Како тумачите кад вас неки господин позове код себе кући (на кафу, филм...сокић...)?

Је л' то у 100 % случајева тумачите као позив на радну акцију,


или је то заиста само кафа и сокић? Домине? Јамб?
Poker u skidanje.

Prihvate, pa se sete posle 10 godina da su silovane.
 
Ali ne znam sa kim se vi družite pa za vas zvanje osobe suprot pola kući ne znači poziv na intimnost.. Ja ne znam, mene niko nije zvao kod kuće decenijama :)
osim onih sa kojima se viđam ili želim da se viđam za "ono"
ne pričam o kumovima, starim prijateljima, kolegama sa posla, mada me i od njih niko nije zvao kući.. ako neko želi da se vidimo obično to bude negde u gradu. Poziv kući je ipak veoma ličan.
 
Gospoda mi nazovu dobar dan/zdravo/ćao, i pozdravljam ih na isti način.
Ne postoji situacija da mi se predlaže išta, pa ne moram ni da se bavim takvim dilemama, mada dileme zapravo i nema.
Nisam umišljena ili zamišljena... tačno znam ko sam i gde sam, i osećam da gospoda takođe vrlo dobro zna ko sam i gde sam.
 
Зато што не желим да откривам свој идентитет.

Овде увек по нешто кажемо о себи. Имам трип (параноју), да ће неко да скупи све што сам о себи писао за претходних 10 + година, а онда све то стави на једно место, и провали ко сам и шта сам.
Shta imash da krijesh uopshte?
 
Svaki put kada bi me neko pozvao kod sebe KUĆI misliću isključivo da zove na sex.
Sto je sasvim logično

Jer ako se već dejtujete neko vreme neće te pozvati da citate poeziju ili igrate se covjece ne ljuti se
A isto tako ako ti njega pozoveš nećeš mu valjda pokazivati fotoaparate
 
Tumace kao poziv na udaju. Cim udje kod njega, odmah ce poceti da premesta stvari po stanu pre nego pocne jamb.

Жива истина!!!

"Ово ти иде овде, ово можеш да дозидаш, ово ти мајстор лоше урадио, не би то могло код мене, овде ти фали цвећка, овде ти фали лампа"
 
Је л' то у 100 % случајева тумачите као позив на радну акцију,


или је то заиста само кафа и сокић? Домине? Јамб?
zena se nikad ne poziva jer je to nekulturno
zena te svojim postupcima natera da je pozoves

tako funkcionisu m/z odnosi otkako postojimo na planeti
 
Sto je sasvim logično

Jer ako se već dejtujete neko vreme neće te pozvati da citate poeziju ili igrate se covjece ne ljuti se
A isto tako ako ti njega pozoveš nećeš mu valjda pokazivati fotoaparate

Чекај, полако! Како дејтовање?

То је већ озбиљна ствар.

Френдице, другарице, пријатељице, познанице, дружбенице, колегнице, пријатељице пријатељица, случајне пролазнице...


Има ту у крају извесни Чукарић. Није баш нормалан..оно...фију, фију. И негде на нету нађох да му на врата пише "Одавде нико није изашао нејeбан", па помислих да сам ја превише гостопримљив кад играмо "на слово, на слово", уместо да се бацим на "Стратего" па онда "Ризико".
 
Нико ме није звао.

Мене кад зову, ја одем и попијем кафу.

Док ме једна није напушила:"Дебилу, седиш сам у стану са девојком, и ти ћаскаш на тераси о укусима различитих врста кафе!!!" :eek:
 
poslednji put kad me je zvala na "radnu akciju" zaista ej bila radna
kacio sam zavese.
Popio sam sok i kafu i caooooo...

Ne idem vise po tudjim kucamaa 😭

Волео бих да некад на гостовању заиста обришем о завесу (кришом, кад не гледа).
 
Мене кад зову, ја одем и попијем кафу.

Док ме једна није напушила:"Дебилу, седиш сам у стану са девојком, и ти ћаскаш на тераси о укусима различитих врста кафе!!!" :eek:

Ја сам једном отишао сам, причао сам јој онако изненађеној, о бици код Сланкамена, о врућини тога августовског дана иљадушестодеведесетпрве и о јуришу коњице под командом Монастерлије која је решила битку и донела славу Баденском, онда смо се зверски појеббали, волели смо се четири месеца, Монастерлија и Баденски имају прођу код риба!
 
Чекај, полако! Како дејтовање?

То је већ озбиљна ствар.

Френдице, другарице, пријатељице, познанице, дружбенице, колегнице, пријатељице пријатељица, случајне пролазнице...


Има ту у крају извесни Чукарић. Није баш нормалан..оно...фију, фију. И негде на нету нађох да му на врата пише "Одавде нико није изашао нејeбан", па помислих да сам ја превише гостопримљив кад играмо "на слово, на слово", уместо да се бацим на "Стратего" па онда "Ризико".

Od toga još niko nije vidio sreću

Pa čekajte ….
 
Od toga još niko nije vidio sreću

Pa čekajte ….

Од чекања нико није видео срећу?

Па....морам да сачекам прави тренутак, бреј!

Знаш оно...играмо јамб...и...није сад тренутак, после ћу.
 
Од чекања нико није видео срећу?

Па....морам да сачекам прави тренутак, бреј!

Знаш оно...играмо јамб...и...није сад тренутак, после ћу.

Pravi trenutak se ne ceka već trebaš umeti da ga prepoznas

A ti igraš jamb
 
Је л' то у 100 % случајева тумачите као позив на радну акцију,


или је то заиста само кафа и сокић? Домине? Јамб?
Не тумачим ништа док се јасно нешто не стави до знања.
Мислим да су људи склони самопрецењивању и да претенциозно умишљају да се на та начин допадају свакоме ко је љубазан и пријатељски настројен.

Јаој, погледао ме је, сигурно хоће да ме...
Ма дааај :roll:
 

Back
Top