Kako uhvatiti muža/momka da vas vara?

Elem, ja bih hteo malo da švrljnem, pa me interesuje čega treba da se čuvam?
Koji su vaši tajni metodi za otkrivanje ove podlosti?
Kako uopšte saznate da je do toga došlo?
(sve je dopušteno:preturanje po džepovima, mobilnom, angažovanje FBI-a i privatnih detektiva,apsolutno sve.Nema moralnih prepreka samo da ga navatate na delu.Pa da čujem?)

Baciš kosku, a mi da je glođemo. No, no.
 
Mislim da je ponekad bolje ne znati istinu........
Ja kroz zivot sam cesto "gurala nos" u sve i svasta......pa kad bolje porazmislim....neke istine mi nisu ni bile potrebne.Vise sam uzivala u lazima.Istina boli.
Ne volim laz!
Tako da i dalje uvek tragam za istinom i ne dam da me iko zavrti!
Kako ja sa tobom tako i ti sa mnom ili.......
Ali je ipak bolje nekad ne znati istinu i ziveti u lazi,bar zbog zivaca. :dash:
"Istina je jedna jedina, a lazi ima mali milion" ;)
 
Elem, ja bih hteo malo da švrljnem, pa me interesuje čega treba da se čuvam?
Koji su vaši tajni metodi za otkrivanje ove podlosti?
Kako uopšte saznate da je do toga došlo?
(sve je dopušteno:preturanje po džepovima, mobilnom, angažovanje FBI-a i privatnih detektiva,apsolutno sve.Nema moralnih prepreka samo da ga navatate na delu.Pa da čujem?)

hehe... prava tema za ovaj pdf. gde zene mogu da prichaju o svojoj nepogreshivoj intuiciji, a da ne spomenu momenat kad mushkarcima podje za rukom da ih ubede da se u stvari radi o bolesnoj ljubomori i o prolazu onog "verujesh li ti vishe svojim ochima nego meni"...:P
 
hehe... prava tema za ovaj pdf. gde zene mogu da prichaju o svojoj nepogreshivoj intuiciji, a da ne spomenu momenat kad mushkarcima podje za rukom da ih ubede da se u stvari radi o bolesnoj ljubomori i o prolazu onog "verujesh li ti vishe svojim ochima nego meni"...:P

Sve je to O.K.,al izostade konkretan savet. Konkretan metod? Smatram te za veliku mudricu, pa bih voleo da cujem i konkretan odgovor! :D
 
Elem, ja bih hteo malo da švrljnem, pa me interesuje čega treba da se čuvam?
Koji su vaši tajni metodi za otkrivanje ove podlosti?
Kako uopšte saznate da je do toga došlo?
(sve je dopušteno:preturanje po džepovima, mobilnom, angažovanje FBI-a i privatnih detektiva,apsolutno sve.Nema moralnih prepreka samo da ga navatate na delu.Pa da čujem?)

ti bi na ovakva pitanja konkretan odgovor?:lol:gut, nek ti bude...;)
svedoka i dokaza...
nemam ih, ne gubim vreme na proveravanju partnera...
uglavnom sam zivela u neznanju ili me nisu varali...:P
jedna moja drugarica je imala obichaj da kaze: nikada njegovo "da" ne moze biti jache od mog "ne"... uglavnom je tako... prevara dok se ne prizna, nije prevara, a retki su oni koji je priznaju... gotovo da ih nema...:neutral:
 
ti bi na ovakva pitanja konkretan odgovor?:lol:gut, nek ti bude...;)
svedoka i dokaza...
nemam ih, ne gubim vreme na proveravanju partnera...
uglavnom sam zivela u neznanju ili me nisu varali...:P
jedna moja drugarica je imala obichaj da kaze: nikada njegovo "da" ne moze biti jache od mog "ne"... uglavnom je tako... prevara dok se ne prizna, nije prevara, a retki su oni koji je priznaju... gotovo da ih nema...:neutral:

Kad dodje do toga da se vidi cije je jace, onda je to polovina puta do kraja...
 

Back
Top