Како освојити популарну девојку

А духовитост и то специјалне врсте која се свиђа женама или имаш или немаш. А огромна је предност уколико је имаш. У супротном, катастрофа је неизбежна.
Навешћу аналогију. Када сам веома давно боксовао у "Радничком", видео сам како Роми феноменално изводе "ескиваже". Али њима је то урођено и самим тим веома ефикасно. Када сам ја, са својом бетонском кичмом то пробао, разбили су ме као лампу. Одмах сам се вратио мом природном стилу са дистанце и лако сам их тукао, сатеривањем у угао, где ескиважа не помаже.
Наравоученије:
Максимално искористи то што је у теби, а бежи од било чега другог, ма колико то деловало ефикасно код других.
 
А све приче о "кулирању" су неописиво лупетање. Две стварно праве рибетине сам неповратно изгубио глумећи "незаинтересованост". Постао сам за њих мање од ваздуха у секунди. Не пишем да бих неизбежно поентирао са њима, али некакву шансу сам имао. И данас бих се ујео за дупе, да могу, због глупости коју сам направио, ничим изазван.
Jeste, žene ne vole da je neko nezainteresovan za njih. Odnosno, ako joj se neko dopada želi da je zainteresovan, jedino ako se baš ne dopada onda je baš briga.
 
А духовитост и то специјалне врсте која се свиђа женама или имаш или немаш. А огромна је предност уколико је имаш. У супротном, катастрофа је неизбежна.
Навешћу аналогију. Када сам веома давно боксовао у "Радничком", видео сам како Роми феноменално изводе "ескиваже". Али њима је то урођено и самим тим веома ефикасно. Када сам ја, са својом бетонском кичмом то пробао, разбили су ме као лампу. Одмах сам се вратио мом природном стилу са дистанце и лако сам их тукао, сатеривањем у угао, где ескиважа не помаже.
Наравоученије:
Максимално искористи то што је у теби, а бежи од било чега другог, ма колико то деловало ефикасно код других.
Наравно, оно што важи за тебе не мора за мене. Роми су нижи растом већином и ситнији. Ти си гарант србенда од 180+ и 80+ кила тако да ти то баш и није најисплативије
 
Brate u moru ribetina raznoraznih, zanimljivih, mozes da se zezas s njima, slusas mjuzu, cirkas, glupiras, budes ti Ti, ti zapeo da smuvas kraljicu mature koja se prima na sina gradonacelnika.
Marko Cukenberko je lepo unovcio taj narcisoidni poremecaj.
Тако је, слажем се. Нарциси нам не требају у животу
 
Jeste, žene ne vole da je neko nezainteresovan za njih. Odnosno, ako joj se neko dopada želi da je zainteresovan, jedino ako se baš ne dopada onda je baš briga.
Ја сам тебе све почео да слушам. Потајно ишчекујем паулину дефиницију на сваку тему о мувању
 
Наравно, оно што важи за тебе не мора за мене. Роми су нижи растом већином и ситнији. Ти си гарант србенда од 180+ и 80+ кила тако да ти то баш и није најисплативије
<SPAM>
Висина је тачна, али тада сам био велтер. Са мојом садашњом тежином био бих тешка, а ту од снаге удараца лети глава.
Србин јесам, није небитно. Роми су невероватно покретљиви, а Арнаути рецимо веома чврсти. Али зато то и јесте "племенита вештина" и то веома древна, нека њена варијанта је постојала и у време првих Олимпијада. Многи се том називу из незнања подсмевају, али у боксу не побеђује најјачи ударач, него мајстор који уме да се прилагоди сваком типу противника. Моја опаска о Ромима и Арнаутима је неко моје лично генерално искуство, али наравно да постоје битни изузеци за сваку нацију и сваког борца.
</SPAM>
 
Vidim na šta ciljaš. ;) Ne.
Јеси ти прозорљива, али није ти дато да баш све видиш. Иде само још један:
Пре вијагри и цијалиса постојала је чувена "мушка вода" из Кладња. Долазе људи са флашама, канистерима, бурадима, а Лала донео ону путничку пластичну чашицу на расклапање. Па како тако мало, Лало? Та не бих ја да је*ем, ја бих само да подје*авам.
 
Ignorises je i videces. Ovi sto im "pomeraju" dupe *icke nisu skoro videli.
Pa najbolji nacin je ignorisati pa kada bi i pokazao interesovanje a onda joj pridje,a ona ocekuje da je zbari,onda bas kontra kaze popularnoj ribi da li moze da mu da broj njene dobre drugarice koja mui se svidja,a koja je ruznija od nje jedno 10 puta,kazes joj prelijepa je,to bi joj ego malo spustilo,ili joj kaze da se obukla jeftino to ce da je iznervira a cim si joj probudio emociju nebitno kakvu pa i najgoru i da te ne podnosi to je dobro,jer zenski je um nelogican onda ce poceti da te juri.Uvijek je dobro kada ga zena mrzi ako ne moze da ga voli,samo da nije kul i ravnodusna prema njemu,mrznja je jaka emocija i zena ce brzo uci u semu sa muskarcem kojeg mrzi kao i sa onim kojeg voli to je uvijek bilo tako.Koliko parova cijeli zivot se mrze svadjaju ne podnose cak se i ne vole al su ipak zajedno,a tu je vise do zene nego do muskarca ako dugo traju.Bitno je da nije ravnodusna na njega,a sto je vise nervira i sto je vise gleda sa visine to bolje ,bolje ce reagovati na njega tipa idiot je al ce biti sa njim.
 
Poslednja izmena:
Паметна, лепа, згодна, многи се туку око ње... Вама се допадне и како сада да је освојите? Она је навикла на пажњу и сигурно има висока очекивања. Како допрети до такве девојке?
Lagane su... ako imas neku vrednost. Ako si bezvredan onda probas sa normalnim obicnim devojkama koje rade na pijaci npr. Obicno su seljanke, i domacice a dobri likovi za svaku pricu 💖
 

Back
Top