Kako prepoznati lažova?

Svi lažu po malo. Ponekad...

Kako prepoznati kada neko laže? Lepo: priključiš ga na detektor laži i primeniš mere i postupke za detektovanje laži. Laž se u većini slučajeva otkrije. Ali ne uvek.

Kažu ima prenosnih modela. Stanu u veću putnu torbu.
 
Ja lazem ko profesionalac...niko me ne prepozna...!!!bio sam 4 puta na detektoru lazi i samo 2 puta ma provalio....ZNACI LAZOV SAM
naravno lazes samo drugove,porodicu,profesore,....lolana
lazem kad moram *** posto je meni keva malo ludja na moje ocene onda ja kad dobijem loseg komada slazem je i ona naravno poveruje evo primer:
Dobijem 2 iz fizike i fali mi 5 bodova do 3 ja je slazem da mi fali 1 bod do 3 ...al ona tako poveruje nekad je uverim.....i da nisam drkao kad sam bio mali.....lolita
 
Nikom ne verujte,svi lazu samo neko manje-neko vise ili neko bolje-neko losije!! Ali nikom cak ni prijateljima oni ce vam najpre zabosti noz u ledja kad se najmanje budete nadali i sve tajne cuvajte u sebi i niko vam ne moze nista!! Pozz i poslusajte savet vrlo je korisan,ko ovo na vreme ukapira u zivotu nece imati problema!!
 
ma nemoj... sigurno, kazesh? evo ja tvrdim da nikada ne lazem... pod "nikada" se podrazumeva da nisam lazljiva osoba, da laz nije neshto shto koristim redovno, vec ono shto se maksimalno trudim da izbegnem, znachi, gledam da "nikada" ne dodjem u situaciju da "moram" da lazem... i sve to mi prilichno dobro ide... i aj sad ti meni kazi kako pored svega toga "ti" mozesh da tvrdish da ja "sigurno lazem"?

Znadoh jednu devojku koja je lazov i folirant. I kad joj jednom indirektno stavih do znanja sta mislim o njoj ona mi rece - ne, ja nikad ne lazem. I tada sam 100% shvatio da je lazov. Tako da se u principu slazem sa onim sto je rekao osnivac teme.
 
Znadoh jednu devojku koja je lazov i folirant. I kad joj jednom indirektno stavih do znanja sta mislim o njoj ona mi rece - ne, ja nikad ne lazem. I tada sam 100% shvatio da je lazov. Tako da se u principu slazem sa onim sto je rekao osnivac teme.

hehe... shta da ti kazem sem da mi se nije desilo da mi iko kaze da lazem... mora da to mnogo dobro radim pa zato...;):lol:
 
Lazove prepoznajes po sebi, po svom iskustvu laganja.;) Sto ti vise i duze lazes druge, utoliko imas bolje sanse da prepoznas lazova. Onda iskusno kazes; vidi ovaj ne zna da laze (provalio-la sam ga odmah):cool:; ovaj mi se cini da laze, nesto vrda:evil:; i treceg koji te je slagao a nisi ni trepnuo (primetio) jer jos nisi dostigao njegovo iskustvo u laganju.:dash:
 

Back
Top