju ;)
lepa pesma?! :shock:
da, da :roll:
ali, ipak, moja omiljena je ona :vidi ti se vidi, vidi se sve..kako vec ide......to su pesme iz kojih zaista moze da se izvuce dosta pametnih recenica i poruka...da :|
 
Kad_LupimLupim:
Lepo da si se ti nama pohvalila.
Sad cu da ti se klanjam ko malom bogu, svaki put kad te vidim :roll:

ja to ne smatram kao pohvalu, pa nisam imala duzu vezu ili da kazem ozbiljniju jer nisam naisla na takvu osobu sa kojom bi je mogla imati, tako da sam samo rekla kakve sam imala i tako dala svoj odgovor na temu
ne znam zasto me odmah napadas?
 
naancy90:
lepa pesma?! :shock:
da, da :roll:
ali, ipak, moja omiljena je ona :vidi ti se vidi, vidi se sve..kako vec ide......to su pesme iz kojih zaista moze da se izvuce dosta pametnih recenica i poruka...da :|

dugo nisam slusala folk, pocela sam da ga slusam kada sam putovala u bajinu bastu sa drugaricom koja je imala diskmen i cd-jeve sa samim folkom....
ima zaista glupih pesama, uglavnom nisam ni rekla da su poucne, ti ko novinari izvrces recenice :lol: rekla sam samo da je pesma lepa i da odgovara ovoj temi.....
ne znam zasto li se pravdam ali eto ne zelim da me ljudi pogresno shvate :roll:
 
Anele:
ja to ne smatram kao pohvalu, pa nisam imala duzu vezu ili da kazem ozbiljniju jer nisam naisla na takvu osobu sa kojom bi je mogla imati, tako da sam samo rekla kakve sam imala i tako dala svoj odgovor na temu
ne znam zasto me odmah napadas?
Izvini, ali to si tako rekla kao da se ni najmanje ne osecas ni nelagodno zbog toga. Kao da si time napravila neki uspeh. U najmanju ruku, totalno si ravnodusno to rekla.
Da si bar dodala nesto tipa: nije mi to trebalo, sad vidim koliko je to bilo glupo... ili kajem se, pogresila sam ipak, bila sam mlada i luda... blablabla.... pa bi te onda vec razumeo. Ali, ovako... :roll:
 

Back
Top