Kako zene voze?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne lupetaj!
moji putnici nemaju modrice, niti povracaju
a ja nisam rekla sam dobar vozac, nego da sam oprezan vozac... a sada sto su uslovi puta i ponasanje ucesnika u saobracaju cudni... well, ti to ne mozes da zamislis

mene spopadne smeh kada procitam na sta se ljudi ovde zale u saobracaju i sta je njima skandalozno! Vi biste u roku od pet minuta izgubili zivce ovde gde ja zivim i digli ruke od voznje!

voznja sigurno nije prijatna ako se zatezu pojasevi.
i oprezni vozache ne dolaze u takve situacije
 
uf, ja sam bas jako oprezna, ali da ne kocim naglo, skrecem i tako to... ne bas :D kod mene je vazno biti vezan :)
uostalom za sta sluze ti pojasevi ako moram da se smaram da budem nezna, dovoljno je sto trosim svoju paznju da bude sve vrlo sigurno, ovde kod mene je prava ludnica i sve je pod parolom SNADJI SE! Nema tu nikakvih pravila, mislim, ima ih na papiru, ali ovde kada vozis moras da ocekujes SVE i sve ce ti se desiti. Ako nisi bezobrazan nema za tebe mesta u saobracaju, nikad nigde neces stici, neces se parkirati, moras biti bezobrazan i spreman da se svadjas... (ovo svadjanje je bitno za parkiranje)

Posto ovde znam da vozim, mogla bih i na Marsu da se snadjem, sigurna sam.

Indija, definitivno... na onoj temi sam mislila da je Avganistan ali sad sam ubeđena da je Indija! :lol:
 
Фљака нема аутомобила на који не могу каблови,али види нема
мада ламборджини и ферари нисам загледо ,его мико жемско си
па корсити бре нас мушки Шовинисти ми ћемо увек радо помоћи

јебаломето што самГЕНТЛМЕН

bicu fini ... FJAKA, Fjaka!:manikir:

Nemaju svi auti dostupne te kablove....bas kao sto je muska sponzorusa objasnila, neki auti nemaju, odnosno imaju ali su smjesteni u nekoj kao kutiji i ne moze se doci do njih;)
 
ne lupetaj!
moji putnici nemaju modrice, niti povracaju
a ja nisam rekla sam dobar vozac, nego da sam oprezan vozac... a sada sto su uslovi puta i ponasanje ucesnika u saobracaju cudni... well, ti to ne mozes da zamislis

mene spopadne smeh kada procitam na sta se ljudi ovde zale u saobracaju i sta je njima skandalozno! Vi biste u roku od pet minuta izgubili zivce ovde gde ja zivim i digli ruke od voznje!

e da mi je znati di ti zivis:eek:

nego ovo boldano;sic(sjediste) namjesteno tako da kad sjedis nos dira sofersajbu, obe ruke na volanu, cvrsto sisnute, u teskom gcru i 20 km na sat?Po tvojim postovima sam dala zakljucit da si takav vozac...ja se takvih bojim:eek:
Oni uglavnom ne koriste retrovizore, a ni papucicu gas:eek:, a takvi su po meni najgori,ma sto god ti zvala oprez ti si preplasen vozac vjerovatno, pomalo odsutan....volila bi znati kakvo auto vozis vise nego danas kruha jesti hahaha. jer te zamisljam u nekoj ladji ili bjesnoj masini sve sa nosom na sofersajbi....:eek:
 
Poslednja izmena:
ne, ne, suvise se dobro zabavljam citajuci vase komentare i nagadjanja
ovde ne postoje uslovi da se vozi brze od 60km/h, a i to samo u retkim prilikama kada idem negde dalje, ovde u komsiluku, oko kuce, posle, vrtica, uvek oko 50km/h u normalnoj voznji, sve ostalo je ravno samoubistvu ili eto, ubistvu ako nekog drugog sredis zbog svog nestrljenja...anyway, uopste ni nema potrebe voziti brze jer ima toliko automobila, pesackih prelaza, semafora, roundabout-a... pa ipak ima manijaka koji voze suludo, svoje besne automobile i zavrsavaju zivot na ulici, ovde ima mnooogoo automobilskih nesreca, jako je opasno u saobracaju, pogotovo za nekog ko je dosao iz Vojvodine... gde je sve tako lepo uredjeno i znaju se pravila... ovde tako vozis, vozis i nestane ti traka! ili postane necije dvoriste! ne salim se!!!
 
ne, ne, suvise se dobro zabavljam citajuci vase komentare i nagadjanja
ovde ne postoje uslovi da se vozi brze od 60km/h, a i to samo u retkim prilikama kada idem negde dalje, ovde u komsiluku, oko kuce, posle, vrtica, uvek oko 50km/h u normalnoj voznji, sve ostalo je ravno samoubistvu ili eto, ubistvu ako nekog drugog sredis zbog svog nestrljenja...anyway, uopste ni nema potrebe voziti brze jer ima toliko automobila, pesackih prelaza, semafora, roundabout-a... pa ipak ima manijaka koji voze suludo, svoje besne automobile i zavrsavaju zivot na ulici, ovde ima mnooogoo automobilskih nesreca, jako je opasno u saobracaju, pogotovo za nekog ko je dosao iz Vojvodine... gde je sve tako lepo uredjeno i znaju se pravila... ovde tako vozis, vozis i nestane ti traka! ili postane necije dvoriste! ne salim se!!!
hahahhahahhahahhahahhahahhahah :hahaha::hahaha:
Hvala ti za ovaj post, osobito za ovo boldano! :zcepanje::zcepanje:
Je je, i meni se to dogadja!!Nigdje je!!!Onda ja lipo izadjen dobro osmotrim cestu i ako vidin da je stvarno nima zovem saobracajnu policiju! Sad imam ugovor s njima, kad izlazim na cestu obavjestim njih a oni idu pred menom i mecu znakove "suzenje puta" ...
 
