Kako se ne zeznu?

Dovla:
Uvek me je interesovalo kako se slucajna trudnoca desava nevencanim parovima... jos nisam cuo da je neko bio u braku i da im se omaklo... da li se to ne desava ili ovi jednostavno nece da priznaju???
Evo kako, ja i moja sadašnja supruga smo imali noćni sex, ja ga izvadi na vreme, oprao se i legli da spavamo, ali u jutarnjoj varijanti sexa se to začeće desilo, verovatno, jer ja nisam mokrio, i ono što je ostalo u mom kanalu je lepo tokom sexa izašlo i oplodilo je. Sada imamo lepog momka od 7 godina. Oboje verujemo da je to jedina mogućnost bila za začeće, mada se nismo toga odmah setili, tek rekonstrukcijom sexusualnog života u poslednjih mesec dana je jedino to bilo verovatno.
 
Aleksej_BASO:
Zato sto devojke cesto zlouptrebe bebu da obrlate tipa, da ih ozeni. To je jednostavno, tako da EN MOZEMO reci da im se omaklo....

Ja licno znam primer kad je lik navatao, svoju sada bivsu zenu, na bebu. Razveli se posle 15 godina braka, sto je uspeh. Mada, to su starije generacije, mozda i nije bas toliki uspeh?
 
Dovla:
Uvek me je interesovalo kako se slucajna trudnoca desava nevencanim parovima... jos nisam cuo da je neko bio u braku i da im se omaklo... da li se to ne desava ili ovi jednostavno nece da priznaju???

Kad imas para svaka s tobom zatrudni. Ko zna mozda u skorije vreme dokazu da nosenje novca u dzepu od farmerki poboljsava kvalitet sperme.
 
A kao drugo i drugo ovo je vrlo tuzna tema.Znate li vi koliko dece ne zna nishta o tome shta rade njihovi roditelji ni shta se radi u krevetu, mozda mu nisu podnosili pismene izveshtaje o abortusima i kontracepciji, njega bash briga, saznace pre ili kasnije, ali je zalosno da je ova tema nekome zanimljiva.
 
Dovla:
Uvek me je interesovalo kako se slucajna trudnoca desava nevencanim parovima... jos nisam cuo da je neko bio u braku i da im se omaklo... da li se to ne desava ili ovi jednostavno nece da priznaju???


ne razumem pitanje

mislis ako su u braku da li se muzu omaklo dete sa drugom????
ono dok je varao.......jel na to mislis?

-.....verovatno da ima i toga samo se cuti o tome u toj porodici dok svi u gradu to javno kazu......;)

ili mislis da je on slucajno napravi svojoj zeni dete koje nisu bas tada planirali????
-.....naravno da ima toga
 

Back
Top