Kako ste naucile pushiti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znaci ne mogu da verjem kakve su teme ovde...jeste da sam ja klinka za vas i sve to stoji..ali ipak nije mi jasno kako neko moze da postavi ovakvu temu...Ja koja nemam ni 17 godina mogu da kazem da nikada necu to raditi decku pa da mi plati...pa ne bi to cudo stavila u usta pa ne znam da je ko na svetu....Samo da vas obavestim da je toj stvari mesto u ustima mi bi od malena to radile..
Ja koja sam jos neiskusna (u odnosu na vas) mogu da kazem da moze da se uziva i bez toga..tako da to je bilo od mene..malo sam se nalupetala ali sam iskreno rekla!!!!!!!
 
Andjelčić:
Znaci ne mogu da verjem kakve su teme ovde...jeste da sam ja klinka za vas i sve to stoji..ali ipak nije mi jasno kako neko moze da postavi ovakvu temu...Ja koja nemam ni 17 godina mogu da kazem da nikada necu to raditi decku pa da mi plati...pa ne bi to cudo stavila u usta pa ne znam da je ko na svetu....Samo da vas obavestim da je toj stvari mesto u ustima mi bi od malena to radile..
Ja koja sam jos neiskusna (u odnosu na vas) mogu da kazem da moze da se uziva i bez toga..tako da to je bilo od mene..malo sam se nalupetala ali sam iskreno rekla!!!!!!!
neces ti ali oce Vesela_zena_beogradska,kucka i Emily_Bg rekose da su najiskusnije ribe na forumu!
 
Struja:
strvine odrtavele
16.gif
:lol: :D
Još učim. :|
 
Andjelčić:
Znaci ne mogu da verjem kakve su teme ovde...jeste da sam ja klinka za vas i sve to stoji..ali ipak nije mi jasno kako neko moze da postavi ovakvu temu...Ja koja nemam ni 17 godina mogu da kazem da nikada necu to raditi decku pa da mi plati...pa ne bi to cudo stavila u usta pa ne znam da je ko na svetu....Samo da vas obavestim da je toj stvari mesto u ustima mi bi od malena to radile..
Ja koja sam jos neiskusna (u odnosu na vas) mogu da kazem da moze da se uziva i bez toga..tako da to je bilo od mene..malo sam se nalupetala ali sam iskreno rekla!!!!!!!
U PRAVU SI, I MENI JE TO FUJ. NIKADA TU "STVAR" NE BI STAVIO USTA. ALI OBOZAVAM KADA MENI TO RADE. MISLI MALO NA SVOJE MOMKE ILI MOMKA DA LI I ON UZIVA BEZ TOGA KAO TI? LJUBIM TE!
 
sinnkе:
Zene kako ste naucile mamlat kitu i kako uopste znate da znate da mamlate i koliko dobro mamlate?

Partner vas moze i lagati.

Interesantno postavljeno pitanje... sto dokazuje da su te zene samo mamlale umesto dobro iznapusavale :D

Ne uci se to sinko... to ti dodje rodjenjem... kako ti ispadne jezik uvale ti lizalicu, pa malo gore dole i ubrzo ne primetis kad je lizalica promenila oblik i velicinu ... cist talenat tu dodje do izrazaja kad tad :twisted:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top