Kako se slazete sa bratom ili sestrom?

ja imam 2 mladja brata!!! i mada ih retko vidjam jer smo svako u svojoj sobi dosta se svadjamo... a ne smem da ih tucem jer bi im glave otkinula! ovog starijeg sto ima 11 god sam udarila i razbila mu usta, a najmladjeg ne diram jer mi je sa svojih 5 godinica mnogo sladak! a razmazeni su obojica do zla boga!!! eee... tesko meni sa njima...
 
imam dva brata, starija..
jedan je stariji od mene 8 a drugi 6 godina..
to je nenormalno koliko smo mi vezani jedno za drugo..
ranije sam znala da se ''bijem'' sa ovim mlađim bratom - gađamo se papučama, pa mašicama po dupetu...:lol: a sad se malo manje ''bijemo''
a stariji brat me je uvijek branio od mlađeg brata, pa onda se umiješa, pa sve troje se gađamo, golicamo.. luda su to bila vremena..
ali sve svađe su trajale do pola sata prije nego što majka dođe sa posla, jer moramo da sredimo taj urnebes koji stvorimo prilikom ''tuče''...

ja stvarno ne svatam moje drugarice, one sve pričaju kako se svađaju, ali baš svađaju, sa sestrom ili bratom, i kako ih mrze, ne podnose se.. ja to nikako ne mogu da svatim:roll:
 
uff ja imam mladjeg brata i sestru i to je pokolj po kuci!!ja i nisam neka osoba koja zna da pokaze osjecanja, tako da se ja samo povucem u sobu i to je to...i nemamo neki odnos, mada oni mene obozavaju..JA SAM IDOL!!:mrgreen: xaxaxa..lelele...a s obzirom da smo veoma bliski s rodjacima(stariji) s njima se cak i bolje slazem..nekako njima ne trebate pokazivat da ih volite, ni da ste ljuti, niti pazit na neke sitnice kako ih ne bi povrijedile.....hmm..sto se tice mog odnosa preme ljudima (citaj pokazivanje emocija) treba mi psihoterapeut;)
 

Back
Top