Kakva su vasa iskustva sa veyama preko net-a?

  • Začetnik teme Net ili...
  • Datum pokretanja
Rekao si da ne budu starije od 25, koliko se secam. Pa nije moguce da ovde nema devojaka ispod 25!
Ako ipak nisam u pravu.... jaoj, pa ja sam ovde onda najmladja, qq meni :lol:
Uostalom kao sto rekoh, naici ce vec ona, ne brini se. Bar se ja ne bih brinula da sam na tvom mestu.
Kako ja svima umem deliti savete, a samoj sebi nikad ne znam pomoci.... :(
 
Happy_girl:
Rekao si da ne budu starije od 25, koliko se secam. Pa nije moguce da ovde nema devojaka ispod 25!
Ako ipak nisam u pravu.... jaoj, pa ja sam ovde onda najmladja, qq meni :lol:
Uostalom kao sto rekoh, naici ce vec ona, ne brini se. Bar se ja ne bih brinula da sam na tvom mestu.

Hvala. ;)

Kako ja svima umem deliti savete, a samoj sebi nikad ne znam pomoci.... :(

Zato i imamo jedni druge, da se medjusobno jadamo na forumu. :lol:
 
Da, da, jos kad bi svi bili donekle ozbiljni, pa kulturno odgovarali na neciji problem. Ovde se uglavnom sprdaju na tudj racun, zato mi ne pada na pamet da iznosim svoj problem jer bi me verovatno proglasili ludom ili vec tako nesto.... :?
A za ono sto se zahvaljujes.... nema na cemu. Mada nisam tacno ni sigurna za sta je bilo to Hvala... :oops:
 
iluzionista:
Ma meni je najlakse kad se izjadam jednoj drugarici preko MSNa. Verujem da smorim devojku. Ali ne buni se. :lol: Tada uz njenu pomoc resim problem. :lol: To mi se desilo par puta...
Imam i ja jednog "net prijatelja" i jadam mu se redovno, ali pomogne mi samo u tom trenutku jadanja, valjda zato sto ipak taj problem kazem, ispricam, podelim sa nekim.... Ali, kasnije me spopadne sve ispocetka, jer, problem ustvari nije resen, a ni nece biti skoro, koliko vidim... :(
 
Happy_girl:
iluzionista:
Ma meni je najlakse kad se izjadam jednoj drugarici preko MSNa. Verujem da smorim devojku. Ali ne buni se. :lol: Tada uz njenu pomoc resim problem. :lol: To mi se desilo par puta...
Imam i ja jednog "net prijatelja" i jadam mu se redovno, ali pomogne mi samo u tom trenutku jadanja, valjda zato sto ipak taj problem kazem, ispricam, podelim sa nekim.... Ali, kasnije me spopadne sve ispocetka, jer, problem ustvari nije resen, a ni nece biti skoro, koliko vidim... :(

Meni pomogne dosta... Uglavnom iznadjem resenje za taj problem i uradim nesto povodom toga da ga resim. A kad ja sam misli o tome padnem u bedak iz koga se tesko izvlacim...

"Aut! Aut!
Aut! Aut! Aut!
To je ono sto zove se down"

Katarina II - Aut
(ponekad pustim ovu pesmu kad sam u bedaku)
 
Ma ja imam problem koji ne moze niko da resi, a problem mi je ova drzava u kojoj nema buducnosti. Imam dovoljno godina da me sve to deprimira i to cesto. Stalno mislim na to kako sebi ulepsati zivot, kako ziveti bolje? A nema se posla a i kad se nadje nesto, plata je vise nego bedna. a da bedak bude jos veci jos sam student i ne vidim da ce ista biti bolje sa ili bez te skole. Jednom prilikom kad sam pala u neki tezi bedak, izracunala sam koliko para treba za normalan zivot, da napomenem porodican zivot i tek sam tad pala u jos veci bedak. Trebalo bi da budem vlasnik avio kompanije da imam toliku platu :lol: Dobro, pretera ga malo sa tom kompanijom, ali u svakom slucaju ni od jednog nazovi obicnog posla nema sanse da se normalno zivi. I ko onda da mi resi problem. Niko, znam..... :?
 
iman2:
Anonymous:
Snezna_kraljica:
Prva i jedina osoba sa neta koju sam upoznala, jeste moj sadasnji decko. Zajedno smo godinu i dva meseca. Ljubav – nikad veca. Strast – nikad snaznija. Razumevanje i uzajamno pomaganje – savrsenstvo. Prosto ne mogu da verujem da sam upoznala toliko srodnu osobu na taj nacin.



