Kako obuzdavati sexualni apetit????

levrone:
A zašto si se ti baš uhvatio za tu prvu? Šutni tu prvu i u odmah u lov!;) Danas je petak, Beograd je pun lepih devojaka...
Zbog opasnosti od toga da sutnem moju devojku ili da se sexnem sa nekom drugom ja ljudi zatvaram ovu temu i idem u tisinu....A da li svi normalni ljudi onanisu ??' sto je sigurno sigurno,sida ,rak ovo ono ko zna sta sve mozes da zaradis ,od nekih tamo koji cesto menjaju partnere..???
 
blackidol:
Jel mislite da sexualni apetit ne treba da se obuzdava?????? :roll:ja vam se izvinjavam nisam bas dobro formulisao A sta u situaciji kad nemas gde ,pa to onda utice na tu osobu da ima manju zelju ???mozda je najbolji odgovor drkati u tisini .......Ali opet nije to to....nista ne moze da zameni pravi sex....


tacno.Nista ne moze da zameni pravi sex.Zato , bez obzira gde si...u kino, u vodi na moru, u parku, u garazi........potrudices se da uvek nadjes neki kutak gde mozes da se posvetis svojoj devojci u potpunosti.Ona tada sigurno nece imati umanjenu zelju za seksom, naprotiv , neuobicajeno okruzenje moze ludo delovati na seksualni apetit.Posle ces, i kada budes imao uslova za "komforan" sex, traziti opet neuobicajena mesta i tamo se seksati.Je sil probo u vodi....jos ako je slana, morska voda.....pa to je ludnica......il u borovoj sumi, pa kad te u zadnjicu, dok lezis na zemlji, bocne borov trn, a ti se propnes duboko u svoju ljubljenu........il , kada ti ona sedi u krilu u parku na klupi (sa dugim mantilom) i svi prolaznici misle da samo sedite a ne primecuju ni tebe ni nju da svrsavate......................ajde , bre.....da se obuzdavas.A to, "drkanje u tisini"....pa moze i to al naprimer da ti to radis uzajamno sa svojom devojkom, u mracnom kinu na zadnjim sedistima....i to je dozivljaj.Al nikako sam, .......je sil zapamtio?
 
blackidol:
Ma jok bre nije da ona nece , nego nece koliko ja hocu.Ja imam veci apetit od nje..i bujniju mastu ,a ona je onako ,classic....


e vidis,sam si dosao do zakljucka a nisi ni uvideo
stvar je u tome da ste vas dvoje razliciti i da to treba da postujes. ne mozes sad i odmah....
ne znam koliko imas godina,ali nebi trebao stalno da nasrces na nju,bas iz razloga sto je drugacija od tebe.
smiri ga malo:p,izadjite u setnju,bioskop,kod prijatelja......zazeli se;)
kad ga imas stalno i u velikim kolicinama postace ti dosadno,pa ces onda imati drugi problem - trazices drugu
 

Back
Top