Kanada u recesiji, masovna otpustanja, Kanadjani hoce da dodju u Srbiju

Pa sad je jasno, kad brat Srbin umesa prste, odma se uzdrma Komonvelt... 😀
Treba ga predloziti AV, ozbiljan kandidat za sledecu vladu 😎

The company, in an open letter signed by chief executive Mirko Bibic, said 4,800 jobs “at all levels of the company” would be cut.

Mirko Bibic, president and CEO of Bell Canada, received $13.59 million in total compensation last year.
 
Ljudi ne znam sta se desava ali trucking je u teskom problemu. Indijici su ubili, po njih troje u kamionu voza na studentskim vizama. Zadnjih 5 godina je toliko njih doslo na razne lazne koledze kao sto je Conestoga u Ontariju. Niko bukvalno ne studira vec radi sta stigne, spustaju satnicu samo tako. Kad sam video da ih zivi po 20 u dvosobnom stanu, sacuvaj Boze. U Montrealu i Torontu dnevno se ukrade na desetine novih, skupljih automobila i idu za Afriku. Svi se pitaju kako je to moguce da neciji auto zavrsi u Africi. Pasivna agresivnost je u Kanadi jako zastupljena.Niko nije direktan. Uopste nije dobra situacija zadnjih 5 godina.Ovde na forumu nemojte da verujete ljudima vec sami proverite.
Ako imate porodicu mislim da je EU mnogo bolja za buducnost vase dece.Naravno ako ste sami, dodjite probajte i uverite se sami sta je Kanada. USA je moja preporuka pre Kanade.
Ako znate Engleski, citajte malo sta ljudi pisu na stranim forumima. Nasi ljudi su dosta isfrustirani u Kanadi i mogu vam dati laznu sliku.
Sve je na vama. Lep pozdrav svim forumasima.
 
Pa sad je jasno, kad brat Srbin umesa prste, odma se uzdrma Komonvelt... 😀
Treba ga predloziti AV, ozbiljan kandidat za sledecu vladu 😎

The company, in an open letter signed by chief executive Mirko Bibic, said 4,800 jobs “at all levels of the company” would be cut.

Mirko Bibic, president and CEO of Bell Canada, received $13.59 million in total compensation last year.
On je rodjen u Kanadi, zavrsio Montreal i Toronto university, ima veze sa Srbijom kao i ja sa Kinom. Mora da su Srbi za sve krivi. U Kanadi se krade vise nego u Srbiji ali u Kanadu se useljeva svake godine ogroman broj ljudi. Nekada su to bili ljudi iz Evrope koji su donosili ako ne novac bar znanje i work ethic.
Sada dolaze ljudi iz siromasnih zemalja da rade za kikiriki. Naravno to bogatim Kanadjanima koji zive na Floridi, Havajima itd i dolaze u julu mesecu da uzmu royalties jako odgovara, na kraju ce prodati sve te nekretnine u Vankuveru, Torontu i napustiti brod koji tone.
Sve u svemu Kanada nije zemlja kao Srbija sa istorijom i kulturom. Kanada je biznis ali jako losa kopija USA biznisa.
 
Ljudi ne znam sta se desava ali trucking je u teskom problemu. Indijici su ubili, po njih troje u kamionu voza na studentskim vizama. Zadnjih 5 godina je toliko njih doslo na razne lazne koledze kao sto je Conestoga u Ontariju. Niko bukvalno ne studira vec radi sta stigne, spustaju satnicu samo tako. Kad sam video da ih zivi po 20 u dvosobnom stanu, sacuvaj Boze. U Montrealu i Torontu dnevno se ukrade na desetine novih, skupljih automobila i idu za Afriku. Svi se pitaju kako je to moguce da neciji auto zavrsi u Africi. Pasivna agresivnost je u Kanadi jako zastupljena.Niko nije direktan. Uopste nije dobra situacija zadnjih 5 godina.Ovde na forumu nemojte da verujete ljudima vec sami proverite.
Ako imate porodicu mislim da je EU mnogo bolja za buducnost vase dece.Naravno ako ste sami, dodjite probajte i uverite se sami sta je Kanada. USA je moja preporuka pre Kanade.
Ako znate Engleski, citajte malo sta ljudi pisu na stranim forumima. Nasi ljudi su dosta isfrustirani u Kanadi i mogu vam dati laznu sliku.
Sve je na vama. Lep pozdrav svim forumasima.
Je li istina da se teško ubaciti kao farmaceut u apoteci jer Indusi i Paki šteluju tu svojima radna mjesta ?

Nije to velika brojka auta koja se ukrade na dnevnoj bazi. U kokuznom Sarajevu koje nema ni 400 000 ukrade se za dan 10ak. Nekad manje nekad više.
 
Imam rodbine u Torontu. Vazda nešta kukaju teško ovako u Kandi. Previše se radi krv suze znoj. Država nam uzima poreze velike,taksa za ono taksa za ono...sve skupo. Kad ih pitam što se ne vrate u BiH rat je davno završen onda s njima nastaje haus u diskusiji. Moj savjet,mojim zemljacima koji su došli u Kanadu od 1992 - 2000 da odu u crkvu svake nedjelje i da zapale svijeću za pokojnog/rahmetli presjednika Aliju.
 
