kakvi ste

Nisam se puno puta zaljubila , Ali kad jesam , bilo je lepo. Ali najljepsa zaljubljenost bi ostala ako sa Tom osobom nista ne pocnem. A ovi sto Sam pocela....sa prvim Sam krila zaljubljenost , Ali bila Sam na sedmom nebu citavu godinu dana. I sad mi prodju leptirici kad se sjeti. . . pa covjek nije ni shvatio da Sam luda za njim. Ali bili smo zajedno . To je bilo prije deset godina. I Dan Dana's se cujemo, preraslo je u divno prijateljstvo. Uskoro se zeni.
A ovaj drugi neka ide u tri lijepe.
 
.. kad se zaljubite?
ostajete isti, postanete ludji, gluplji, možda pametniji, proračunatiji, opušteni ili previše stisnuti, realni ili vam je sve bajka, strpljivi ili srljate, srećni ste ili uplašeni, ovo ili ono, ovakvi ili onakvi...
ja sam uglavnom budala i sve sjebem, avi?
ne znam sta bih dala sada da mogu da se zaljubim opet, mozda bi i dusu djavolu prodala samo da opet osetim te leptirice
kako me nose dok hodam ulicom, bestezinsko stanje kratkotrajno ali fenomenalno
uzivaj makar trajalo i petnestminuta
 
Oni sto racionalnoo gledaju svet i svoje interese nisu nikad mogli da se zaljube.
Zato je glupost mladosti vreme zaljubljivanja, pa glupost starosti mu dodje kao zal za mladosti,
a realno je glupost koja nije dostigla zelost, da nadje i svoju prirodu van realnosti.
 
.. kad se zaljubite?
ostajete isti, postanete ludji, gluplji, možda pametniji, proračunatiji, opušteni ili previše stisnuti, realni ili vam je sve bajka, strpljivi ili srljate, srećni ste ili uplašeni, ovo ili ono, ovakvi ili onakvi...
ja sam uglavnom budala i sve sjebem, avi?
Hej ćao!
Kada se zaljubim srećna sam i uplašena istovremeno.
Ne bih rekla gluplja, ali detinjasta svakako.
Proračunata do moga. Sve se trudim, ali postane opterećujuće i onda se pustim niz vodu, pa dža ili bu.
Stisnuta ili opuštena... Hm. Pa kao da prolazim kroz neki veo, jer da, zaleđena stojim, mrzim što te volim, ali je odluka uvek da krenem u akciju jer život je kratak, a srce kad igra je meninuvek bilo nešto mnogo bitno.
 
Hej ćao!
Kada se zaljubim srećna sam i uplašena istovremeno.
Ne bih rekla gluplja, ali detinjasta svakako.
Proračunata do moga. Sve se trudim, ali postane opterećujuće i onda se pustim niz vodu, pa dža ili bu.
Stisnuta ili opuštena... Hm. Pa kao da prolazim kroz neki veo, jer da, zaleđena stojim, mrzim što te volim, ali je odluka uvek da krenem u akciju jer život je kratak, a srce kad igra je meninuvek bilo nešto mnogo bitno.
hej ćao
ja isto tako nekako, osim što sam malo budala
 

Back
Top