Kale Gospodar vremena "Kale Džedaj"

Mislim da je ovo mnogo gori vid "spopadanja" ... 01 : 30 -
. (samo jedan u okeanu klipova)
A što se tiče privatnih nastranih poruka putem "četa" skoro sam 100% siguran da se gpspodin i time bavi.Provokativnih slika mlađih devojaka već ima na profilu.
Lično moje mišljenje o dotičnom je naišlo na "Kineski zid" u svakom smislu.Zaista žalosno.Verovatno i izbog izopačenosti te naše omladine koja mu daje za pravo da se tako ponaša.
Ruglo grada!Verujem da bi u nekoj zapadnoj,severnoj zemlji evrope ma koliko ona "bolesna" bila,ovom čoveku već uskratila šikaniranje građana.I verovatno bi ljudi ranije shvatili da je dotični sklon pedofiliji.Te bi istog sklonili na neko njemu srećnije mesto.

koliko vidim jedna od njih dvije mu se obratila
i on joj je odgovorio
i nastavio sa svojom pricom
ne vidim ama bas nista cudno u tom dijelu klipa koji je tebi...bitan
i stvarno mi nije jasno sto ti je bitno da od sirotog Kaleta napravis neko cudoviste?
mi ga cesto srecemo po kraju, u prodavnicama...
uvijek je pristojan, poprica s ljudima, nekad drzi svoje monologe, al nije
grub, nije zao, nije cak ni dosadan i ama bas nikad
nisam primjetila da se ophodi prema djevojkama ili djevojcicama na nacin koji ti potenciras
koliko ja vidim, moguce da je to do tebe
a Kaleta ostavi na miru
zivot mu je dovoljno tezak i bez internet hajkaca i laznih dusebriznika
 
koliko vidim jedna od njih dvije mu se obratila
i on joj je odgovorio
i nastavio sa svojom pricom
ne vidim ama bas nista cudno u tom dijelu klipa koji je tebi...bitan
i stvarno mi nije jasno sto ti je bitno da od sirotog Kaleta napravis neko cudoviste?
mi ga cesto srecemo po kraju, u prodavnicama...
uvijek je pristojan, poprica s ljudima, nekad drzi svoje monologe, al nije
grub, nije zao, nije cak ni dosadan i ama bas nikad
nisam primjetila da se ophodi prema djevojkama ili djevojcicama na nacin koji ti potenciras
koliko ja vidim, moguce da je to do tebe
a Kaleta ostavi na miru
zivot mu je dovoljno tezak i bez internet hajkaca i laznih dusebriznika

svaka čast za ovo, apsolutno se slažem sa tobom...
 
koliko vidim jedna od njih dvije mu se obratila
i on joj je odgovorio
i nastavio sa svojom pricom
ne vidim ama bas nista cudno u tom dijelu klipa koji je tebi...bitan
i stvarno mi nije jasno sto ti je bitno da od sirotog Kaleta napravis neko cudoviste?
mi ga cesto srecemo po kraju, u prodavnicama...
uvijek je pristojan, poprica s ljudima, nekad drzi svoje monologe, al nije
grub, nije zao, nije cak ni dosadan i ama bas nikad
nisam primjetila da se ophodi prema djevojkama ili djevojcicama na nacin koji ti potenciras
koliko ja vidim, moguce da je to do tebe
a Kaleta ostavi na miru
zivot mu je dovoljno tezak i bez internet hajkaca i laznih dusebriznika

