Kakva su vasa iskustva sa veyama preko net-a?

  • Začetnik teme Net ili...
  • Datum pokretanja
Sve sto ljudski um moze smisliti ja sam mu rekla, ali ne vredi. Ne mogu nekome zabraniti da seta istiom ulicom kojom i ja. I stala sam jednom i rekla mu otvoreno da me je dosta pratio, mrtva ozbiljna i da dalje mogu sama. Ma kakvi, ne vredi. Svasta sam mu pricala, da ce zakasniti na tramvaj i da posle vise nema, ma da se ne prisecam stvarno sve sto covek moze da smisli...... I pazi covece, prvi mracni deo gde smo naisli pokusa da me poljubi, uuuu sto alrmami se probudilo u sekundi. Ali stigoh ja kuci.
Znas kako se kaze, ko nema u glavi ima u nogama :wink:
 
Ljudi se upoznaju na ulici, na poslu, u autobusu, tramvaju, vozu, avionu, brodu, podmornici, na letovanju, zimovanju, ispraćajima, svadbama, pa i na sahranama. Upoznaju se preko prrijatelja, prijateljica, komshija, tetki i strina, i slično.
I u svim tim slučajevima iskustva su nekad pozitivna, a nekada ne.
Način upoznavanja nije presudan po buducnost poznanstva.
Prema tome...
druzite se :lol:
 
I meni se desila uzasna stvar.Upoznala sam ga bas preko neta.
Razocarala sam se....I razmenili smo slike i dopisivali se i vidjali se i tek posle mesec dana sam shvatila sa kim ja imam posla.Bila sam u soku.Pokusala sam da imam strpljenja i da ne budem skot vec da ga razumem i prihvatim ,ali mi nije islo.
Pomislila sam da to nije ista osoba.Neverovatno je koliko ljudi je u stanju da isprica naucnu fantastiku o sebi i onda kada ih upoznas shvatis da si dragoceno vreme trosio na psihopate koji su u stanju da ostvare svaku mogucu glupost i ludost.Zao mi je onih devojaka koje ce se upecati na tu pricu kao sto sam ja i doziveti isto ovo sto sam i ja.
U svakom slucaju bilo je vrloooo poucno. :roll:
 
iako se slicna tema ponavlja svako malo, opet je interesantno procitati iskustva forumasa. evo da i ja napisem koju. mislim da je glupo generalizovati...naravno, jednako kao i u stvarnosti, moze se naici na svakakve tipove, i tripove. ja sam se zeznula samo jednom, ali davno. tip je bio susta suprotnost onome sa kim sam chatovala. medjutim, razisli smo se u miru i valjda je ukapirao da nema sanse i kasnije komunikacija postepeno slabila...i pojma nemam gdje je danas, nije me proganjao :). samo se sjecam onog odvratnog osjecaja u stomaku i zelje da sto prije odem. ostala iskustva su pozitivna, sve su ok ljudi sa kojima sam u kontaktu. i nije mi se desilo da se srecem na slijepo, bez razmjenjivanja vise fotki, recimo. lako se osjeti ko ce da folira i da se izvuce.
 
I ja sam upoznala nekolicinu ljudi, konkretno sa foruma …. ne govorim o vezama nego o ljudima oba pola sa kojima je i na netu moglo lepo da se ćaska. I jako mi je drago, nisam se pokajala ni malo. Moram da priznam da nisam stvarala neku dublju sliku o njima pre susreta. Nisam ih analizirala, idealizovala, upuštala se u njihove mane i vrline…. postojao je samo utisak da su ok… Meni ni pre susreta sa njima, a ni posle, nije bilo bitno kako izgledaju. Zaista. (Iako, moram priznati, da ovi koje sam upoznala i izgledaju sasvim ok… čak štaviše… :wink: )

Elem, mozda je poenta u tome što ja ništa ne očekujem u net-komunikaciji, i bez obzira na pol… ništa sem dobrog raspolozenja, šale, nekada sam se nekome i izjadala, da ne kazem isplakala na virtuelnom ramenu, nekada se neko izjadao, otvorio meni…

Ako govorimo o vašim očekivanjima, pretpostavka je da ste pre potencijalnog susreta dobili odgovore na sve što vas konkretno zanima… ako vas zanima… o onome što je vama vazno… bilo da je to izgled, godine, socijalni ili materijalni status, obrazovanje, afiniteti… Pa još ako ste i slike razmenili…. E sad… ako i pored svih podataka kojima raspolazete, izađete sa osobom i totalno ste razočarani, prvo raščistite sa sobom da li vas je i u čemu ta osoba slagala, obmanula… ako jeste, sh*t… okreni se i idi dalje, ali… ako nema lazi, onda sa vama nešto nije u redu… moguće je da ste totalno očajni i patetični, te da panično i u grču pokušavate da ostvarite vezu poput one koju ste zacrtali u svojoj glavi, mozda videli u spanskoj seriji, ili… stagod… ili svoju zdepastu malu telesinu dozivljavate kao erotski izazov, a uzane vidike kao superioran um… xexe… neyebica čini čuda…

Finiširam… osobe sa kojima sam i sada u kontaktu se razlikuju u najvećoj amplitudi po godinama, obrazovanju, afinitetima i izgledu… samo im je jedno zajedničko… da su … OK.


