Kako se ugojiti?

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.808
Od ovoga sam nabacio celo kilo. Jedem cele nedelje, svakog dana.

Screenshot_20220713-191421_Gallery.jpg

cronnin

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.848
Da li neko zna nešto provereno što bi mi pomoglo da se ugojim, da jedem i da imam apetita?
Решавај узрок.

...pa zbog stresa i nervoze više puta ne mogu da jedem i nemam apetita.

Битно је и колико си висока. Ако немаш преко 180, неће ништа да ти фали са том тежином.

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
23.703
180 sam visoka, i još uvek ne izgledam "ko trklja za veš"
Pa na tu visinu tebi je dobra tezina,nisi premrsava.
Nemoj nasilu nista, opusti se i trudi se da jedes redovno i u isto vreme, raznovrsnu hranu. Sport bilo kakav bi ti pomogao, prvenstveno da se resis stresa (ili da ga smanjis) a i ubrzava celo telo, pa ces vise i jesti.
Pre svega toga probaj da resis ili se pomiris sa problemima koji ti izazivaju stres, ne samo zbog tezine, moze vrmenom da ti se ispolji na vise nacina.
I ne obracaj paznju na glupe savete ovde, uobicajena praksa kad nemaju sta da kazu da lupetaju.

Memnom

Veoma poznat
Poruka
13.021
izgleda da tebe treba natrpati
Dobrodosla
Ne pali se ko sibica. @ljubota ima problema s hemeroidima pa se ne moze trpat pa je malo isfrustriran jer se ne moze trpat :mrgreen:

Sta se tice teme u danasnje vrijeme si mozes lako s neta skinut neki nacin prehrane koji bi tebi odgovarao. Nemoj se samo sopat cipsevima, krokijima i tim sr... Pokusaj smanjiti stres, ali to ti ne znam savjetovati kako jer sam vecinom vremena u stresu i depri.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.