Kako zene vide sebe

naravno, pa nisu za dzaba uzeli forenzickog crtaca
ali imam veliki nedostak sto ne mogu da vidim klip pa bi mi mnogo toga bilo jasnije, ovako sve mislim dal je ovo da nije ono....
mislim uopste ne sumnjam u celu pricu, ona je realna nema sta da se foliramo
ali konkretno za primere opisane za dove bih volela da vidim sta i kako
i volela bih da vidim neke struckanje kako opisju ovu pojavu, da li se poklapa sa misljenjem ovde nas velikih forumaskih umova :lol:

ima i nekih ozbiljnijih prica na ovu temu
evo jedan zanimljiv tekst o vezi izmedju toga kao zene percepiraju sebe i medijski forsiranog ideala ljepote

http://psychcentral.com/blog/archives/2012/06/02/why-do-women-hate-their-bodies/

sigurno ima i boljih
ovaj sam brzinski iskopala
 
o tome i pričam. dobro, to je već poremećaj a ovo su one standradne ženske mušice i tripovi. pritom imaju običaj da realne nedostatke previde. tipa neka mršavica istripuje da je debela (a recimo nije) a ne vidi da joj je šta znam guzzica ravna i da umesto što ne jede ništa treba da ode i radi čučnjeve. na primer.

postoje i neke statistike o svemu tome
nisu u pitanju samo anoreksicme zene
naci cu ujutro
ili ako neko nadje nek slobodno postavi
 
dobro sam reko, ovi strejndžeri su ljubazni u opsivanju. onaj jedan mališa se očigledno loži na onu što joj fali usana pa ju je opisao boljom no što jeste ali lošije nego ona samu sebe što je interesantno. većina njih su negde između svog opisa i opisa strejndžera.
 
jedino objašnjenje zašto sebe opisuju toliko gorim nego što jesu je to što su sve tetke pa imaju lou selfistiim. recimo ona mala plavušica se prilično realno opisala

- - - - - - - - - -

cek malo
to si sjedio i gledao ko se na koga lozi?
ok :lol:



pa čuo sam kad onaj patuljak reče za onu da je bjutiful a kako je rekao sve govori.

- - - - - - - - - -

ne postoji zensko foliranje




:cepanje:
 
vrago a znas za ono istrazivanje da ne znam koji ogroman procenat zena nosi pogresan model (oblik korpe), aj sto model, nego broj brusa, ubedjene da su (smo) u pravu :lol:

znam
mada, ja sam od tih korpi odavno odustala
i presla na sportske varijante
daju bolju podrsku i udobniji su

- - - - - - - - - -

jedino objašnjenje zašto sebe opisuju toliko gorim nego što jesu je to što su sve tetke pa imaju lou selfistiim. recimo ona mala plavušica se prilično realno opisala

- - - - - - - - - -





pa čuo sam kad onaj patuljak reče za onu da je bjutiful a kako je rekao sve govori.

- - - - - - - - - -






:cepanje:


jesi pogledao ovaj s muskima video sto je baba okachila
 
sta si se uhvatio za dove, to je samo primer i inspiracija za temu, jel toliko ne kapiras poentu teme, dal me zezas :fdlan:
niko ovde ne prica o tome kako slepo veruje kampanji dove, boli nas bre uvo za njih, radi se o psiholoskom fenomenu odavno dokazonom i odavno primecenom
a svako iole sa dve cuke u glavi zna za ovaj nazovi fenomen, jer ga cujemo sami od sebe, od primera iz okoline...
naveo se primer anoreksije koji jeste povezan sa celom temom na nekom nivou...kopcaj bre

mislim aj malo prikoci sa kacenjm tih cepanje smajlisa pa procitaj nesto probaj da ukpopcas "fabulu radnje"

Zasto sam ovde nego da vas kapiram.
Ali sta mogu kad me to zabavlja:hahaha:
 
znam
mada, ja sam od tih korpi odavno odustala
i presla na sportske varijante
daju bolju podrsku i udobniji su

- - - - - - - - - -




jesi pogledao ovaj s muskima video sto je baba okachila

ja bih najradije bez ali vide se bradavice, pa onda prozirne majice pogotovo leti tanki materijali, ne mogu neprijatno mi....
sportske sam probala jednom i steze me sa svih strana gusi me sto stvarno sto psihicki preuvelicavam verovatno i odmah skinula ....mozda nisam dobro ni probala, ko ce ga znati....a i greju vise jer vise pokrivaju, vruce bre....

a sta kazu za muske, jesu i oni ko zene ili drugacije (sad ce biti da se vide bolje nego sto jeste :lol:)
oce neko da mi sapne :rida:
bem ti net
 
i...ima li razlike onako...u globalu...u nacinu na koji sebe vide zene i muskarci?


Kako-muskarci-vide-sebe-u-ogledalu-a-kako-zene.jpg
 
i...ima li razlike onako...u globalu...u nacinu na koji sebe vide zene i muskarci?



pa naravno da ima razlike, u videu sa ženama bile su neke tetke i babe koje imaju nisko mišljenje o sebi a ovamo tri mentola koje mama slagala da su lepi. i šta sad, na osnovu nameštenih uzoraka mi treba da izvedemo konkluziju kako su žene jadne realne spram sebe a muškarci budaletine umišljene. jel to poenta? :lol:
 
ja bih najradije bez ali vide se bradavice, pa onda prozirne majice pogotovo leti tanki materijali, ne mogu neprijatno mi....
sportske sam probala jednom i steze me sa svih strana gusi me sto stvarno sto psihicki preuvelicavam verovatno i odmah skinula ....mozda nisam dobro ni probala, ko ce ga znati....a i greju vise jer vise pokrivaju, vruce bre....

a sta kazu za muske, jesu i oni ko zene ili drugacije (sad ce biti da se vide bolje nego sto jeste :lol:)
oce neko da mi sapne :rida:
bem ti net

evo, tenzija gleda pa nek kaze
ja tek ujutro mogu pogledat

sto se ovog drugog tice - gledaj topove, mikrofiber, one sto imaju
podrsku usivenu u sam grudnjak
ima ih i skroz tankih
i za sve velicine grudi
meni nisu problem same grudi vec sirina ledja
i to je ono sto mi ne odgovara kod klascnih korpi
osim sto su mi neudobne same po sebi

- - - - - - - - - -

Kad se dovoljno duboko zagrebe, potpuno isto reaguju na svoje komplekse.
Što površnije gledaš, kao da postoje neke naoko, ali samo naoko, bitne razlike.

Suština? Ista.


zapravo nije...missim, ovo je nesto u cemu ste...uspjesniji :lol:
 

Back
Top