Kako se od ateiste postaje vernik ? Prosvetljenje !

Ma zamalo si me ubedio u to, lol.
Cale mi je operisao rak, i nijednom mi kroz glavu nije proslo da se pomolim. Izgubio sam od raka nekoliko rodjaka, i bio u ratu i nijednom mi palo na pamet nije da se pomolim i 'konvertujem'
Smesno je i da pomislis da ce svi pri susretu sa smrcu, reagovati na isti nacin na koji reaguje i tvoj mozak. Ipak nismo bas TOLIKO slicni.
Ateizam spasava glavu, religija daje bonus zivot. ;)
 
"Blazeni su siromasni (duhom). Njihovo je carstvo nebesko"
I tacno je, kad se coveku desi neka saobracajna nesreca koju prezivi, ili bombardovanje kad se "priseti" da se moli za svoj ili zivot svoga bliznjeg, ili nekakva operacija, onda se ljudi uvere da postoji visa sila jaca od svih drugih sila i svih nauka - Bog.
0nda pocnu da veruju.
Ма то су будале!
Да постоји бог, не би дозволио да тај доживи saobracajna nesreca, ili bombardovanje kad se "priseti" da se moli za svoj ili zivot svoga bliznjeg, ili nekakva operacija!
Погледај филм "ОСтрво" Руски, на јутјубе, нема ништа да чекаш, само ккликнеш и гледаш. Доказ како се човек захваљује богу зато што му је дао 34 године бесправне душевне патње!?????????????????????????????????

Ни крив ни дужан, патио се 34 године!Погледај, па ћемо онда дискутовати.
 
Dala sam vam fore da se pokajte što ste spamovali temu.

Ајде бре, много си озбиљна шефовица! Олади мало. Људи су будале, спамују, то треба да схватиш. Не знају за боље. Само им обриши спамове, и мирна бачка. Ти си бар разумна женска.
 
Ma ti si neka opasna, mora da ti drže nož pod vratom svakog dana. Kakva arogancija jedne čestice u univerzumu....

možda sam takva baš zato što sam bezbrižna :)
ma kakvi, ja opasna, ne :)
samo sam htela da kažem pojedincima da ne seruckaju jer nije baš tako kao što misle
(a misle da je svako vernik bar kad se sretne oči u oči sa smrću)
ja sam se srela
i ne sećam se da sam se molila
niti zahvaljivala bogu što sam prošla sa modricama i ogromnim bolovima u mišićima, a mogla da ostavim bebu od 2 meseca bez mame
 
možda sam takva baš zato što sam bezbrižna :)
ma kakvi, ja opasna, ne :)
samo sam htela da kažem pojedincima da ne seruckaju jer nije baš tako kao što misle
(a misle da je svako vernik bar kad se sretne oči u oči sa smrću)
ja sam se srela
i ne sećam se da sam se molila
niti zahvaljivala bogu što sam prošla sa modricama i ogromnim bolovima u mišićima, a mogla da ostavim bebu od 2 meseca bez mame

Životne priče - Samo na tv Prva
 

Back
Top