Gospođo (bez uvrede) "vragana" ...
1 : Nije mi bitno da od dotičnog "napravim neko čudovište".Iznosim svoje mišljenje potkrepljeno dokazima.
2 : Ako ste bar jednom pročitali (a vidim da niste) moj tekst ispod,videli bi da sam naveo"Ono što nikako ne moze promaći osrednjem ili iskusnom posmatraču..."
Očigledno je da vi ne spadate ni u jednu kategoruju te i ne primećujete "skrivenu bolest" gospodina...Možda čak ne vidite ni dalje od svog nosa.
3 : Nemoguće je da išta tog tipa "nastranosti" dopire od mene (po vašem zaključku) jer se ja *ne šetam ulicama ne vozim javnim prevozom ne idem u srednje i osnovne škole s razlogom da prilazim i snimam zastrasujuće mladje devojke*
4 : On je javna ličnost i eksponira se siroj populaciji.Kao takvog imam prava da ga komentarišem i pišem o njemu šta god hoću.Nemam nameru da ga ostavim na miru jer se on meni - nama nameće a ne ja-mi njemu.(mislim da sam bio dovoljno jasan)
5 : Da je zivot tom mučeniku toliko težak - jeste.Ali zbog čega onda otežava zivot 1000 gradjana svojim urlanjem i ponasanjem,snimanjem u jednom zatvorenom prostoru (autobusu,tramvaju)
Zašto ne ode i zatraži pomoc na psihijatriji?Zašto oni nešto ne preduzmu?Dokle više ovako?Koliko će još da šikanira gradjane?Itd...E to je moja poenta posta!A vi ako ste za neka prava "Kaleta" onda lepo izvolte pa napišite vašu temu podrške!Ovde ste totalno promašili "profesiju"...Pozdrav :cmok:
 
Jadne devojke ne znaju šta će.Svoj auto nemaju,moraju se voziti autobusom i još su zarobljene sa čudakom koj ih prvo potajno a posle otvoreno snima.Zatim im se počinje i obraćati.Nemaju kud pa moraju da odglume da je sve "ok" pošto nisu dovoljno odrasle i zrele da izbace ili odvrate čoveka koj ih spopada u javnom prevozu!Te je lako manipulisati nesretnicama.Ko zna koliko je posle njihovih vršnjakinja videlo video i podsmevalo im se i rugalo na razne načine.Mnogi "nesretnici" su izvršili samoubistvo pod tolikim pritiskom ...

meni ovi tvoji komentari i konstrukcije cudniji od bilo cega sto sam od Kaleta ikad cula i vidjela
ako si klinac pa nemas veze sa stvarnoscu ovo nekako i prolazi
ako si odrasla osoba Kale je za tebe u svakom smislu svijet izmislio
 
meni ovi tvoji komentari i konstrukcije cudniji od bilo cega sto sam od Kaleta ikad cula i vidjela
ako si klinac pa nemas veze sa stvarnoscu ovo nekako i prolazi
ako si odrasla osoba Kale je za tebe u svakom smislu svijet izmislio

Ne možete da razumete vi mene gospođo vragana pa da ste jos toliki ...
Vama je čudno jer ste verovatno zatupljeni turskim serijama,farmom i ostalim transferima gluposti na ljude...
Moj savet vam je da se "prekrijete ušima" i ne komentarišete više temu.
PS:Gospodin Kale ne može da "izmisli svet" ni za dete od 5 godina - jer dete od 5 godina zna sta je cetkica i pasta za zube,te iste i pere i odrzava.
Jedini svet koj je on izmislio je njegov bolesni svet bez zakona i pravila ponašanja,kome vidim vi težite :bye:
 
Ne možete da razumete vi mene gospođo vragana pa da ste jos toliki ...
Vama je čudno jer ste verovatno zatupljeni turskim serijama,farmom i ostalim transferima gluposti na ljude...
Moj savet vam je da se "prekrijete ušima" i ne komentarišete više temu.
PS:Gospodin Kale ne može da "izmisli svet" ni za dete od 5 godina - jer dete od 5 godina zna sta je cetkica i pasta za zube,te iste i pere i odrzava.
Jedini svet koj je on izmislio je njegov bolesni svet bez zakona i pravila ponašanja,kome vidim vi težite :bye:

veze ti nemas
bolje idi gledaj lektiru...missim, radi nesto za sto si iole sposoban :lol:
 