Kanada nije suverena drzava nego Britanska kolonija. Njen vodja drzave (Head of state) je
Britanski Monarh. Imati stranog monarha ili predsednika kao vodju drzave je moguce samo u slucaju okupacije ili colonijalne uprave.
Posto je mama Britanija u moralnoj i materijalnoj dekadenciji to se naravno desava i sa Britansom kolonijom Kanadom.
Isto se desava i sa laznim "suverenim drzavama" Australijom i Novim Zelandom.
:D
 
Poslednja izmena:
Imam rodbine u Torontu. Vazda nešta kukaju teško ovako u Kandi. Previše se radi krv suze znoj. Država nam uzima poreze velike,taksa za ono taksa za ono...sve skupo. Kad ih pitam što se ne vrate u BiH rat je davno završen onda s njima nastaje haus u diskusiji. Moj savjet,mojim zemljacima koji su došli u Kanadu od 1992 - 2000 da odu u crkvu svake nedjelje i da zapale svijeću za pokojnog/rahmetli presjednika Aliju.
Ti koji su dosli 1992 su najbolje prosli, dobili stanove rent free, pomoc, kupili kuce oko toronta za 250k cad. Sad ih prodaju za milione dok brod tone i beze za evropu. A vama serviraju pricu kako je kanada najbolja zemlja za zivot. Mozda bila ok ali pre 30 godina.
 
Jos da ima neke veze sa temom. Neprogresivo znas da promasis ceo fudbal cudo jedno. :hahaha:
Ima i sa temom Ni kite Kulganova klon naloga Janko The Great i sa tvojom porukom.Između vas Dobrijeh Bošnjana Mstislave i Albanaca vodi se mrtva trka kojih će se više iseliti.Ali samo jedni mogu biti šampioni.Drugima pripada utešna titula vicešampiona :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ima i sa temom Ni kite Kulganova klon naloga Janko The Great i sa tvojom porukom.Između vas Dobrijeh Bošnjana Mstislave i Albanaca vodi se mrtva trka kojih će se više iseliti.Ali samo jedni mogu biti šampioni.Drugima pripada utešna titula vicešampiona :mrgreen:
ne bih se iznenadio da su poruke sa tih naloga kucane sa iste tastature :lol:
 
Kanada u recesiji, masovna otpustanja radnika.

Bell Canada slashes 4,800 jobs ‘at all levels,’ closing more than 100 The Source stores​

https://www.thestar.com/business/be...cle_c188a37a-c686-11ee-8151-6fb5e621fb2f.html
Bell Canada ukida 4800 radnih mesta 'na svim nivoima', zatvarajući više od 100 trgovina The Source
U Kanadi,stalni starjkovi i ostpustanje ljudi, jako teska situacija.
Na Pinku Ili na Hepiju je gostovao nas poznati i cuveni analiticar Bokan koji je pricao o ovome, i rekao da je u kontaktu sa maticom srpskih iseljinaka u Kanadi, koji zele da se vrate u Srbiji, ali takodje njihovi prijatelji Kanadjani koji su preko njih culi za Vucica, i kako se u Srbiji zive vise nego dobro, zele da dodju da zive u zemlju vecitog proleca.
Takodje ovu informaciju je preneo i Dragan J Vucicevic na svojoj televiziji Informer, da masa nasih iseljenika, ali i Kadnadjanin hoce da dodju da zive u Srbiji.
Da je Srbiija spreman da doceka kanadske emigrante koji ce biti imigranti u Srbiji.
Sta to znaci da ce Kanadaji dobijati isto novac iz helikoptera kao i Srbi u Srbiji ? Da li su to sve buduci vucicevi glasaci ?
:think:

Bell to sell 45 radio stations, 4,800 employees facing layoffs​

Pogledajte prilog 1496179
Pogledajte prilog 1496180
Ako bre Drakoslav Bokal bre kaze onda mora da je bre istina.Cela Zapadna hemisfera bre propada bajo evo ga putko do jeseni do Pariza ako ne i pre.Proverena informacija baki bre,
 
Health Canada granted an exemption under the Controlled Drugs and Substances Act to the Province of B.C. This is effective from January 31, 2023 to January 31, 2026.


Under this exemption, adults (18 years and older) in B.C. are not arrested or charged for possessing small amounts of certain illegal drugs for personal use. The illegal drugs covered by the exemption are:

  • Opioids (such as heroin, morphine, and fentanyl)
  • Crack and powder cocaine
  • Methamphetamine (Meth)
  • MDMA (Ecstasy)
Ljudi dodjite U Britansku Kolumbiju na malo drogiranja. Sve je legalno. Da vam deca rastu u pravom okruzenju.
 
Ima i sa temom Ni kite Kulganova klon naloga Janko The Great i sa tvojom porukom.Između vas Dobrijeh Bošnjana Mstislave i Albanaca vodi se mrtva trka kojih će se više iseliti.Ali samo jedni mogu biti šampioni.Drugima pripada utešna titula vicešampiona :mrgreen:
Gospodja Gruban je klon naloga PA8 koji kontsantno vrsi gay propagandu na forumu
 

Back
Top