Како освојити популарну девојку

Imas neki smart blutut tabure?
Ти навлачиш на спрдњу са табуреом... А када ја одговорим спрдњом ти кренеш са мобингом. Шта, само ти имаш права то да спомињеш? Паметан си, гризеш а не остављаш трагове зуба, то ти није врлина
 
А два пута "иеби ме", да л то значи? На шта се своди сада ова наша конверзација? Да ја теби као доказујем нешто? Ма иебе ми се да ти ишта доказујем
Nije sigurno uletela sa ulice i rekla, nego znaci da ste usli u neku pricu i kad je doslo vreme za akciju ti si ispao kukavica. Pod uslovom da je prica istinita.
 
Паметна, лепа, згодна, многи се туку око ње... Вама се допадне и како сада да је освојите? Она је навикла на пажњу и сигурно има висока очекивања. Како допрети до такве девојке?
Ako nisi mačo i bogat onda teško da ne kažem nikako. Okrenuti se nekoj skromnijoj opciji.
 
Али наваљују и други. Можда наваљује неки познати. Какве шансе онда имам ја смртник?
Treba samopouzdanje za takvu, a ne da se doživljavaš kao smrtnik kraj drugih muškaraca...bolje da radiš na tome da stekneš isto,... Skontaj šta bi tebi dalo samopouzdanje i to ganjaj. Muško si, to je važno ako hoćeš uspjeh.

Inače, treba biti ono što ona preferira na prvu.
Neke se fokusiraju na dobrotu kao vrijednost visokog vrednovanja (takve ti ganjaj-moj lični osjećaj, ali ne znam koliko je takvih sada...malo vjerovatno),
neke na mišiće,
neke na socijalno uspješnog, harizmatičnog tipa,
neke na duhovitost,
pamet,
seksualnu energiju
itd.

I za sada, sa obzirom na tvoja prijašnja pitanja, bolje je da ne trošiš vrijeme na takve. I manje popularne cure dobijaju puno pažnje, kamo ona.
I nebitno je šta ona voli - bitno je šta ti voliš. Fokusiraj se na sebe.

Srećno, Berni.
 
Treba samopouzdanje za takvu, a ne da se doživljavaš kao smrtnik kraj drugih muškaraca...bolje da radiš na tome da stekneš isto,... Skontaj šta bi tebi dalo samopouzdanje i to ganjaj. Muško si, to je važno ako hoćeš uspjeh.

Inače, treba biti ono što ona preferira na prvu.
Neke se fokusiraju na dobrotu kao vrijednost visokog vrednovanja (takve ti ganjaj-moj lični osjećaj, ali ne znam koliko je takvih sada...malo vjerovatno),
neke na mišiće,
neke na socijalno uspješnog, harizmatičnog tipa,
neke na duhovitost,
pamet,
seksualnu energiju
itd.

I za sada, sa obzirom na tvoja prijašnja pitanja, bolje je da ne trošiš vrijeme na takve. I manje popularne cure dobijaju puno pažnje, kamo ona.
I nebitno je šta ona voli - bitno je šta ti voliš. Fokusiraj se na sebe.

Srećno, Berni.
Скроз се слажем са тобом... Од слова до слова :) И хвала ти на пожељеној срећи!!!
 
Паметна, лепа, згодна, многи се туку око ње... Вама се допадне и како сада да је освојите? Она је навикла на пажњу и сигурно има висока очекивања. Како допрети до такве девојке?
Nikako.
Najbolje im ne prilaziti,nivo patnje i bola ce biti visestruko manji.
 
Жене не воле неодлучне. У моје давнопрошло време је важило - "Твоје је право да питаш, а њена срамота да одбије". Добијеш корпу, кажеш "мфт" и идеш даље.
А има и после, али то сам чуо од другара. Кажу му да га нека женска отрцава да је лош у кревету. Он отвори бележницу, сличну оној коју има @Paula, прелиста и каже "Чекај, у мом тефтеру она се води као поје*ана".
 
Жене не воле неодлучне. У моје давнопрошло време је важило - "Твоје је право да питаш, а њена срамота да одбије". Добијеш корпу, кажеш "мфт" и идеш даље.
А има и после, али то сам чуо од другара. Кажу му да га нека женска отрцава да је лош у кревету. Он отвори бележницу, сличну оној коју има @Paula, прелиста и каже "Чекај, у мом тефтеру она се води као поје*ана".
Šta da kažem na to... gledajte da se ne seksate sa alapačama :mrgreen:
 
Sve zavisi od psihičkog sklopa. Kao i od uzrasta. Pretpostavljam da se ovde radi o tinejdž devojci, ili vrlo mladoj (u skladu sa nazivom pdf-a, ali i naslovom teme, jer 'popularnost' devojke ima težinu samo u mladosti, kasnije se računaju druge stvari).

Uglavnom je situacija ili-ili, odnosno ako imaš to nešto, dopašćeš joj se, ako ne - sve je uzalud. Takve su devojke tog uzrasta, a uglavnom se pale na loše momke, ili prilično ekstrovertne, ili na šmekere koji mogu da imaju svaku (kao što je napisao georgejune). Mislim da treba imati zadovoljavajući lični izgled, odgovarajuću higijenu, plus mogućnost da joj ponudiš neku posebnost i avanturu. Obično se privlače suprotnosti, pa 'pametna, zgodna, lepa' završi sa nekim garažnim pankerom ili nekim ultra-jebačem koji može šta hoće, pa joj predstavlja izazov. Ovo jeste kliše i stoput ponovljeno, ali tako je.

Ali uzmimo da ta devojka ipak traži nešto drugo, da ima drugačiji psihički sklop... opet je tu element mladosti, tad ljudi najviše osećaju, mada su i dosta poletni, površni, treba im neki izazov, drama, avantura... kako je osvojiti? To zavisi samo od situacije, ako je navikla na pažnju verovatno joj treba nešto suprotno od pažnje jer svu pažnju već ima, ali sve je to opet uzalud ako fizički nisi njen tip, mora mnogo stvari da se poklopi.
 
А све приче о "кулирању" су неописиво лупетање. Две стварно праве рибетине сам неповратно изгубио глумећи "незаинтересованост". Постао сам за њих мање од ваздуха у секунди. Не пишем да бих неизбежно поентирао са њима, али некакву шансу сам имао. И данас бих се ујео за дупе, да могу, због глупости коју сам направио, ничим изазван.
Не пишем да треба да се пресамитиш, али треба да делујеш и да будеш самопоуздан, љубазан, пристојан, духовит уколико ти је то дато, али игнорисање је дефинитивно последњи ексер у сандук било каквог будућег односа.
 
А све приче о "кулирању" су неописиво лупетање. Две стварно праве рибетине сам неповратно изгубио глумећи "незаинтересованост". Постао сам за њих мање од ваздуха у секунди. Не пишем да бих неизбежно поентирао са њима, али некакву шансу сам имао. И данас бих се ујео за дупе, да могу, због глупости коју сам направио, ничим изазван.
Не пишем да треба да се пресамитиш, али треба да делујеш и да будеш самопоуздан, љубазан, пристојан, духовит уколико ти је то дато, али игнорисање је дефинитивно последњи ексер у сандук било каквог будућег односа.
Ја се стварно увек трудим да будем лепо васпитан и опуштен. Око осталога се не бринем више. И да будем свој наравно
 

Back
Top