Kako treba sa ženom da bi bila poslušna svom muškarcu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Žena je ljudsko biće. Nema šta da bude ''poslušna'' dok živi, ona je voljena, ona se razumeva i pazi, i uzvraća često multiplicirano ono što joj se daje. Ljudi različitog pola se u zajedničkom životu uzajamno slušaju, i svako od njih dvoje je učitelj onom drugom... u različitim stvarima. Imaju sluha jedno za drugo.
Ne teže da pokore jedno drugo, već da se uzdižu i rastu kao osobe zajedno.
Reče Indigo3... (nijedna uspešna, ma ni neuspešna veza, a kamo li brak i zajednički život! )

:zcepanje:
Cvećem, bičem,poezijom, seksom, pažnjom, nežnošću, uz tarabu, čvrsto, nema labavo, gibanica, sarma... ?

Kako ?
Gledao si seriju koju i ja.
:per:
 
sa tobom želim da idem na Neptun :per:
Da, lepo je to...
U svakom slučaju, prošlo je vreme sluga i sluškinja, više to nije taj duh vaspitavanja i moramo biti krajnje oprezni.
Bilo kakvu ženu da sretneš i da ti se dopadne, pa i da se ti njoj dopadneš... to ne pali.
Žene se ranije nisu školovale, nisu ni muškarci mnogo ali su prednjačili, pa je bilo uobičajeno da se nađu i da žena bude ''prevaspitavana''.
Danas je to prestup za koji se zakonom odgovara.
Žene nisu životinje, a i prema životinjama moraš da paziš kako se ponašaš.
 
Žene nisu životinje, a i prema životinjama moraš da paziš kako se ponašaš.

muškarci i žene su životinje, i postoji hijerarhija među njima
ženke traže da se pare mužjaci ih zaskaču i oplođavaju i produžava se ono prirodno kako treba i biti

žene su u stvari te koje drže balans ovog sveta...svojom vaginom
 
muškarci i žene su životinje, i postoji hijerarhija među njima
ženke traže da se pare mužjaci ih zaskaču i oplođavaju i produžava se ono prirodno kako treba i biti

žene su u stvari te koje drže balans ovog sveta...svojom vaginom
Muškarci i žene, jednom rečju ljudi, nisu životinje.
Samo ljudi na ovoj planeti imaju neograničen izbor šta će da budu.
Da li je zabeležen miš koji može da bira da li će svirati klavir, snimati filmove, pisati poeziju, krečiti kuće po pozivu?
Nemoj to da smo životinje, razočaraću se!
Životinje su divne, sve ih volim, ali nisu bez razloga limitirane. Limitirane su zbog nas, neko je proveo vreme da smisli kakve životinje će postojati zajedno sa nama.
Sve su kontrolisane, samo jedna kontroliše ljude:
White Cat GIF

:zcepanje:
Čak i to je izrečeno u karikaturi, ako već nije jasno.
Ljudsko biće nije životinja i kraj!
 
Znate šta žene su danas postale prave aždaje a muški slabići eto u tome je problem kad sam upoznala svog Zorana on je znao šta hoće i bio pravo dlakavo muško a ne kao ovi moderni šta briju pazuhe i noge i moj je Zoran odmah hteo da se ženi piti me umem li da kuvam i kuću redim rekla sam da i nije se on mnogo pitao hoće neće mi smo se venčali ja radim po kući on oko kuće kad je gotov uvek sedne i ja mu operem noge jer on vole da bude uredan i ćist ja mu isto tako lepo skuvam a iza toga mu dam kolać da ga oraspoložim i zna se ko je gazda u kući ali treba muško da bude dobar gazda a žena poslušna a ne kao ove današnje šta tuku i vređžaju svoje muževe ma to je sramota jadna mati šta ih rodi
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top