Kako se slazete sa bratom ili sestrom?

Imam sestru od 16 god,i brata od 15,a problem je sto je on,kao trece dete,zesce razmazen,a i njih dvoje su medjusobno mnogo blizi,i bolje se slazu.

Cesto se sve troje svadjamo,jer smo dosta razliciti,al znam da su to dve osobe koje volim najvise na svetu,i ne mogu da zamislim svoj zivot bez jednog od njih.:)
 
Pa,kako?Imam bracu,jedan je 4 god stariji a drugi mi je blizanac.Super se slazemo!Nikad se ne svadjamo,lako se oko svega dogovorimo,sto nije slucaj kod mojih drugarica.One se odmah posvadjaju,a u najgorim slucajevima potuku sa mladjim bratom/sestrom.Ja uzivam da budem sa bracom.Kako se vi slazete sa bratom ili sestrom?????

Ja se odlicno slazem sa mladjim bratom, iako ima 1,5god... OBOZAVAM GA! :)
 
Pa,kako?Imam bracu,jedan je 4 god stariji a drugi mi je blizanac.Super se slazemo!Nikad se ne svadjamo,lako se oko svega dogovorimo,sto nije slucaj kod mojih drugarica.One se odmah posvadjaju,a u najgorim slucajevima potuku sa mladjim bratom/sestrom.Ja uzivam da budem sa bracom.Kako se vi slazete sa bratom ili sestrom?????

Ja imam godinu dana mladju sestru...i uglavnom se lepo slazemo al ponekad se cak i pobijemo...:D
 
Joj! Ja imam mladjeg brata, 3 godine mladji tachnije. On TAAAKO smara! (najcesce ustwari!) Nismo ni nalik jedno drugom i ne slazemo se..ma niucemu! Jos je klinac, a decaci sazrevaju kasnije tako da sve dolazi na svoje (treba im dati vremena!(ja to NE MOGU!))! Bijemo se... samo ponekad posto ja uvek dobijam i to me je tako smorilo!
 
Imam sestru, stariju od mene 7 godina.
Do svoje desete godine (njene sedamnaesete), ona se prema meni ophodila kao da mi je druga majka. Sada se ponasa kao da mi je najbolja drugarica. Zapravo, ona je bila uvek ozbiljnija od mene, ali sada je situacija obrnuta.
Nikad se nismo nesto svadjale, niti tukle. Jedino je ona umela ponekad da podvikne, ali i to je bilo kad sam bila vrlo mala.
Sve u svemu, obozavam je! :-)
 
Imam sestru, stariju od mene 7 godina.
Do svoje desete godine (njene sedamnaesete), ona se prema meni ophodila kao da mi je druga majka. Sada se ponasa kao da mi je najbolja drugarica. Zapravo, ona je bila uvek ozbiljnija od mene, ali sada je situacija obrnuta.
Nikad se nismo nesto svadjale, niti tukle. Jedino je ona umela ponekad da podvikne, ali i to je bilo kad sam bila vrlo mala.
Sve u svemu, obozavam je! :-)

To je super! :) Nadam se da cu tako i ja sa bratom... ;)
 
Eh, tebe bar oce da zagrli, mene ako je brat u zivotu zagrlio.. :confused: Jednom mi je totalno unakazio sobu, sa markerom izvrljao tv i lampu, sa korektorom krevet, srusio policu, postere skinuo sa zida, neki papirici su bili na podu, iscepane knjige i sveske... Posizela sam, ali su roditelji bili na njegovoj strani...
 
Pa,kako?Imam bracu,jedan je 4 god stariji a drugi mi je blizanac.Super se slazemo!Nikad se ne svadjamo,lako se oko svega dogovorimo,sto nije slucaj kod mojih drugarica.One se odmah posvadjaju,a u najgorim slucajevima potuku sa mladjim bratom/sestrom.Ja uzivam da budem sa bracom.Kako se vi slazete sa bratom ili sestrom?????

Imam dva mladja brata,sa njima se super slazem,pored njih mi nikad nije dosadno.
 
Poslednja izmena:

Back
Top