Kakva si osoba?

Ja sam plemenita,pametna,odlichan djak,ne pijem alkohol,chak ni gazirano,prijavila sam se za konkrurs za razmenu djaka u Americi,zato shto sam neverovatan poliglota i mozda bih ostala tamo da zivim,ali sa druge strane,ako ne odem bicu djak generacije sigurno,zbog mojih plasmana na republichkim takmichenjima(da,da,bilo ih je vishe...)
Borac sam za ljudska prava,i za zivotinjska takodje,gnusham se zena i pojedinih mushkaraca koji nose krzno i u to ime chesto pravim proteste i nosilac sam silnih priznanja.
Part 2 u sledecem broju :lol:
 
i ironichan uz sve to.

Cyber_Barbie:
Ja sam plemenita,pametna,odlichan djak,ne pijem alkohol,chak ni gazirano,prijavila sam se za konkrurs za razmenu djaka u Americi,zato shto sam neverovatan poliglota i mozda bih ostala tamo da zivim,ali sa druge strane,ako ne odem bicu djak generacije sigurno,zbog mojih plasmana na republichkim takmichenjima(da,da,bilo ih je vishe...)
Borac sam za ljudska prava,i za zivotinjska takodje,gnusham se zena i pojedinih mushkaraca koji nose krzno i u to ime chesto pravim proteste i nosilac sam silnih priznanja.
hu givez a fuk bout it?
 
uvek opushtencija...retko se nerviram, ili sam nervozna....
optimista....osetljiva (to najvishe mrzim kod sebe)
volim da uzhivam....:mrgreen:

tvrdoglava....lenja....
neodluchna....
veoma samokritichna...

blah....:razz:
 
ja sam tvrdoglava, iskompleksirana, optimista, zivim za bolje sutra, uvek sam tu za bilo koga, srljam u svemu u cemu ne bi trebalo, volim da popijem, volim punk i dala bi sve za svoju porodicu i prijatelje! i da... dvolicna sam prema nekim ljudima...
 
hmmmm...teshka, preke naravi [nekada],uvredljiva...teshko prashtam, arogantna-prepotentna, sarkastichna, bezobrazna-drska,...koliko god hocjete naziva :lol: sve sam to ja :lol: :(.... i ajde i iskrena sam :p....jednom rechju djubre :? [ovo su naravno moje loshije strane]...dobre necju :p
 

Back
Top