Kako se od danas osećaju simpatizeri DSS, SRS i NS-a...

avatar119017_3.gif
друг члан:ok:

Malog sa slike bih još i mogla da učlanim, sebe neću :lol:
 
Dragi moji forumaši iz naslova...
Znam da vam je teško, znam da ste se poslednjih mesec dana radovali i slavili kako ćete upravo VI sastaviti novu vladu...
Znam da ste to hteli i želeli svim srcem, čak je vaš glavni kandidat za premijera V.Koštunica (čovek koji je pobedio Miloševića na izborima 2000-te) bio spreman da ide u pakt sa istim tim SPS-om (kojeg sada nazivate "najvećim zlom" i "crnim đavolom")...
Vidim, sada vam smeta što je vaš potencijalni koalicioni partner prešao na drugu stranu (i što će sarađivati sa DS-om) ... što je hmmm prilično licemerno za ljude kakvi ste vi (pošteni, iskreni, patriote, časni ljudi, pravi srpski domaćini...)...
Vidim ni radikalima ne bi smetalo da budu u koaliciji sa Veljom Ilićem koji je njihove voljene socijaliste rušio bagerom... ali dobro... znamo mi dosta o vašoj časti i ponosu, tako da vam još jednom kažem...
Opustite se, strpite se naredne četiri godine i ako ostanete pri brojnom stanju... spremite se za naredne izbore... :)

a ti si kao pobedio? :lol:

to ti je jednaka pobeda kao da smo mi iz SRS dosli na vlast uz pomoc G17+ ili LDP ...

mislim ova tvoja "pobeda" je kao da recimo trazis posao i u firmi ti kazu da moras da ga popusis shefu da bi se zaposlio i "pobedio"... i ti odradis posao i uzivas u osecaju pobede sa gorkim ukusom necega u sopstvenim ustima :lol:

eto takva je odprilike ova vasa DS-ovska pobeda :hahaha:
 
a ti si kao pobedio? :lol:

to ti je jednaka pobeda kao da smo mi iz SRS dosli na vlast uz pomoc G17+ ili LDP ...

mislim ova tvoja "pobeda" je kao da recimo trazis posao i u firmi ti kazu da moras da ga popusis shefu da bi se zaposlio i "pobedio"... i ti odradis posao i uzivas u osecaju pobede sa gorkim ukusom necega u sopstvenim ustima :lol:

eto takva je odprilike ova vasa DS-ovska pobeda :hahaha:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
A da, ima Boris Tadić vremena da se zamlaćuje sa tako nečim a pritom je posebno opasan i voli da tera ljude na nešto. Da ne znam o kome pričaš možda bih se i zabrinula ... koliko ja znam nema u DS te partijske discipline a pritom cenim da sam dobro obaveštena iako nisam član.

Salim se...
Terace vas da stavljate Palmu iznad uzglavlja, i tako romanticno mastate o Evropi koja bezi...
 
a ti si kao pobedio? :lol:

to ti je jednaka pobeda kao da smo mi iz SRS dosli na vlast uz pomoc G17+ ili LDP ...

mislim ova tvoja "pobeda" je kao da recimo trazis posao i u firmi ti kazu da moras da ga popusis shefu da bi se zaposlio i "pobedio"... i ti odradis posao i uzivas u osecaju pobede sa gorkim ukusom necega u sopstvenim ustima :lol:

eto takva je odprilike ova vasa DS-ovska pobeda :hahaha:

E moj Markowac, kada se samo setim šta si sve pisao ovde nakon 12. maja... i sada kada vidim šta pišeš... jedino mogu da zaključim da nije tebi lako...

Što se tiče ovog (nadam se ne i tvog) iskustva sa traženjem posla, na žalost ne mogu ništa tu da ti kažem jer nisam bio u prilici da to iskusim... vidim ima nekih koji su se oduševili ovim tvojim postom pa pitaj njih... ;) :)
 
A pa nije OK poređenje, vas čak ni LDP neće ... ima razlike barem u tom detalju da SRS nije mogao čak ni sa tim što ih tako mrzi ......nije da ne bi hteli. :lol:

nije poenta dal nas ko hoce ili nece nego sta je moralno a sta nije...

isto kao sto nije moralno popusiti shefu da bi dobio radno mesto isto tako nije moralno politicki praviti koalicije DS-SPS SRS-G17+ ili SRS-DS

mozes ti da iznalazis opravdanja, al ne ide sestro to je klasicna prostitucija . politicka :lol:
 
nije poenta dal nas ko hoce ili nece nego sta je moralno a sta nije...

isto kao sto nije moralno popusiti shefu da bi dobio radno mesto isto tako nije moralno politicki praviti koalicije DS-SPS SRS-G17+ ili SRS-DS

mozes ti da iznalazis opravdanja, al ne ide sestro to je klasicna prostitucija . politicka :lol:

Pa ne vidim šta se čudiš, to ti je politika. Prostitucija je i SRS-DSS takon onolikog pljuvanja, samo očigledno nedovoljna :D
 
E moj Markowac, kada se samo setim šta si sve pisao ovde nakon 12. maja... i sada kada vidim šta pišeš... jedino mogu da zaključim da nije tebi lako...

