Kale Gospodar vremena "Kale Džedaj"

pa neuporedivo je kulturniji i vidno bezazleniji da bi se neko morao sklanjati,koji % ljudi se ne nasmeje kad ga cuje,zamisljam namrstene nadzak babe koje se laktaju i popreko gledaju kad im se ne sklanjas da udju i kad te zgaze sto si im stao ispod noge,vise bre iritira zvonjava telefona,glasna prica,smeh,zvuk muzike iz slusalica,to nema za cilj da zabavi ili neko nezadovoljstvo iskaze a iritira i to je odraz zastranelog drustva koje ce sve vise kao tuta mute ici sami u svojim tripovima bitnosti
 
kaletu i slicnim zabavljacima treba zabraniti da delaju po vozilima gsp-a.svoju aktivnost neka presele u neki park,ispred nekog soping mola i sl. i svima dobro..i njima,i njihovim obozavaocima koji im mogu prici i uzivati u njihovom pojanju,a dobro i nama koji ih ne gotivimo.

avatar617411-1.gif
 
kaletu i slicnim zabavljacima treba zabraniti da delaju po vozilima gsp-a.svoju aktivnost neka presele u neki park,ispred nekog soping mola i sl. i svima dobro..i njima,i njihovim obozavaocima koji im mogu prici i uzivati u njihovom pojanju,a dobro i nama koji ih ne gotivimo.

avatar617411-1.gif

ja bih isto tako zabranila političarima da mi iskaču na tv-u svaki čas i da slušam njihovo baljezganje.. što lepo to ne rade iza zatvorenih vrata gde će da ih slušaju samo njihovi simpatizeri...

kako god... činjenica je da Kale može da nam smeta ili da nam ne smeta.. ali opasan sigurno nije i nije nikakav pedofil i slično...
 
Poslednja izmena:
ja bih isto tako zabranila političarima da mi iskaču na tv-u svaki čas i da slušam njihovo baljezganje.. što lepo to ne rade iza zatvorenih vrata gde će da ih slušaju samo njihovi simpatizeri...

kako god... činjenica je da Kale može da nam smeta ili da nam ne smeta.. ali opasan sigurno nije i nije nikakav pedofil i slično...

ja sam nasla resenje,i zaista sam izbacila tv iz svoje sobe.....ali za kaleta ne nalazim resenje,jer moram da se prevezem,ne mogu da iskocim iz prevoza,a ni on nece da izadje.znaci-kale je neunistiv:lol:


i ja sam bila ubjedjena da si cool zena...missim, jos uvijek sam manje vise ubjedjena
a ovo s Kaletom...eno, ja ne gotivim Zikino sviracko umijece pa sta da se radi : )
ko o cemu,ja o maltretiranju u javnom prevozu...zika nije u prevozu vec na ulici i jednostavno prodjes,ne moras ga prisilno slusati,kao sto npr.moramo kaleta prisilno slusati,hteli to ili ne.
 
ja sam nasla resenje,i zaista sam izbacila tv iz svoje sobe.....ali za kaleta ne nalazim resenje,jer moram da se prevezem,ne mogu da iskocim iz prevoza,a ni on nece da izadje.znaci-kale je neunistiv:lol:



ko o cemu,ja o maltretiranju u javnom prevozu...zika nije u prevozu vec na ulici i jednostavno prodjes,ne moras ga prisilno slusati,kao sto npr.moramo kaleta prisilno slusati,hteli to ili ne.

pretjerujes
pa ne voza se Kale 24/7
niti mu je vazda do pjesme :lol:
 
Predlazem svima da pogledaju od pocetka do kraja ovaj klip (kad ste mogli ovolike komentare da napisete, ni ovo vas nece nista kostati) a mnogo govori i o Kaletu i o nama kao drustvu gde svi gledaju samo na sebe :rtfm:

Moje misljenje: Ne, ne smeta mi nimalo. Ne zalazim u to dal je bolestan ili ne, on niti psuje, niti nasrce fizicki na ljude, niti ih maltretira na neki los nacin; pametnom dovoljno. On je covek kao i svi mi ali koji jednostavno nije imao srece da vodi normalan zivot. On je covek kome samo fali malo drustva i malo paznje da bi bio koliko toliko srecan.
 
odslusah od pocetka do kraja jer sam dokona,ali ko nema vremena moze i samo pocetak jer isto ponavlja do kraja.
naravno,zao mi je kaleta,njegove sudbine i njegove nemoci.na zalost,ima mnogo ljudi u nasoj zemlji cija je sudbina slicna,pa i gora.
ja sam od onih kojima smeta dranje po prevozu i to dozivljavam kao veliko maltretiranje,pa zovite me namcorastom ili kako god.svuda ima ljudi,eto,sto ne ide u skadarliju ili knez mihajlovu,zasigurno ce dobiti paznju od nekih osoba-i bice srecan,a nece smetati onima koji ne zele da ga slusaju.
 
Prosto je neshvatljivo kako uopšte sme da na drzak i bezobrazan način (pod okriljem humora) prilazi nepoznatim devojčicama

kako uopšte sme? pa malopre si rekao da je nestabilan...od nestabilne ličnosti ne možeš da očekuješ da zna šta sme i šta ne sme u nekom trenutku. to pod jedan.
a pod dva - ako si naleteo na njegova sumnjiva ponašanja - idi, brate mili, u policiju pa ga prijavi....šta smaraš ovde...
lično nemam ništa protiv kaleta, redovno je liniji kojom idem na posao, ni jednom nije bio neprijatan ni prema kome, ali tzv normalni su bili i neprijatni i grubi prema njemu.
jeste da peva i priča, ali neka...neko mora u ovoj srbijici nešto i da kaže, pa makar to bio ''gospodar vremena''.

o boze otvoreni zatvoreni prostor je presudio,de da pobegnem od smrdljivih ljudi iz busa,sta ovde kukumavcite jel iko ikad nekom reko e izvini jel moze malo tise da smrdis bar dok ja ne sidjem

:lol:
 
Poslednja izmena:
jel vidis zasto su ljudi ogranicenih umova i idu iz krajnosti u krajnost,kao velicaju sebe u fazonu vidi ovu budalu dernja se privlaci paznju,a mi smo tako mirni stalozeni kul odmereni misevi,i onda kad ih pitas za misljenje,sine,pa linc iz njihovih usta odma bi svakog o vrbu,a do tad su cutali,kale iz njih treba da izvlaci monstrume
 
e samo da javim da je kale sedeo juče u tramvaju i - ćutao. dakle, potpuno neverovatna pojava za sve ove godine što ga viđam...sedeo, između nogu je držao onu kanticu iz narodne kuhinje, čačkao je nokte i blejao kroz prozor.
samo je pri izlasku iz tramvaja (kod buvljaka) dreknuo ''umukni više sa tim da očitam kartu! e baš neću!''
 
e samo da javim da je kale sedeo juče u tramvaju i - ćutao. dakle, potpuno neverovatna pojava za sve ove godine što ga viđam...sedeo, između nogu je držao onu kanticu iz narodne kuhinje, čačkao je nokte i blejao kroz prozor.
samo je pri izlasku iz tramvaja (kod buvljaka) dreknuo ''umukni više sa tim da očitam kartu! e baš neću!''
e tako ga volim:heart:
 

Back
Top