Kako zene voze?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pih gle ovog što ima brze prste :roll: :lol:

Hahaha, pa da! :D I brze i SPRETNE! :zper::zper:

Nekad sam radio u servisu za Jeep, pa imam malo iskustva.

Ali jednom je jedna lik zvao i pitao, izvinte jel vi popravljete ovaj, kako se zove Jep.... :hahaha: Tim recima.

A drugi put zove jedna ZENA :zper: i kaze hoce da popravi njen dzip! Ja pitam koji model, a ona kaze pa ML. A ja kazem, izvin'te to nije Jeep, to je Mercedes Benz... :mrgreen:
 
imam utisak da žene opreznije voze, ne secaju kola (naglo kočenje i polaženje i nagla skretanja), lagano voze, dok muškarci vole malo da se dokazuju brzom vožnjom
ali možda i nisam u pravu
uf, ja sam bas jako oprezna, ali da ne kocim naglo, skrecem i tako to... ne bas :D kod mene je vazno biti vezan :)
uostalom za sta sluze ti pojasevi ako moram da se smaram da budem nezna, dovoljno je sto trosim svoju paznju da bude sve vrlo sigurno, ovde kod mene je prava ludnica i sve je pod parolom SNADJI SE! Nema tu nikakvih pravila, mislim, ima ih na papiru, ali ovde kada vozis moras da ocekujes SVE i sve ce ti se desiti. Ako nisi bezobrazan nema za tebe mesta u saobracaju, nikad nigde neces stici, neces se parkirati, moras biti bezobrazan i spreman da se svadjas... (ovo svadjanje je bitno za parkiranje)

Posto ovde znam da vozim, mogla bih i na Marsu da se snadjem, sigurna sam.
 
uf, ja sam bas jako oprezna, ali da ne kocim naglo, skrecem i tako to... ne bas :D kod mene je vazno biti vezan :)
uostalom za sta sluze ti pojasevi ako moram da se smaram da budem nezna,
dovoljno je sto trosim svoju paznju da bude sve vrlo sigurno, ovde kod mene je prava ludnica i sve je pod parolom SNADJI SE! Nema tu nikakvih pravila, mislim, ima ih na papiru, ali ovde kada vozis moras da ocekujes SVE i sve ce ti se desiti. Ako nisi bezobrazan nema za tebe mesta u saobracaju, nikad nigde neces stici, neces se parkirati, moras biti bezobrazan i spreman da se svadjas... (ovo svadjanje je bitno za parkiranje)

Posto ovde znam da vozim, mogla bih i na Marsu da se snadjem, sigurna sam.

mislim da poenta voznje nije da ti putnici imaju modrice i da povracaju. moze se voziti brzo i bez toga. to znaci da si uzasan vozach. uostalom kao i sve zene. dobro ne sve ali bar 98% jeste.
 
mislim da poenta voznje nije da ti putnici imaju modrice i da povracaju. moze se voziti brzo i bez toga. to znaci da si uzasan vozach. uostalom kao i sve zene. dobro ne sve ali bar 98% jeste.
ne lupetaj!
moji putnici nemaju modrice, niti povracaju
a ja nisam rekla sam dobar vozac, nego da sam oprezan vozac... a sada sto su uslovi puta i ponasanje ucesnika u saobracaju cudni... well, ti to ne mozes da zamislis

mene spopadne smeh kada procitam na sta se ljudi ovde zale u saobracaju i sta je njima skandalozno! Vi biste u roku od pet minuta izgubili zivce ovde gde ja zivim i digli ruke od voznje!
 
ne lupetaj!
moji putnici nemaju modrice, niti povracaju
a ja nisam rekla sam dobar vozac, nego da sam oprezan vozac... a sada sto su uslovi puta i ponasanje ucesnika u saobracaju cudni... well, ti to ne mozes da zamislis

mene spopadne smeh kada procitam na sta se ljudi ovde zale u saobracaju i sta je njima skandalozno! Vi biste u roku od pet minuta izgubili zivce ovde gde ja zivim i digli ruke od voznje!

U pravu si, evo meni dođe da se roknem samo čitajući te.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top