Kako zene voze?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Citao si?:eek::zcepanje: I ja!:zcepanje::zcepanje::zcepanje:


Nego vi slikate vase te table na autima dok vozite:eek:...Ja slikala par puta nekakav sat sto sam imala na ruci, nikad mi nije palo na pamet kilometar sat slikati! Moracu! Bar na 50km kad ga razvezem :)

Donmileva jedan od mojih auta je karavan, stvarno ga volim:D

Hahaha! PA sto si slikala sat na ruci??? :lol:

KAda budes OUTLAW i vozis 70 onda se javi! :cool:
 
Malo skretanje sa teme, ali neophodno.
Ja sam na ovoj temi napisala gde etotako zivi, nakon nekoliko stranica pogadjanja i neizvesnosti, sa napomenom da se nadam da se ne ljuti jer je vec pisala i sama o tome.Posle sam na profil dobila poruku sledece sadrzine od registrovanog korisnika etotako 2.0:
"Kako se ti usudjujes i zasto si se uopste osetila prozvanom da napises gde ja trenutno zivim. Ako vec ja nisam sama napisala znaci da ne zelim da kazem. Zaista me zapanjila tvoja drskost u raspolaganju tudjim privatnim informacijama. Zapravo sam potpuno sablaznjena..."

Posto je etotako 2.0izabrala da ne prima pp i poruke u profi, ovim putem zelim da odgovorim, da ne bi bilo nekih nedoumica ili optuzbi o raspolaganju privatnim informacijama itd.

Anyway, ja treba u junu da dodjem na jedno mesec dana u Novi Sad (da prodam stan)... bas nije neko vreme za boravak u Novom Sadu, ali bar cu moci da uzivam u sveze ubranim breskvama iz baste mojih roditelja... i svasta oni imaju u basti, a tamo je i av-av kuca, ogromni nemacki ovcar kog obozava moj Filip... ali jedva cekam da se vratim posle na Maltu jer treba da pocnemo da se kupamo, ovde vec uveliko turisti idu na plazu i kupaju se, ali temp mora je samo 19 C tako da cemo mi da sacekamo malo... da bude bar 24C sto ce se desiti negde u julu.


Ne znam za viruse... pa svaki put kada smo otisli na decje igraliste ovde na Malti nas sin je zakacio neki virus, a ne mogu da ga drzim pod staklenim zvonom.


u stvari, tako je kod mene na Malti :lol: ali moguce da je u Srbiji sasvim razlicita stvar sa zubima... pojma nemam, nikad nam nisu rasli zubi u Srbiji :lol:
 
Hahaha! PA sto si slikala sat na ruci??? :lol:

KAda budes OUTLAW i vozis 70 onda se javi! :cool:

Zato sto je sexy:D Ljudi me zaustavljali na ulicii pitali da im ga prodam:eek: Jedan mi davao 200x vise novaca od onoliko koliko sam ga platila:eek:, mozes misliti onda kako je "skup" bio...pa sam ga isla slikati da vidim tu ljepotu...i nisam:(Nista posebno, neobican jeste, ali toliko..i nije...

Nego, kazes 70? E to je samo u specijalnim prilikama hahahhahahhahahh kad ima policije po cesti;)
 
Malo skretanje sa teme, ali neophodno.
Ja sam na ovoj temi napisala gde etotako zivi, nakon nekoliko stranica pogadjanja i neizvesnosti, sa napomenom da se nadam da se ne ljuti jer je vec pisala i sama o tome.Posle sam na profil dobila poruku sledece sadrzine od registrovanog korisnika etotako 2.0:
"Kako se ti usudjujes i zasto si se uopste osetila prozvanom da napises gde ja trenutno zivim. Ako vec ja nisam sama napisala znaci da ne zelim da kazem. Zaista me zapanjila tvoja drskost u raspolaganju tudjim privatnim informacijama. Zapravo sam potpuno sablaznjena..."

Posto je etotako 2.0izabrala da ne prima pp i poruke u profi, ovim putem zelim da odgovorim, da ne bi bilo nekih nedoumica ili optuzbi o raspolaganju privatnim informacijama itd.

ima još poruka tog tipa jer i ja koja ne pratim lik i delo dotične, takve stvari sam uočila (mislim Maltu) zbog njenog neprekidnog potenciranja da je ona tamo negde....
 
nego činjenica je da su žene opterećenije kad voze -šta će muški delovi porodice da im kažu ako se kolima nešto desi

E vidis ja nemam problem sa tim, moje auto, moja briga, ali me jaaaako iritira kad vozim i on dirigira!! Pazi, koci, poznas li ga(kad vidi policajca:hahaha:), tinu ninu..i sve tako neke komentare!
Dogodilo se par puta da sam zaustavila rekla mu nek vozi....sad se kontrolira:worth:
Dok je njegov rodjeni brat dao komentar "nevista svaka cast kako vozis, ovaj moj brat kao umirovljenik":worth::worth:
 