Da ne omašim temu, imala sam jednu net vezu. I bilo je sasvim ok.
 
Kapris:
I ja sam upoznala nekolicinu ljudi, konkretno sa foruma …. ne govorim o vezama nego o ljudima oba pola sa kojima je i na netu moglo lepo da se ćaska. I jako mi je drago, nisam se pokajala ni malo. Moram da priznam da nisam stvarala neku dublju sliku o njima pre susreta. Nisam ih analizirala, idealizovala, upuštala se u njihove mane i vrline…. postojao je samo utisak da su ok… Meni ni pre susreta sa njima, a ni posle, nije bilo bitno kako izgledaju. Zaista. (Iako, moram priznati, da ovi koje sam upoznala i izgledaju sasvim ok… čak štaviše… :wink: )

Elem, mozda je poenta u tome što ja ništa ne očekujem u net-komunikaciji, i bez obzira na pol… ništa sem dobrog raspolozenja, šale, nekada sam se nekome i izjadala, da ne kazem isplakala na virtuelnom ramenu, nekada se neko izjadao, otvorio meni…

Ako govorimo o vašim očekivanjima, pretpostavka je da ste pre potencijalnog susreta dobili odgovore na sve što vas konkretno zanima… ako vas zanima… o onome što je vama vazno… bilo da je to izgled, godine, socijalni ili materijalni status, obrazovanje, afiniteti… Pa još ako ste i slike razmenili…. E sad… ako i pored svih podataka kojima raspolazete, izađete sa osobom i totalno ste razočarani, prvo raščistite sa sobom da li vas je i u čemu ta osoba slagala, obmanula… ako jeste, sh*t… okreni se i idi dalje, ali… ako nema lazi, onda sa vama nešto nije u redu… moguće je da ste totalno očajni i patetični, te da panično i u grču pokušavate da ostvarite vezu poput one koju ste zacrtali u svojoj glavi, mozda videli u spanskoj seriji, ili… stagod… ili svoju zdepastu malu telesinu dozivljavate kao erotski izazov, a uzane vidike kao superioran um… xexe… neyebica čini čuda…

Finiširam… osobe sa kojima sam i sada u kontaktu se razlikuju u najvećoj amplitudi po godinama, obrazovanju, afinitetima i izgledu… samo im je jedno zajedničko… da su … OK.


Da ne omašim temu, imala sam jednu net vezu. I bilo je sasvim ok.
Samo da pozdravim ovu dragu osobu... Zna ona zasto... :wink:
 
p ja nikog nisam upoznala...ali... hmm.. u sustini nikad ne znas na koji nacin je otkucan neki tekst od strane doticne/nog, on moze da izgleda kranje ironican,bezobrazan i drzak, a da sa druge strane
u sustini uopste nije ni kucan na taj nacin odnosno da je osoba bila krajnje opustena, raspolozena za zezanje, ne mozes da vidis lik (grimasu) a to JE VELIKI NEDOSTATAK i to moze na ovaj ili onaj nacin da odvede tok razgovora u suprotnom smeru... i ne znam koliko su tu muskarci zaista zbog druzenja, cak sta vise imam utisak da se sve vreme vrti nesto oko nekog jeftinog muvanja.... mozda i gresim... ne znam... reci cu vam kad se odlucim da nekog upoznam! :wink:
 
nisam citala postove pa mozda ponavljam necije reci, ali kad bi ljudi imali herca da stave svoju sliku i da budu iskreni poznanstva preko neta bi bila lepsa i ugodnija po sve zainteresovane stranke. kakvo god da je poznanstvo u pitanju, prijateljstvo, samo caskanje i kafenisanje ili nesto vise...

ps
oni koji su duze na ovom forumu znaju da je moja slika u profilu bila prisutna, cisto da ne bi bilo a gde ti je slika...
 
No Nick:
E, pazi ovako, prilikom nekog narednog muvanja sa nekim TI trazi iskljucivo samo "to", on ce kao pristati na to (jelte) i posle ce te juriti jer mu se mnogo svidjas, tako si prirodna i opustena i odjednom ce skontati da si ti idealna za njega.
Iz licnog iskustva pricam. Desilo mi se tako nesto par puta.
Doduse ja tad i jesam htela samo "to" pa me je opasno smaralo to zivkanje i pricanje kako sam ga odusevila i kako je skontao da je mene tako lako voleti i da zeli da budemo u vezi. Znaci, bljak (u tadasnjem mom slucaju), a u tvom slucaju SUPER.
Naravno, ne garantujem za uspeh 100%-tni! :lol:
znaci tebe ne treba voleti nego ti dati samo "to" :twisted: a voleti te, nije bljak.
 