Što se tiče ovog (nadam se ne i tvog) iskustva sa traženjem posla, na žalost ne mogu ništa tu da ti kažem jer nisam bio u prilici da to iskusim... vidim ima nekih koji su se oduševili ovim tvojim postom pa pitaj njih... ;) :)

A ti se izgleda odusevljavas prostitucijom, fizickom i moralnom...:think:
 
E moj Markowac, kada se samo setim šta si sve pisao ovde nakon 12. maja... i sada kada vidim šta pišeš... jedino mogu da zaključim da nije tebi lako...

Što se tiče ovog (nadam se ne i tvog) iskustva sa traženjem posla, na žalost ne mogu ništa tu da ti kažem jer nisam bio u prilici da to iskusim... vidim ima nekih koji su se oduševili ovim tvojim postom pa pitaj njih... ;) :)

nije to moje iskustvo nego iskustvo vas demokrata :)

morali ste da popusite i dacicu, i krkobabicu i palmi i ugljaninu da "pobedite" i formirate vladu . ajd sto pusite debelom palmici i dacicu, obrezanom ugljaninu al kako mozete da sisate krkobabicu coveku od 80 godina to je vec debela perverzija :)

i sad sa ukusom dobro obavljenog posla u ustima ti sad meni pokusavas da objasnis da si pobedio...

e pa jesi pobedio si . al ne pobedjivao ja po tu cenu nikad .... :)

jer za mene su moja uverenja, stavovi i principi ipak ispred puke borbe za vlast....

sto se mene tice licno ja vise volim castan poraz nego necasnu pobedu... a tebi tvoja pobeda "na cast" :)
 
Pa ne vidim šta se čudiš, to ti je politika. Prostitucija je i SRS-DSS takon onolikog pljuvanja, samo očigledno nedovoljna :D

nije to politika to je izdaja i politicka prostitucija. izdaja sopstvenih biraca, programa stranke i uverenja . prostitucija jer se prave neke nespojive i nemoguce kombinacije i ide se sa onima koji su se do juce najgore pljuvali i vredjali i isticali kao primer svega najgoreg....

jednostavno to su za mene neprihvatljive stvari....

koalicija SRS-DSS to nije. jer obe stranke su stranke desnice , programski bliske... problem je bio sto je do 2005 godine tu stranku DSS, kontrolisao americki ambasador motgomeri i sto se kostunica plasio da napravi koaliciju sa programski bliskom strankom kao sto je SRS i pravio je koalicije sa nekima sa kojima ima sukobljene stavove. cenu toga je platio na ovim izborima...

sigran sam da ce SPS i DS cenu svoje politicke prostitucije platiti nakon narednih izbora...
 
nije to moje iskustvo nego iskustvo vas demokrata :)

morali ste da popusite i dacicu, i krkobabicu i palmi i ugljaninu da "pobedite" i formirate vladu . ajd sto pusite debelom palmici i dacicu, obrezanom ugljaninu al kako mozete da sisate krkobabicu coveku od 80 godina to je vec debela perverzija :)

i sad sa ukusom dobro obavljenog posla u ustima ti sad meni pokusavas da objasnis da si pobedio...

e pa jesi pobedio si . al ne pobedjivao ja po tu cenu nikad .... :)

jer za mene su moja uverenja, stavovi i principi ipak ispred puke borbe za vlast....

sto se mene tice licno ja vise volim castan poraz nego necasnu pobedu... a tebi tvoja pobeda "na cast" :)

BRAVO Markovac, CARE!!!
 


Премијер, пардон, председник ДС-а, са ћелавим ћураном - Палмом у Кончареву на промоцији културе коју је у експозеу изнео мандатар. Манифестацију је увеличала нико други до Сека Алексић (Борису шапутала на увце: "сликај по моме телу...")
 
nije to politika to je izdaja i politicka prostitucija. izdaja sopstvenih biraca, programa stranke i uverenja . prostitucija jer se prave neke nespojive i nemoguce kombinacije i ide se sa onima koji su se do juce najgore pljuvali i vredjali i isticali kao primer svega najgoreg....

jednostavno to su za mene neprihvatljive stvari....

koalicija SRS-DSS to nije. jer obe stranke su stranke desnice , programski bliske... problem je bio sto je do 2005 godine tu stranku DSS, kontrolisao americki ambasador motgomeri i sto se kostunica plasio da napravi koaliciju sa programski bliskom strankom kao sto je SRS i pravio je koalicije sa nekima sa kojima ima sukobljene stavove. cenu toga je platio na ovim izborima...

sigran sam da ce SPS i DS cenu svoje politicke prostitucije platiti nakon narednih izbora...

кад смо већ код проституције.

dinkicthongpw2.jpg

tadicthongzm6.jpg
 
[Премијер, пардон, председник ДС-а, са ћелавим ћураном - Палмом у Кончареву на промоцији културе коју је у експозеу изнео мандатар. Манифестацију је увеличала нико други до Сека Алексић (Борису шапутала на увце: "сликај по моме телу...")

E, kad smo dosli do vremena da nam razne Seke i Cece igraju i pevaju na "zacrtanom" putu ka Evropi, neka sve ide dodjavola!

кад смо већ код проституције.

dinkicthongpw2.jpg

tadicthongzm6.jpg

HA;HA;HA;HA;HA :rotf::rotf::rotf:
Samo ne znam jel su to muske ili zenske gace?
 

Back
Top