• Forum Krstarice neće biti dostupan u periodu od 08:30 do 09:00 časova zbog planiranog tehničkog održavanja. Hvala na razumevanju.

KAKO PONOVO POKRENUTI SEKSUALNI ZAR U VEZI?

APRICOT

Početnik
Poruka
15
U vezi sam 3 god,volim svog momka,ali sam nezadovoljna sa nasim sex zivotom.Sve je postalo ustaljeno i vec vidjeno.Treba mi promena(ali ne momka) koja ce osveziti nasu vezu,ali ne znam na koji nacin da mu pristupim i objasnim to,kao ni sta bih to mogla novo da uvedem!
Pa dajte mi neku ideju,mozda neko iskustvo.Sta da radim :confused:
 
Obucijesi ti sub ili dom?
Sve zavisi sto si ti a sto je on.. Ako ste oboje DOM - ne valja, a ako ste oboje SUB opet ne valja...
Mislim da biste mogli da uvedete neke igrice, na primjer, vezivanje, udaranje po guzi, gazenje...
Pokusaj sa tim... Vidi, mozda da uspjeha.
Obuci neki seksi vesh, visoke potpetice, haltere... Daj malo mashti na volju.
 
U toku seksa mu pokaži šta želiš...ne moras ništa ni da govoriš, samo ga uhvati za ruku ili gde god već i pokaži mu direktno šta je ono što bi tebi prijalo, a onda mu stavi do znanja da ti se to dopada i onda će on to uraditi ponovo i ponovo...
Promenite nekad mesto, ne mora to uvek biti krevet, napadni ga dok je pod tušem ili u nekim drugim situacijama kada uopšte ne očekuje...
 
Nista ekstramno.Romantika,masaza,nezni pogledi,dodiri,muzika...!Ako upalim svece,on upali svetlo-mracno mu,ako trazim neznu masazu-on to ne voli-neugodno mu da ima kremu na rukama,kad me poljubi odvali mi vilicu,muzika ga nervira-ne moze da zaspi...Smatra da je sasvim dovoljno da ga vidim i da to treba ne znam koliko da me uzbudi!!
 
APRICOT:
Nista ekstramno.Romantika,masaza,nezni pogledi,dodiri,muzika...!Ako upalim svece,on upali svetlo-mracno mu,ako trazim neznu masazu-on to ne voli-neugodno mu da ima kremu na rukama,kad me poljubi odvali mi vilicu,muzika ga nervira-ne moze da zaspi...Smatra da je sasvim dovoljno da ga vidim i da to treba ne znam koliko da me uzbudi!!
Nemoj se ljutiti, a je l' taj tvoj neki namćor? Jbt, sve mu smeta...
 
APRICOT:
jednom sam ga napala pod tusem i rekao je da mu je tu jako vruce i da mora da izadje iz kade-"ljubavi to cemo u krevetu" rece i ubi mi volju za sexom
Hm..
Ma najbolje je da PROMIJENISH MOMKA !
Taj je za NISHTA. Kada ne moze to da radi na zidu, grani, krovu, autobusu.
Pa za ime boga, sto cesh imati od sexa kada on napuni 40 godina na primijer.
ma BACI GA U RECYCLE BIN
 
Pa ne zelim bas tako da ga bacim,jer znam da je neiskusan u sexu,ali moram na neki nacin da ga opustim i navedem na mastanje,samo ne znam kako.Imam utisak da se plasi da radi takve stvari ,kad hocu da razgovaramo na tu temu,samo kaze da sam ja nezadovoljna i da je u meni problem ,a ne u njemu.Jer sa njegovim libidom je sve u redu ,cak je pojacan!
 
Evo...
get.img29

Ovako se skockaj, i ima da te PODERE , ili je feget !
 
APRICOT:
Mislis da ima neki konpleks posto nece da ucestvuje u tim igrama???
On voli da se uzivi u ulogu i da slusa pricice,ali 3 godine pricanja-ostala sam bez teksta!!!Ne mogu vise da pricam.Pokazivala sam mu par puta sta da radi,na koji nacin...Ali imam utisak da mu se ruke ukoce i uglavnom me ogrebe.
Znash sto...
nabavi negdje STRAP ON (dildo za ribe) pa pochni ti njega da PRCASH, Izgleda da ti nema druge !
 
APRICOT:
Veruj mi bilo je mnogo puta tako i u razlicitim bojama!Ali sve mi je to dosadilo hocu da on nesto ucini za mene,da me iznenadi pogledom punim zelje bez reci...
Puno prica u toku sexa -ne mogu da ga odviknem od toga

Ma batali ga...
Tebi treba neko ko ce te doooobro testerisati i dan i noc...
Vicim da si kuricopacenica...
Nema tebi dok ti ga neko dobro ne strpa u usta i u guzu, VJERUJ !
 
APRICOT:
Mislis da ima neki konpleks posto nece da ucestvuje u tim igrama???
Mislim da ima kompleks zato što se boji svega...kao neki šonja...Ajd razumem da neće to gaženje, sado-mazo i sl. ali ne mogu da verujem da te je oterao iz kupatila kad si došla da se maziš :?: :?: :?: i sve ovo ostalo što si rekla....da je pokočen i to...mislim ok da nema iskustva, ali posle 3 godine veze.....čudno je to meni...
Evo Vanessa ti je dobro rekao, doduše malo grubo, ali stvarno ne znam šta više da predložim (mislio sam na dildo, a ne na ovo ispod).
 
Konstantin79:
Mislim da ima kompleks zato što se boji svega...kao neki šonja...Ajd razumem da neće to gaženje, sado-mazo i sl. ali ne mogu da verujem da te je oterao iz kupatila kad si došla da se maziš :?: :?: :?: i sve ovo ostalo što si rekla....da je pokočen i to...mislim ok da nema iskustva, ali posle 3 godine veze.....čudno je to meni...
Evo Vanessa ti je dobro rekao, doduše malo grubo, ali stvarno ne znam šta više da predložim (mislio sam na dildo, a ne na ovo ispod).
Ma nema veze, Sigurno ONA to voli !
A zato da ne kazemo to?!?!
Pa i ONA voli da bude "ubijena" spolovilom... Ovako je prava Zagorka!
 

Back
Top