kriger:
No Nick:
E, pazi ovako, prilikom nekog narednog muvanja sa nekim TI trazi iskljucivo samo "to", on ce kao pristati na to (jelte) i posle ce te juriti jer mu se mnogo svidjas, tako si prirodna i opustena i odjednom ce skontati da si ti idealna za njega.
Iz licnog iskustva pricam. Desilo mi se tako nesto par puta.
Doduse ja tad i jesam htela samo "to" pa me je opasno smaralo to zivkanje i pricanje kako sam ga odusevila i kako je skontao da je mene tako lako voleti i da zeli da budemo u vezi. Znaci, bljak (u tadasnjem mom slucaju), a u tvom slucaju SUPER.
Naravno, ne garantujem za uspeh 100%-tni! :lol:
znaci tebe ne treba voleti nego ti dati samo "to" :twisted: a voleti te, nije bljak.
I? Sto si me sad napao?
Samo sam prepricala neko moje iskustvo i sta sam tad osecala i zelela... I sta je sad tu tako tragicno?
Bas ti ruzan komentar.... :?
 
Anonymous:
Snezna_kraljica:
Prva i jedina osoba sa neta koju sam upoznala, jeste moj sadasnji decko. Zajedno smo godinu i dva meseca. Ljubav – nikad veca. Strast – nikad snaznija. Razumevanje i uzajamno pomaganje – savrsenstvo. Prosto ne mogu da verujem da sam upoznala toliko srodnu osobu na taj nacin.



Drago mi je...Snežna.... :lol:


Kad čujem ovakve komentare, onda mi stvarno nije jasno kako se meni to do sada nije desilo.... :cry:



p.s. - nisam valjda ja jedini baksuy, ima li još nekog, da je bio BAKSUZ.... :cry:
Ne brini, ima ih koliko hoces....imam utisak da se tu nalaze samo patoloski tipovi, cast izuzicima koji potvrdjuju pravilo....Nekad se pitam da li i ja pripadom toj kategoriji :cry: ...ono s kim si takav si...
 
pcelica:
nisam citala postove pa mozda ponavljam necije reci, ali kad bi ljudi imali herca da stave svoju sliku i da budu iskreni poznanstva preko neta bi bila lepsa i ugodnija po sve zainteresovane stranke. kakvo god da je poznanstvo u pitanju, prijateljstvo, samo caskanje i kafenisanje ili nesto vise...

Ne znam. ja sam upoznao nekoliko osoba preko neta i posle u RL. Sa jednom sam bio i u vezi. Davno sam shvatio da preko rubrika "ona trazi njega", "on trazi nju" ili "poznanstva" ne mogu naci ono sto trazim. Ali, sam odlucio da probam jos jedan - zadnji put. I eno moj post zvrji prazan i moj email zvrji prazan. Toliko o tome da bi iskrenost i slika bilo sta promenila... :cry: (posto sam bio totalno iskren u tom postu...)

oni koji su duze na ovom forumu znaju da je moja slika u profilu bila prisutna, cisto da ne bi bilo a gde ti je slika...

I moja slika je bila jedno kratko vreme. A posto sam video da niko nema svoju slicicu na profilu - skinuo sam je. Sad na mom profilu umesto moje stoji slicica Jimija Hendrixa kako pali gitaru. :lol:
 
Nije bas da NIKO nema svoju slicicu u profilu. Ima je blondi, milow cini mi se, apotkarka, pa i ja i ima ih jos ali ne mogu da se setim nick-ova.
Inace, Iluzionisto, devojka koju trazis ce naici vec, svejedno da li preko foruma, chat-a, u kaficu, disko klubu, autobuskoj stanici, vozu...bla bla.... Doci ce kad je najmanje budes ocekivao.
Koliko pamtim bilo je tu cura kojima si se svidjao, bar ono sto imaju da procitaju, znaci svidjala im se tvoja licnost... kako nisi uspeo neki kontakt da ostvaris?
 
Happy_girl:
Nije bas da NIKO nema svoju slicicu u profilu. Ima je blondi, milow cini mi se, apotkarka, pa i ja i ima ih jos ali ne mogu da se setim nick-ova.
Inace, Iluzionisto, devojka koju trazis ce naici vec, svejedno da li preko foruma, chat-a, u kaficu, disko klubu, autobuskoj stanici, vozu...bla bla.... Doci ce kad je najmanje budes ocekivao.
Koliko pamtim bilo je tu cura kojima si se svidjao, bar ono sto imaju da procitaju, znaci svidjala im se tvoja licnost... kako nisi uspeo neki kontakt da ostvaris?

Uspeo sam da se upoznam sa nekoliko. ;) Tu je jedna interesantna osoba koja se zove WetLook... S njom se cujem jos uvek. ;) Pozdravljam je ako ovo bude citala...

Ali ipak to nije to. A tu je i moj princip da ne odgovaram devojkama starijim od xx godina... Sa njima mogu da se dopisujem preko neta, ali ne verujem da bi ista bilo u RL. Zato se oko toga i ne trudim. Mozda gresim, ali pricao sam sa nekoliko starijih devojaka na PP i ne mislim da bi tu trebalo da se trudim oko neceg sto je nemoguce i meni ne toliko prirodno... (napr: da je 10 godina starija od mene)
 

Back
Top