Gospođo (bez uvrede) "vragana" ...
1 : Nije mi bitno da od dotičnog "napravim neko čudovište".Iznosim svoje mišljenje potkrepljeno dokazima.
2 : Ako ste bar jednom pročitali (a vidim da niste) moj tekst ispod,videli bi da sam naveo"Ono što nikako ne moze promaći osrednjem ili iskusnom posmatraču..."
Očigledno je da vi ne spadate ni u jednu kategoruju te i ne primećujete "skrivenu bolest" gospodina...Možda čak ne vidite ni dalje od svog nosa.
3 : Nemoguće je da išta tog tipa "nastranosti" dopire od mene (po vašem zaključku) jer se ja *ne šetam ulicama ne vozim javnim prevozom ne idem u srednje i osnovne škole s razlogom da prilazim i snimam zastrasujuće mladje devojke*
4 : On je javna ličnost i eksponira se siroj populaciji.Kao takvog imam prava da ga komentarišem i pišem o njemu šta god hoću.Nemam nameru da ga ostavim na miru jer se on meni - nama nameće a ne ja-mi njemu.(mislim da sam bio dovoljno jasan)
5 : Da je zivot tom mučeniku toliko težak - jeste.Ali zbog čega onda otežava zivot 1000 gradjana svojim urlanjem i ponasanjem,snimanjem u jednom zatvorenom prostoru (autobusu,tramvaju)
Zašto ne ode i zatraži pomoc na psihijatriji?Zašto oni nešto ne preduzmu?Dokle više ovako?Koliko će još da šikanira gradjane?Itd...E to je moja poenta posta!A vi ako ste za neka prava "Kaleta" onda lepo izvolte pa napišite vašu temu podrške!Ovde ste totalno promašili "profesiju"...Pozdrav :cmok:

kakve ti dokaze imaš da je Kale pedofil i da je ikada ikoga napao, spopao i slično?
Kale jeste bolestan.. u najgorem slučaju malo mentalno zaostao... ne znam o kakvim "skrivenim bolestima" pričaš...
ne znam zašto bi išao da traži pomoć u nekoj ustanovi.. sasvim očigledno je dovoljno sposoban da brine o sebi samom.. ne pretstavlja opasnost ni za sebe, ni za druge...
dalje... ne možeš ti da otvoriš temu na forumu i očekuješ da se svi slože sa tobom... mislio si očigledno da si popio svu pamet sveta i da čim budeš ovde nešto napisao svi ćemo da se poklonimo, da tapšemo i kažemo kako si u pravu...
Kale je ovakav već 20 godina najmanje i nikome naudio nije.. a ti si se našao uvređenim što je slikao tvoju drugaricu...
ko zna koliko ju je pravih pedofila slikalo dok je spavala i sada masturbiraju na njenu sliku, a ti o tome pojma nemaš... kao ni ona... i to onda nije zločin? ali je zločin ako Kale objavi sliku random devojke koju je uslikao u prevozu?
 
Ne možete da razumete vi mene gospođo vragana pa da ste jos toliki ...
Vama je čudno jer ste verovatno zatupljeni turskim serijama,farmom i ostalim transferima gluposti na ljude...
Moj savet vam je da se "prekrijete ušima" i ne komentarišete više temu.
PS:Gospodin Kale ne može da "izmisli svet" ni za dete od 5 godina - jer dete od 5 godina zna sta je cetkica i pasta za zube,te iste i pere i odrzava.
Jedini svet koj je on izmislio je njegov bolesni svet bez zakona i pravila ponašanja,kome vidim vi težite :bye:

sad nešto razmišljam.. ima na ovom forumu podforum Religija.. mislim da bi tamo mogao da nađeš super drugare za sebe... :aha:
 
KALE :
Prihvatam bukcelendz od nominovanog nikole i nominuo sam mene ilje on nominovao mene ovo su knjige koje sam procitao i kojesu ostavile utisak u meni za zivota,,,,

