kako se svideti nekom decku?? :)

2 god.je stariji...
on zna da se on meni djasvi...uvek me pogleda...nasmeje se...:) ja se skroz normalno ponasam :)
inace jedan njegov drug mi kaze da je on stidljiv...msm ne znam ni ja vise....
a nikad necu zaboraviti kad mi je taj njegov drug rekao: znam ja kakav je on...moraces da ga hranis, svaki dan da mu kupujes gibanicu...da se malo ugoji...:D
iskidala sam se kao nikad :D :D
Kod stidljivih momaka nije loše da mu staviš do znanja da ti se sviđa i iskoristiš priliku - preuzmi malo kontrolu, on se neće mnogo buniti ako mu se dopadaš. Nemaš šta da izgubiš, samo uživaj.
 
I kod nas u gimnaziji svako odeljenje ima po jedan par... :)
Jako zanimljiva pojava ;)

Kod nas u školi su bili dvoje.
Mice micaste.

Tako mi je bilo toplo oko srca kad ih pogledam.
Sad su maturirali, ali prosto izgledaju kao da su rodjeni jedno za drugo.
Čak i fizički nekako liče!
A i stilovi su im slični. Nose iste crvene starke. :heart:
Prosto sva sam se nekako topila kad ih vidim.
 
ljudi, ae malo pomoci....trebaju mi saveti....kako se ponasati pored naseg simpa..?? i sl...
momci, i od vas oceqjem da mi kazete sta vas privlaci...sta ne volite kod devojaka...i tako...:) :) :)
Svakog od nas (mladića) privlači nešto drugo. Na primer, ako pred mnom stane neka u šljokicama, to će za mene biti objekat kao neka životinja, 'nači nešto manje od čoveka... ljudskog bića. Ako stane neka koja svojim licem i detaljima (odećom i ponašanjem, držanjem) ne sugeriše da se radi o osobi koja ima kakve duhovne kvalitete, dakle unutrašnje, opet to će biti neka osrednja varijanta (ne kažem da odbijam tako nešto :)). A ako stane kakva koja mi se čini produhovljeno, ozbiljno, kritički naoštreno... uh... Milina.

Ali ako se radi o nekoj sirovini od tipa... situacija obrnuta. :bye:
 
Svakog od nas (mladića) privlači nešto drugo. Na primer, ako pred mnom stane neka u šljokicama, to će za mene biti objekat kao neka životinja, 'nači nešto manje od čoveka... ljudskog bića. Ako stane neka koja svojim licem i detaljima (odećom i ponašanjem, držanjem) ne sugeriše da se radi o osobi koja ima kakve duhovne kvalitete, dakle unutrašnje, opet to će biti neka osrednja varijanta (ne kažem da odbijam tako nešto :)). A ako stane kakva koja mi se čini produhovljeno, ozbiljno, kritički naoštreno... uh... Milina.

Ali ako se radi o nekoj sirovini od tipa... situacija obrnuta. :bye:

Haha! Ovo je super! :happy:
Kao neka zivotinja :cute:
Nisi mislio nista dobro time, ali meni je svejedno slatko..

Nego.. znas li da jedna sa sljokicama takodje moze da bude produhovljena i povremeno ozbiljna..
Cak zabavna *(zabavnija od uniformisane ozbiljne) a ti bi je mozda otpisao
 
Svakog od nas (mladića) privlači nešto drugo. Na primer, ako pred mnom stane neka u šljokicama, to će za mene biti objekat kao neka životinja, 'nači nešto manje od čoveka... ljudskog bića. Ako stane neka koja svojim licem i detaljima (odećom i ponašanjem, držanjem) ne sugeriše da se radi o osobi koja ima kakve duhovne kvalitete, dakle unutrašnje, opet to će biti neka osrednja varijanta (ne kažem da odbijam tako nešto :)). A ako stane kakva koja mi se čini produhovljeno, ozbiljno, kritički naoštreno... uh... Milina.

Ali ako se radi o nekoj sirovini od tipa... situacija obrnuta. :bye:

hmm...sljokice...nikako :D
a ako ti stane neka u crnom...starke, ovo-ono :)...ozbiljnog izgleda....veoma optimisticna....i sa neverovatnim humorom...? :D
medjutim...fali joj samopouzdanja....sto se hvala Bogu ne vidi....samo to ona zna....:D
tj...
 
hmm...sljokice...nikako :D
a ako ti stane neka u crnom...starke, ovo-ono :)...ozbiljnog izgleda....veoma optimisticna....i sa neverovatnim humorom...? :D
medjutim...fali joj samopouzdanja....sto se hvala Bogu ne vidi....samo to ona zna....:D
tj...

Takvoj se pridje,udari sljaga i kazes mamu ti satanisticku ebem...:mrgreen: Ne volim take osobe,iako ih dosta znam,jedino mi se jedna darkerka svidja ali ona je odavno ispala iz fazona i mnogo je lepsa nego sa onom sminkom!
 
Takvoj se pridje,udari sljaga i kazes mamu ti satanisticku ebem...:mrgreen: Ne volim take osobe,iako ih dosta znam,jedino mi se jedna darkerka svidja ali ona je odavno ispala iz fazona i mnogo je lepsa nego sa onom sminkom!

pa ne nosim stalno crno....ali kazem da sam u tom fazonu....:)
koristim samo maskaru....kao i vecina devojaka ......:D...inace, imam plavu dugu, pravu kosu....plave ociii....:D :D
a, i ovaj 'moj' je nesto kao rocker neki....:D
 
Posto vec ima tema, pitacu vas ovde...

Ima jedan presladak decko koji mi se jako svidja, isao je u istu skolu kao i ja (drugo odeljenje) i cesto smo se vidjali u skolskom al kao prijatelji... posto smo sad zavrsili osnovnu i verujem da cemo se retko vidjati odlucila sam da krenem "u akciju"... poceli smo da se dopisujemo i sve je islo super 2-3 dana al je odjednom prestao da mi odgovara na poruke... kad sam ga pitala zasto on je rekao onako...??

Moze li mi neko objasniti zasto je to rekao...?? :think: :thumbdown: :sad2:
 
Posto vec ima tema, pitacu vas ovde...

Ima jedan presladak decko koji mi se jako svidja, isao je u istu skolu kao i ja (drugo odeljenje) i cesto smo se vidjali u skolskom al kao prijatelji... posto smo sad zavrsili osnovnu i verujem da cemo se retko vidjati odlucila sam da krenem "u akciju"... poceli smo da se dopisujemo i sve je islo super 2-3 dana al je odjednom prestao da mi odgovara na poruke... kad sam ga pitala zasto on je rekao onako...??

Moze li mi neko objasniti zasto je to rekao...?? :think: :thumbdown: :sad2:

Onako...

Nije vise zainteresovan za tebe...nestalo mu kredita, ali ga sramota da ti prizna. xD
 

Back
Top