Kako ostati nevin?

Unaprijed se muskarac informira od drugih ozenjenih ljudi da ona stvar je tijesna i da mora prokrvariti tako da se muskarac pripremi da to realizuje i da dokaze roditeljima da je sve u redu.
Muslimani prije ulaska u sobu kod mlade informiraju mladog mladozenju o osnovima seksa i kako se treba sta pipati.
i onda kada je odmota, ono - ona ima visuljak kao i on :sad2:

muslim_swimming.jpg
 
Dok moderne full kul Srpkinje jedva i jedno skrpe. :confused:
:hahaha: Srpkinje ne uskracuju bracne duznosti , za razliku od dzihad bajram dama
Moja drudarica Vanda je vec pitala ..ajd i ja da pitam..

kakve veze imaju postenje i nevinost..

npr: Srpkinje muslimanskog porekla kupuju sebi nevinost da bi je za poprilicnu paru prodale u Dubaiju. Sprkinje pravolavne veroispovesti imaju nevinost datu od Boga, a ipak ne mogu da je unovce.
Gde je tu postenje i pravda?
 
:hahaha: Srpkinje ne uskracuju bracne duznosti , za razliku od dzihad bajram dama


npr: Srpkinje muslimanskog porekla kupuju sebi nevinost da bi je za poprilicnu paru prodale u Dubaiju. Sprkinje pravolavne veroispovesti imaju nevinost datu od Boga, a ipak ne mogu da je unovce.
Gde je tu postenje i pravda?
Jeste skoro je bilo u novinama ..jedna cica..3 x isla na ugradnju vestackog himena ovde kod nas ..i svaki put platila ee sada se ne secam da li 1000 ili 2000 evra operaciju a u Dubajiju istu tu nevinost izgubila za 7000 evra po komatu ..pa ti vidi ..:zcepanje:
 
Jeste skoro je bilo u novinama ..jedna cica..3 x isla na ugradnju vestackog himena ovde kod nas ..i svaki put platila ee sada se ne secam da li 1000 ili 2000 evra operaciju a u Dubajiju istu tu nevinost izgubila za 7000 evra po komatu ..pa ti vidi ..:zcepanje:

5000 po himenu,a
Lepo ja kazem, ostecene smo jadne i osakacene da profitiramo. Pogotovo mi sto se odma' vidimo da nam baba surovala s Rusima u Drugom svetskom ratu
 

Back
Top