Drago mi je...Snežna.... :lol:


Kad čujem ovakve komentare, onda mi stvarno nije jasno kako se meni to do sada nije desilo.... :cry:



p.s. - nisam valjda ja jedini baksuy, ima li još nekog, da je bio BAKSUZ.... :cry:
Ne brini, ima ih koliko hoces....imam utisak da se tu nalaze samo patoloski tipovi, cast izuzicima koji potvrdjuju pravilo....Nekad se pitam da li i ja pripadom toj kategoriji :cry: ...ono s kim si takav si...
Ja sam primetila da se svi foliraju do iznemoglosti i non-stop koriste rec ISKRENO... :?:
 
Kapris:
iluzionista:
Jao... :shock: Jel to pretnja? :P:P:P
... ja to iz ugla zrtve... :lol:

Startovale su te devojke. :shock::lol::lol:
Auu... :roll: ;)

Ma, razumem totalno... Moju drugaricu su na netu spopadali najveci moguci ludaci. Ali mi nikad nije pomenula da je mozda nije startovala neka devojka. ;) To je precutala. :roll::lol: Ma, salim se...

Ma nemam ja takvih problema. ;) Niko se nije ni javio. :lol: A i ja plavusan... ;) Ko uopste gleda te oglase... :lol:

Inace, promenio sam oglas u jedno pitanje, na koje bih voleo da dobijem odgovor. Pa, bi bio jako zainteresovan za odgovore. ;)
 
od kada sam na ovoj temi pomenula karikaturu otrcane plavuse sa jedne strane i veselog tinejdzera sa druge, vidim da su maliciozni komentari iste osobe neizostavni svakog dana.
osecaj prozvanosti, zelja za dominacijom, pakost... njen problem. postoji pp, nije tesko biti fin i ne smarati svojim kompleksima.
 
“maliciozna” osoba ne bi vise na pp…. jer je na prvi provokativan pp odgovorila vrlo pristojno i uljdno… i cak uklonila “iritirajuci” photo iz profila… ali dzaba… ne vredi nista… “osecaj prozvanosti, zelja za dominacijom, pakost”…. ne daju mira inicijatoru i pokretacu…

Druga stvar, postoji istorija postova…. u kojoj ko pozeli moze da vidi da je svaki moj post vezan za salu i dobro raspolozenje… bez zlobe, zavisti i pakosti, bez teznje za dominacijom, bez nepristojnosti – narocito, isticem NAROCITO prema zenskom rodu…

Sa druge strane, imamo osobe koje su vec “proterane” sa drugih foruma zbog svadja i netrpeljivosti sa drugim forumasicama (zenski pol)…!!! sto sve ukazuje na jedno: ...dragi muskarci, ne bojte se nista….. :lol: niste u opasnosti (sem da iz dupeta izvlacite one sto vam se uvlace) I.. drage zene/devojke… verujte muskarcima, druzite se sa njima ne bojte ih se…oni su tako divni i bezazleni…
 
ma cudo jedno koliko imamo ovde divnih i lepih i pametnih zena, koje su izgleda i psiholozi i psihijatri i svi se vole i pozdravljaju jedna drugu i podrzavaju, ma to je tako lepo, narocito izmedju zena i pretpostavljam da su sve vrlo uspesne i lepe i zadovoljne sobom itd
samo mi nije jasno kako tako divne i samouverene zene, majke&domacice nemaju herca da stave svoju sliku ?
ali umeju da pljuju masu ljudi i da daju krasne savete na svakoj temi. mnogo mi je drago da su tako inteligentne, ali ja nekako mislim da je za kompletan utisak o nekome potrebno imati ton i sliku


:arrow: ljudi ovo se sve pretvorili u ljigavstinu kojom vladaju klanovi gorepomenutih.


ocekujem pljuvacinu nakog ovoga, budite nezni jer ja nisam ni upola tako fenomenalna kao vi dame... :wink:
 
zivot mi se promenio od kad sam vas dvoje videla. krili ste se iza anonimnosti monitora i tudjih imena a onda... da kapris, svidjas mi se ali nisam znala kako da ti kazem, zato vapim za tvojom slikom . da incognoto, i ti mi se svidjas ,slurp, slurp, ljig, ljig.. takav spoj lepote i intelekta.. moja sklonost ka vama plavusama je morala biti provaljena.
a sad nastavite neometano sa lizanjem i ostalim sto vam hrani sujetu...

zaista ste preterali.
 

Back
Top