kako se svideti nekom decku?? :)

predpostavljam da ni ti ne smes da pridjes nekoj devojci, pa zato tako pricas...:)
;)

ja sam prishao jednom
i isplatilo se
mislim u pochetku
kasnije mi se obilo o glavu
zheshce
i na duzhe vreme sam batalio to
mislim, uvek s vremena na vreme se pojavi neka meni interesantna, kojoj bi mozhda hteo prici, al na kraju nikad od toga nishta ne bude jer sam mnogo pasivan, po prirodi
 
pa ne mozes ni ti ceo zivot cekati da ti devojka pridje...:)

Argument nije "ko teba prvi prici: momak ili devojka". To je bezveze. Argument je da kada hoces nesto da dobijes onda se potrudis, napravis koji korak vise i to.

Ti verovatno preferiras dominantne, aktivne momke, sto je potpuno u redu. Mozda se cak i bojis da ako moras pravit korak vise onda taj momak nije dobar za te jer nije dovoljno aktivan i nema dovoljno samopouzdanja. No to ne mora da bude slucaj. Moze bit da je trenutno nezainteresovan i da su tvoji signali bili veoma slabi da bi se zainteresovao za te.
 
ja ozbiljno govorim
Situacija je sledeća:
Ti si slobodan, ona je slatka, priđe ti, pita te, a ti je odjebeš?!
Zajebi ono treptanje, cimanje u po noći, ljubavne porukice, kao krišom gledanje, ku*ci palci...:roll:
I ne bi hodao sa njom?!
A ima i onih kojima prija da se devojka lomi oko njih. Hrani im ego.
Nisi valjda od take' sorte?!
pa nishta, tvom problemu onda reshenja nema
btw, ista si ko moja drugarica, dechka nikad nije imala (nije ruzhna, da se razumemo), ja je pitam "shtos ti ne aktivirash?" ona kazhe "pa nemam ja nikakvih problema, samo nijedan nece da mi pridje" a ja pitam "shto ti ne pridjesh" a ona kazhe "nije on mushko za dzhabe"
ja je samo odjebbem ladno
Sve je to zatucano...(#Krepto...Znaš dobro šta sam mislila, nemoj slučajno da bukvališeš:lol:)
pa upravu je...:D
inace, ok to da ga cimnem...posaljem poruku ili sl....mada, necu da ga smaram :)
inace, ima onih koje mnogo odbija ako devojka pokusa prva bilo sta...:)
Rekoh ja gore za to cimanje i porukice...:confused:
 
Poslednja izmena:
Situacija je sledeća:
Ti si slobodan, ona je slatka, priđe ti, pita te, a ti je odjebeš?!
Zajebi ono treptanje, cimanje u po noći, ljubavne porukice, kao krišom gledanje, ku*ci palci...
I ne bi hodao s njom?!
A ima i onih kojima prija da se devojka lomi oko njih. Hrani im ego.
Nisi valjda od take' sorte?!

pazi, na "hocu da ti budem devojka" moj odgovor ce uvek biti ne
ja sam protiv tih zajebancija koje si navela, al necu da tek tako prihvatim osobu koju vidim prvi put u zhivotu
realno
a ja ako bih primetio da se ona trudi oko mene (to lomljenje kako zovesh :P ) naravno da bih joj olakshao pos'o, nisam tol'ki sadista :P
a moj ego je u raspadnutom stanju, nema potrebe da se hrani
 
Uopste nisam podobna za odgovaranje na teme ovakve vrste :mrgreen:

Pa ne znam,znas ja ponekad pomislim kako je Patrik (iz Sundjera) bio 3x pametniji od mog bivseg (i jedinog,na zalost :( (sad znas zasto nisam podobna :mrgreen: )) decka.

Stalno
sam mu davala do znanja da mi se svidja,u svakoj situaciji,tek kad je on mene primetio...mah.

Budi prirodna.Nemoj da izigravas ono sto nisi,samo da bi se svidela decku.
Cekaj da te primeti. U stvari,ne,ne.ne,ne,ne!!! Nemoj,jer bi mogla da osedis cekajuci...
Znas sta,ne znam. Izvini.
 
pazi, na "hocu da ti budem devojka" moj odgovor ce uvek biti ne
ja sam protiv tih zajebancija koje si navela, al necu da tek tako prihvatim osobu koju vidim prvi put u zhivotu
realno
a ja ako bih primetio da se ona trudi oko mene (to lomljenje kako zovesh :P ) naravno da bih joj olakshao pos'o, nisam tol'ki sadista :P
a moj ego je u raspadnutom stanju, nema potrebe da se hrani
Ne daj Bože
Da me je neko nepoznat startovao s tom (mojom:lol:) forom, pomislila bih da je neki manijak i pobegla bih glavom bez obzira...
Sve ovo šta sam rekla, bazira se na činjenici da su to dvoje poznanici ili drugovi...
Uostalom, ne možeš se smuvati s nekim koga ne poznaješ.
To je van svake pameti.
 
Ne daj Bože
Da me je neko nepoznat startovao s tom (mojom:lol:) forom, pomislila bih da je neki manijak i pobegla bih glavom bez obzira...
Sve ovo šta sam rekla, bazira se na činjenici da su to dvoje poznanici ili drugovi...
Uostalom, ne možeš se smuvati s nekim koga ne poznaješ.
To je van svake pameti.

ja nikad ne bih bio sa nekim iz odeljenja
mislim, moralo bi stvarno da bude neshto specijalno da bih prihvatio da imam devojku iz odeljenja
 

Back
Top