"Kako stigne šećer, tako se i razgrabi": Kakvo je stanje sa ovom namirnicom u prodavnicama širom Srbije?

Srbija je rupčaga meni su u lidlu čak UKRALI onu besmislenu grebalicu ja još besmislenijim popustom!

UPS LIDL PENIS U OKO! :lol:

IMG_20220525_192643.jpg
 
Da nema ništa u prodavnicama, ni struje ni vode jer restrikcije, i vucic raspiše izbore, lagano dobija.
Zato se mogu očekivati nove nestašice, šeher je prodat ino kupcima i nema, sledeće je brašno, ulje, nastavite niz slobodno 🤡
Ajd, baš da vidimo.
Možda ga neće biti sutra, al da vidimo od petka.
To paničari kao vi ovde navale da kupuju i naprave nestašicu, srećom privremenu.
Gledam neki dan, od 4 palete ulja ostalo manje od jedne, kad su počele babe i dede da jurišaju i da se biju i svađaju oko
tog ulja, to nije normalno.
Ja obiđem krug, vratim se ponovo kod ulja, u međuvremenu dečko dovezao 2 palete na viljuškaru, stavio tamo i sve kao i pre...

Isto kao i kad je počelo ovo ludilo sa Kovidom - navalila stoka da kupuje toalet papir kao nenormalna.
Ja ne mogu da zaključim ništa drugo nego da sam okružen seronjama...
 
Ajd, baš da vidimo.
Možda ga neće biti sutra, al da vidimo od petka.
To paničari kao vi ovde navale da kupuju i naprave nestašicu, srećom privremenu.
Gledam neki dan, od 4 palete ulja ostalo manje od jedne, kad su počele babe i dede da jurišaju i da se biju i svađaju oko
tog ulja, to nije normalno.
Ja obiđem krug, vratim se ponovo kod ulja, u međuvremenu dečko dovezao 2 palete na viljuškaru, stavio tamo i sve kao i pre...

Isto kao i kad je počelo ovo ludilo sa Kovidom - navalila stoka da kupuje toalet papir kao nenormalna.
Ja ne mogu da zaključim ništa drugo nego da sam okružen seronjama...

Evo sad na 40 stepeni, kome treba toliki šeher nek gori u paklu.
 
Ajd, baš da vidimo.
Možda ga neće biti sutra, al da vidimo od petka.
To paničari kao vi ovde navale da kupuju i naprave nestašicu, srećom privremenu.
Gledam neki dan, od 4 palete ulja ostalo manje od jedne, kad su počele babe i dede da jurišaju i da se biju i svađaju oko
tog ulja, to nije normalno.
Ja obiđem krug, vratim se ponovo kod ulja, u međuvremenu dečko dovezao 2 palete na viljuškaru, stavio tamo i sve kao i pre...

Isto kao i kad je počelo ovo ludilo sa Kovidom - navalila stoka da kupuje toalet papir kao nenormalna.
Ja ne mogu da zaključim ništa drugo nego da sam okružen seronjama...
nemoj tako , nebeski narod
 
Evo sad na 40 stepeni, kome treba toliki šeher nek gori u paklu.
Иначе шећер, поред брашна и уља, спада у најлошије, најнездравије намирнице.
Дакле, бели шећер, бело обично и најмање квалитетно брашно које се масовно производи, као и рафинисано уље. Све би требало избацити из исхране или бар свести на минимум.
 
Иначе шећер, поред брашна и уља, спада у најлошије, најнездравије намирнице.
Дакле, бели шећер, бело обично и најмање квалитетно брашно које се масовно производи, као и рафинисано уље. Све би требало избацити из исхране или бар свести на минимум.
Bolji je farbani šećer i farbano brašno?
 
Šećera ima koliko hoćeš.Sticajem okolnosti sarađujem sa šećeranama.Krcate su i isporučuju ga proizvođačima koji koriste šećer i to u enormnim količinama (par stotina tona dnevno).E sad,zašto ga nema na rafovima marketa već neko vreme,to ne znam...mogu da pitam :D
 
Šećera ima koliko hoćeš.Sticajem okolnosti sarađujem sa šećeranama.Krcate su i isporučuju ga proizvođačima koji koriste šećer i to u enormnim količinama (par stotina tona dnevno).E sad,zašto ga nema na rafovima marketa već neko vreme,to ne znam...mogu da pitam :D
Ja ću da ti kažem vučić sakrio i čeka atomski rat pa da prodaje 10 puta skuplje.
 
Evo sad na 40 stepeni, kome treba toliki šeher nek gori u paklu.

Како коме треба?
Да би га препродавао на Зиму на -10 :D

Па јел видиш већ сад ову Навалу на пелет,на дрва?
Кажу да Дрвосече не могу ни постигну колика је Потражња.

Мени Брат од стрица још пре месец дана провалио Лика који има машину за млевење ..хахха,
паз сад..
за млевење Орахове Љуске.:eek::eek:
КОЈА СЕ такође продаје као Огрев!
јер то кад измиксујеш са пелетом,дрвима(небитно),прођеш неупоредиво јефтиније.

ја нисам могао да верујем док ми није послао кратак видео снимак те машине.

А онда дође Муслију на ТВ и трабуња ..
Срби аљкави,Срби нерадници..

Ехее,мисли Србин на Све и на Време.:)
 
Ja kupim kilo šećera jednom u 3-4 meseca. Otkad je puter poskupeo 100% više ne pravimo ni kolače. Kupim u maksiju onu čokoladu mlečnu belgijsku 200 grama evo sad je na akciji 135 dinara. Ili onu u lidlu mlečnu 300 gr 200 din
juce kupih 10 kg meda, a imam dosta oraha i lesnika...imam neki utisak, da su belgijske cookolade u Maksiju bile kvalitetnije nekada...sada mi se cini, da za nas stize neka manje kvalitetna cokolada...u Lidlu ima dobrih cokolada, relativno po povoljnim cenama

Како коме треба?
Да би га препродавао на Зиму на -10 :D

Па јел видиш већ сад ову Навалу на пелет,на дрва?
Кажу да Дрвосече не могу ни постигну колика је Потражња.

Мени Брат од стрица још пре месец дана провалио Лика који има машину за млевење ..хахха,
паз сад..
за млевење Орахове Љуске.:eek::eek:
КОЈА СЕ такође продаје као Огрев!
јер то кад измиксујеш са пелетом,дрвима(небитно),прођеш неупоредиво јефтиније.

ја нисам могао да верујем док ми није послао кратак видео снимак те машине.

А онда дође Муслију на ТВ и трабуња ..
Срби аљкави,Срби нерадници..

Ехее,мисли Србин на Све и на Време.:)
u pelet se ubacuje stocna kreda, tesko se primecuje, a ima tezinu
 
juce kupih 10 kg meda, a imam dosta oraha i lesnika...imam neki utisak, da su belgijske cookolade u Maksiju bile kvalitetnije nekada...sada mi se cini, da za nas stize neka manje kvalitetna cokolada...u Lidlu ima dobrih cokolada, relativno po povoljnim cenama
Мед, ораси и лешник - то је храна, а не шећер. 👍
 
Мед, ораси и лешник - то је храна, а не шећер. 👍

Само престанете да бацате сопствено смеће где стигнете-било би свега .

Ништа теби лично
али брате,више смећа око канте за ђубре него у самој канти!
То је нешто неопростиво.
 

Back
Top