Sto se smijes?:eek:Mislis da je lako kad vozis 30km/h, pa naidje suzenje ceste pa se moras ubaciti u drugu traku, a ne koristis retrovizore? Plus drzis volan tako cvrsto da ga skoro iscupas:eek:...nije lako viruj mi!:D
Ee pa ako imas neki novi fensi auto onda da... :lol:
yup
mada nije sad poenta kakav auto vec da ima to o cemu pricam, odnosno nema ta cuda za kablove jer su u kutiji....
 
Sto se smijes?:eek:Mislis da je lako kad vozis 30km/h, pa naidje suzenje ceste pa se moras ubaciti u drugu traku, a ne koristis retrovizore? Plus drzis volan tako cvrsto da ga skoro iscupas:eek:...nije lako viruj mi!:D

yup
mada nije sad poenta kakav auto vec da ima to o cemu pricam, odnosno nema ta cuda za kablove jer su u kutiji....

Pa da boj ne bije svijetlo oruzije! :)
 
Mogu biti dobre koliko i muski,a boga mi i lose.
Ja volim da vozim,ali ne i da se ludiram za volanom.
Da mi dobacuju-dobacuju,ali ni ja ne ostajem duzna:mrgreen:
Tako da...ravnopravni smo u saobracaju za sada:lol:;)
 
Mogu biti dobre koliko i muski,a boga mi i lose.
Ja volim da vozim,ali ne i da se ludiram za volanom.
Da mi dobacuju-dobacuju,ali ni ja ne ostajem duzna:mrgreen:
Tako da...ravnopravni smo u saobracaju za sada:lol:;)

A sto znaci ludirati se za volanom?Zbilja pitam, ne znam sto se podrazumjeva pod tim....
Ja volim brzo voziti, ali to ne znaci da ludujem...vjerujem u svoje reflekse, poznajem svoje aute i pratim cestu....je prestrojavam se iz trake u traku ako ima baba oko mene, ali ne vidin to ka ludiranje....vidim kao voznju, mozda malo agresivniju, ali hvala Bogu do sad nikog nisam ugrozila istom.

E da ..kad san vec tu!
Da se mene kojim slucajem pita, ja ne bih prodala svako auto svakomu...znaci prvo pod nazar onda biraj izmedju 5 vrsta auta po sposobnosti voznje...
Volim kad vidim da me mulac od 20 god, u dobroj masini prati na autocesti....imponira me jer nisam "baba vozac", a kad vidim dobro auto....i nesposobno u njemu oduzela bi mu i auto i vozacku!!!!Sto ce nekomu auto od 8 cilindara ako ne ide preko 30km i vozi najvise osobnu torbu sa novcanikom u istom tom autu????
jutros gledan neku, doslo mi joj prisarafiti dvi uz usi:mrgreen:, vozi najveci SUV sto postoji i nikako se parkirati, 2 auta i ja na parkiralistu cekamo da ona se uparkira,da je nesto komplicirano, nego obicno parkiraliste, moja baba bi uvezla tamo sto nikad nije sila za volan!
Ti srce Isusovo doslo mi je pojesti...:mrgreen:
 
Tvoja baba onda vozi opasno! ;)

Mokja baba nije nikad vozila, bila valjda zena svjesna da to nije za nju!
Pa nismo svi rodjeni vozaci? Ne mozemo svi biti odvjetnici, tako ni vozaci....

Moja frendica vozi porsea....ja da san na njenom mjestu uzela bi kantu beznzina i polila ga, ne bi se sramotila na cesti sa takvom masinom i njenom brzinom i nacinom voznje!
 
Mokja baba nije nikad vozila, bila valjda zena svjesna da to nije za nju!
Pa nismo svi rodjeni vozaci? Ne mozemo svi biti odvjetnici, tako ni vozaci....

Moja frendica vozi porsea....ja da san na njenom mjestu uzela bi kantu beznzina i polila ga, ne bi se sramotila na cesti sa takvom masinom i njenom brzinom i nacinom voznje!

Uh kad bih ja vozio Porsea.... Brm, brm!

Ma i mene isto smaraju likovi koji voze bas ko babe! Kada neko davi to mi je najgore...
 
Mislim udavi me kako sporo vozi... Hoce da skrene pa 200 m pre raskrsnice uspori na 30, na primer. Kapiras? Onda ja stisnem gas obidjem ga, ili nju, i ispred njega ili nje, skrenem, ne mogu da docekam...
 
Mislim udavi me kako sporo vozi... Hoce da skrene pa 200 m pre raskrsnice uspori na 30, na primer. Kapiras? Onda ja stisnem gas obidjem ga, ili nju, i ispred njega ili nje, skrenem, ne mogu da docekam...

Ajme sto bi se ti i ja izvozali :D:zper:
Ja bi takve postrojila sve u vrstu i poslala pjeske doma!!!!
Em sto uspori nego jos da i pokazivac, stisne obe ruke na volan i izbeci se i gleda kuda ce!
I sto ce takvom dobro auto??Ma neki ljudi misle da auto upravlja njima, a ne oni autom....
Evo vec sam se izivcirala kad se sitim ti baba na cesti, a BABE zovem i muske i zenske...da ne bi bilo zabune ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top