Kakva su vasa iskustva sa veyama preko net-a?

  • Začetnik teme Net ili...
  • Datum pokretanja
Gazdarica:
Anonymous:
Jel ovo tranzitno mesto....

Jel gazdinka, jel se to tebi ono kuce udvaralo ili.... :D
Jock, mi smo drugovi... :wink:
Btw. u vezi sam s momkom kog sam srela na ovom forumu, i za sada nam odlicno ide... 8)
Nisam se Gazdarici udvarao, naprotiv bio sam bas fin i kulturan decko :)
ps citao sam nesto da si pisala, sve najbolje tebi i njemu
 
DellBoy-011:
Gazdarica:
Anonymous:
Jel ovo tranzitno mesto....

Jel gazdinka, jel se to tebi ono kuce udvaralo ili.... :D
Jock, mi smo drugovi... :wink:
Btw. u vezi sam s momkom kog sam srela na ovom forumu, i za sada nam odlicno ide... 8)
Nisam se Gazdarici udvarao, naprotiv bio sam bas fin i kulturan decko :)
ps citao sam nesto da si pisala, sve najbolje tebi i njemu
Da, bas si bio fin i kulturan i jos si nas razvezao u pola noci... :D
Hvala na lijepim zeljama i uzvracam, naravno...
Znas vec... :wink: :lol:
 
Snezna_kraljica:
Prva i jedina osoba sa neta koju sam upoznala, jeste moj sadasnji decko. Zajedno smo godinu i dva meseca. Ljubav – nikad veca. Strast – nikad snaznija. Razumevanje i uzajamno pomaganje – savrsenstvo. Prosto ne mogu da verujem da sam upoznala toliko srodnu osobu na taj nacin.



Drago mi je...Snežna.... :lol:


Kad čujem ovakve komentare, onda mi stvarno nije jasno kako se meni to do sada nije desilo.... :cry:



p.s. - nisam valjda ja jedini baksuy, ima li još nekog, da je bio BAKSUZ.... :cry:
 
Net ili...:
Da li se putem net-a mogu upoznati prave osobe? Sta se vama desavalo? da li ste dozivele prijatna ili neprijatna iskustva? Koliko je to rizicno ili ne...

upoznala sam neke ljude sa neta... nije u pitanju bila veza, samo kao upoznavanje. njihovi postovi delovali su ok. i kad sam spojila sliku, ton, nacin na koji se predstavljaju... postalo je tragikomicno. narocito kad se uporedi ono sto se cuje i vidi uzivo i ono sto oko vidi na ekranu.

ima istine u karikaturi ofucane plavuse sa jedne strane chata i bubuljicavog tinejdzera sa druge, a predstavljaju se kao "ultrazgodna zanosna plavusa" a on kao "zgodni japi"... :wink:
 
Zanimljivo, romanticno,izazovno, preporucljivo za stidljive, ali kada kompj. prestane da vam obezbedjuje odgovarajuci ugodjaj treba preci na radio vezu, pejdzer, telefon (fiksni, mobilni,galaksijski), poruke u boci, poruke preko golubova pismonosa, svemirski brod, kontaktiranje sa vanzemaljcima (dobro redosled je pomesan) bilo sta ,bilo sta samo da se bar malo odmaknete od ekrana kojeg vise ocima ne mozete da vidite pogotovu kada vam preporucuju sajtove za dobijanje zeljenje tel. tezine (ako se zna da patite od mrsavosti).
Kad smo vec kod toga ja znam sta mi je preporuceno da jedem
1. mleko i mljecni proizvodi
2. pecenja sl. redom: rostiljska (hamburgeri, chizburgeri, rostiljske kobasice, rostiljski cevapi, rostiljske krmenadle,pljeskavice, , razanjski raznjici)pekarska ili opet razanjska (svinjska, jagnjeca pecenja a ponekad je pozeljno pojesti i vola)ostala pecenja STOP
ovo u prvih nekoliko nedelja dijete a kasnije idu malo laganije stvari torte i statki ili slani slatkisi i normalno sve to treba propratiti sa puno cokolade i uopste kalorija.

Da rezimiram veze preko Net-a propadaju onoga trenutka kada pozelite da cujete njen ili njegov glas,zar ne?
 
Anonymous:
Ni ja nisam bas imala srece, ali sta ces..kad su se ljudi udaljili, kad izlazis i druzis se sa istim ljudima, a vreme ide....jos cujes price tipa, neko se tako upoznao i ziveo srecno do kraja zivota.....

Sve mi se to smucilo preko net-a....


Da li je neko imao srece da upozna neku normalnu osobu ovim putem:cry: ?
Moj brat je preko neta upoznao svoju suprugu i evo vec treca god. kako su u braku.Funkcionisu odlicno.Mada se ja nikada ne bi odlucila na tako nesto.Znaci da je moguce ali retkost je to.
 
Pa i da mi se tad nesto desilo ostala bih svakako ziva. Rizicno je bilo jer je malo falilo da mi se nesto drugo desi? Znas sta nasilan muskarac moze zeni da uradi? A i bili smo na javnom mestu, nego je frka ispala kad me je pratio kuci. Hmm, insistirao je da ne idem nocu sama kao on ce da me cuva, a upravo od njega sam morala da bezim....
 

Back
Top