E vidis ja nemam problem sa tim, moje auto, moja briga, ali me jaaaako iritira kad vozim i on dirigira!! Pazi, koci, poznas li ga(kad vidi policajca:hahaha:), tinu ninu..i sve tako neke komentare!
Dogodilo se par puta da sam zaustavila rekla mu nek vozi....sad se kontrolira:worth:
Dok je njegov rodjeni brat dao komentar "nevista svaka cast kako vozis, ovaj moj brat kao umirovljenik":worth::worth:
:rotf::rotf::rotf::rotf:
 
E vidis ja nemam problem sa tim, moje auto, moja briga, ali me jaaaako iritira kad vozim i on dirigira!! Pazi, koci, poznas li ga(kad vidi policajca:hahaha:), tinu ninu..i sve tako neke komentare!
Dogodilo se par puta da sam zaustavila rekla mu nek vozi....sad se kontrolira:worth:
Dok je njegov rodjeni brat dao komentar "nevista svaka cast kako vozis, ovaj moj brat kao umirovljenik":worth::worth:

Poznato mi je to...:mrgreen:
Mm je danas zakerao celim putem... ali sam ja već navikla...:whistling:
Najjače je kad viče:"Koči!"...:lol: ja ukočim i gledam šta se dešava, i pitam ga :"Šta je!" a on mrtav ladan:"Pa pazi udarićeš ovog ispred sebe." e onda bi ga ubila...:mrgreen:

A mm ima naviku da se stalno hvata za ručicu na vratima, kad ja obilazim nekog ili tako nešto... od straha... kao da će mu to pomoći...:mrgreen::mrgreen:
Ja sad već iz sprdnje, kad krećemo negde uvek kažem:"Jesmo poneli sve... aha.. jesmo... jesi se ti uhvatio za vrata... aha.... jesi... možemo krenuti...":zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Poznato mi je to...:mrgreen:
Mm je danas zakerao celim putem... ali sam ja već navikla...:whistling:
Najjače je kad viče:"Koči!"...:lol: ja ukočim i gledam šta se dešava, i pitam ga :"Šta je!" a on mrtav ladan:"Pa pazi udarićeš ovog ispred sebe." e onda bi ga ubila...:mrgreen:

A mm ima naviku da se stalno hvata za ručicu na vratima, kad ja obilazim nekog ili tako nešto... od straha... kao da će mu to pomoći...:mrgreen::mrgreen:
Ja sad već iz sprdnje, kad krećemo negde uvek kažem:"Jesmo poneli sve... aha.. jesmo... jesi se ti uhvatio za vrata... aha.... jesi... možemo krenuti...":zcepanje::zcepanje::zcepanje:


mm se drzi za onaj drzac na tavanici od auta...toliko cvrsto da je izvalio jednu stranu:zcepanje::zcepanje:
i sve vreme koci nogama ko ludak:eek:
 
Poznato mi je to...:mrgreen:
Mm je danas zakerao celim putem... ali sam ja već navikla...:whistling:
Najjače je kad viče:"Koči!"...:lol: ja ukočim i gledam šta se dešava, i pitam ga :"Šta je!" a on mrtav ladan:"Pa pazi udarićeš ovog ispred sebe." e onda bi ga ubila...:mrgreen:

A mm ima naviku da se stalno hvata za ručicu na vratima, kad ja obilazim nekog ili tako nešto... od straha... kao da će mu to pomoći...:mrgreen::mrgreen:
Ja sad već iz sprdnje, kad krećemo negde uvek kažem:"Jesmo poneli sve... aha.. jesmo... jesi se ti uhvatio za vrata... aha.... jesi... možemo krenuti...":zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Uzas.....ja kad mi devojka vozi kola nista ne komentarisem.....mada mozda stvarno ti vozis katastrofalno pa je covek u frci......
 
mm se drzi za onaj drzac na tavanici od auta...toliko cvrsto da je izvalio jednu stranu:zcepanje::zcepanje:
i sve vreme koci nogama ko ludak:eek:

Malo sam se privatavala doduse na privatnom, vracam se temi!

Moj muz pali meni brisace!!!!:eek:Kao ne vidim pa on upali, nije ni svjestan sto mi(nam) moze uraditi kad krene rukama ka volanu, kakva moja reakcija moze biti....sto put sam mu rekla, evo sad se nesto unormalio po tom pitanju!
A koci non stop, jedno vrijeme je sjedio s djecom iza, kao sigurnije je!:hahaha:
 
Malo sam se privatavala doduse na privatnom, vracam se temi!

Moj muz pali meni brisace!!!!:eek:Kao ne vidim pa on upali, nije ni svjestan sto mi(nam) moze uraditi kad krene rukama ka volanu, kakva moja reakcija moze biti....sto put sam mu rekla, evo sad se nesto unormalio po tom pitanju!
A koci non stop, jedno vrijeme je sjedio s djecom iza, kao sigurnije je!:hahaha:


:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
da da kao pozadi je u dzipu udobnije nego napred...znam za tu pricu:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top