1 ,,,,,,
2,
3,,
4,
5,,,,,,,,,,,,,,,,,

sta dase radi


- - - - - - - - - -


stoje smorno kad moras da radis a drugi izlaze i setaju devojku kroz park a tise smaras i radis a ovako lepo vreme udises smolu i setas ulicama udisajuci kanalizaciju ali state briga ovako na poslu te maltretira sef a tebe briga na jedno udje drugo izadje i mislis se kote sisa hehehe ja jos malo pa kuci sutra opet isto i tako umres stasi radio nista stasi stvorijo gdesu ti deca nema dece i na kraju umres koja je pojenta dase zivi ako se spava svaki dan i radise svaki dan mora dase i napravi to dete to nije lako mora dase dobro napravi i dase zacini zacinom c jer mu to daje ukus brateeeeeeeeeeee,,,

- - - - - - - - - -

sve devojke hoce da iskoriste moju dobrotu i moju lepotu a tise pitas sto ovaj kale ovako lep nema devojku,trazim onu pravuu,a jos je nisam naso,,,,,,,,pozz

- - - - - - - - - -

voli svoju devojku nemoj dasi takav,,pojedi joj celu kanticu eurorema i vidi kako ce dase ponasa,, ako te napadne nevoli te,, i tojeto,,

- - - - - - - - - -

hahahaha pati pusi cigare,, ljudi ce dnevnicu koju zarade kod zlog gazde davati za paklu cigara pati pusi onda ako tise pusi,,, a decko ti nudi bolje resenje devojko a tise gadis

- - - - - - - - - -

"Cigarete poskupljuju aleleale al će drzava da napuni buđet. Cigarete em su otrovne em ih plaćaš skuplje. Pa gde ćeš bolje, a nisi jeo burek, a pre ćeš dati za cigare."
 
nije grebo stvar u citiranju Kaleta, niti je on iciji heroj
mada on jeste u neku ruku konfuzni, promjenjivi, konstantno razocarani kolektivni glas naseg drustva
samo za razliku od mnogih Kale stvarno ne djeluje zao, nije zao
on je vise ko neko veliko dijete, koje slusa, gleda stvari i ljude oko sebe pa ih nam ih vrati kroz te svoje monologe i dijaloge s prolaznicima
i upravo je onakav kakvi smo mi - jedni prema drugima, prema njemu i ljudima poput njega, prema sebi...: (
 
pa na silu radimo mnogo gore stvari od slusanja Kaleta...zato sto moramo
i cutimo, cak se i smjesimo, zato sto moramo...
s Kaletom se mozes posvadjati...
Kaletu mogu i da zabrane ovo sto radi...ali cemu
ako to njega veseli, a nije bas da nam tako pravi neku stetu...
i to smetanje je vise u rangu - los mi bio dan pa mi i Kale ide na zivce...
pa se neki ko ovaj "Gospodin" osjete vecim nego sto jesu i krenu istresati na Kaletu...
i onda ih Kale, neposredan, kakav jeste s dvije svoje shashave recenice opet...uzemlji : )
 
lepo si to rekla,mnoge stvari radimo zato sto moramo,i cutimo...ali ja zelim da sve ono sto ne moram-ne trpim.bar kod mene nema veze jel mi los dan ili ne-u prevozu mi smetaju razni `zabavljaci`.lepo nek on peva,prica i siri ljubav recimo ispred tc usce ili sl. pa ko zeli,neka stane i neka ga slusa (kao sto ja stanem i malo slusam ziku obretkovica kad ga sretnem).kale zeli na silu da ga slusaju ljudi jer ne mogu izaci iz prevoza,i ja ga dozivljavam kao vid maltretiranja.meni licno je uzasno slusati ga,i njega i ostale koji `uveseljavaju` narod u prevozu.
 

Back
Top