Kako objasniti?

zavodljiva1976:
Kazanova:
random_cloud_form:
apsolutno se trebaju stvari isterati na chistac. nije problem samo u povredjenoj sujeti, vec i sto zensko uvek poentira na svakoj korpi koju udeli jer time ostvaruje svoju psiholosku dominaciju u muskarcu a to je zenska osnovna pozuda, za njih korpa daje zadovoljstvo kao seks za muskarce. ne treba se povuci tek tako kao svaka iskoriscena budala bez samopostovanja, jer te je navukla da je pozelis pa sutnula. oteraj je u pm, napravi scenu, nek se sledeci put plasi i prelazi na drugu stranu ulice kad te vidi. ali, sve to na nacin kao da ti uopste nije stlao do nje, vec kazi da si se iznervirao zbog izgubljenog vremena dok te je navlacila, a nikako zato sto si zeleo a ona ti nije dala...

E, tek sada mi je jasno sta zene 'oce!

Bas ti hvala!
Kazanova:
"][E, tek sada mi je jasno sta zene 'oce!
quote]
:shock: A sta to? Da li si siguran da znas? :roll:

Ma ne znam, tu je ovaj da mi objasni!
 
ace:
Upoznas devojcicu na jednom od chat kanala (sex).
Malo se dopisujete, razmenite par vrucih tema nadjete se na istoj talasnoj duzini, i to predje u real.
Sledi jedno vidjanje tek reda radi, drugo i trece malo se ljubite :oops: i sl. Tebi je cool 8) ali nista sad ono emocije i ljubav.
Posle sledi kratak e-mail u kom ona objasnjava da ona jos voli bivseg, kako 6 god. nije malo, izvinjava se sto te je povredila bla bla bla.


E sad pitanje kako objasniti njoj (a da ne izgleda kao da ti je krivo sto te je "sutnula") da ne treba da se izvinjava jer i tvoje namere nisu bile takve da se oseca kao "krivom" (imas vezu oko 7 godina) i zasto devojke pomisle ako ti je s njom ok da si zainteresovan za ljubav ili tako nesto, osim sexa.

Da li joj uopste treba objasnjavati!

Mladicu, ne sumnjam da si se upoznao sa nekom tako, ali mi je ocigledno da nas neke stvari lazes.

Imas devojku 7 godina i nas pitas sta da radis? Ej, 7 god! Je l' to malo? Sta hocu da ti kazem: nemoj da nas zavlacis. Ja ne verujem da ti imas uopste devojku, vec eto, napisao si tek tako, drugo na njen izgovor da ima decka (6 god... ajme Isuse) ti si jedva docekao da pobegnes. Primetila je da je ne gotivis (ali da vidi da li ti je stalo do nje, da zna dokle ce te ici)... E, da imas devojku, tj, da znas nesto o njima (nije bas mala stvar zadrzati nekog kraj sebe, toliko godina) ne bi pitao nikog ovde!

Izvini, ako sam malo bio grub.
 
pa brate trebao si da predjes na konkretno stvar a ne da izlazis sa njom,to se brate odmah vodi na gajbu na klanje a ako nece molim lepo ima onoh koji hoce
i onda bi ona shvatila da ti u stvari samo hoces da je t*cas
ma kome ti trebas da objasnjavas bilo shta
 
budca:
pa brate trebao si da predjes na konkretno stvar a ne da izlazis sa njom,to se brate odmah vodi na gajbu na klanje a ako nece molim lepo ima onoh koji hoce
i onda bi ona shvatila da ti u stvari samo hoces da je t*cas
ma kome ti trebas da objasnjavas bilo shta

bez komentara 8)
 
Kazanova:
zavodljiva1976:
Kazanova:
random_cloud_form:
apsolutno se trebaju stvari isterati na chistac. nije problem samo u povredjenoj sujeti, vec i sto zensko uvek poentira na svakoj korpi koju udeli jer time ostvaruje svoju psiholosku dominaciju u muskarcu a to je zenska osnovna pozuda, za njih korpa daje zadovoljstvo kao seks za muskarce. ne treba se povuci tek tako kao svaka iskoriscena budala bez samopostovanja, jer te je navukla da je pozelis pa sutnula. oteraj je u pm, napravi scenu, nek se sledeci put plasi i prelazi na drugu stranu ulice kad te vidi. ali, sve to na nacin kao da ti uopste nije stlao do nje, vec kazi da si se iznervirao zbog izgubljenog vremena dok te je navlacila, a nikako zato sto si zeleo a ona ti nije dala...
!

sushtina je.....da joj se nisi dovoljno dopao-zainteresovao da se duzhe bakce tobom..a mozhda si u pocetku i bio interesantan. pa sad, mozhda ti i pomogne da je napusish. mada rezon ti je dobar. tako ce drhtati i pamtiti te. daj neka iskustva, cisto me zanima kako da postupam fali mi ideja za takvo ponashanje mada zeznuto je kad nadjes na jaceg igracha. ja ne umem to da radim ispadnem glupa.:( ceo zhivot je borba zar ne. shteta sto ce ovaj post ostati verovatno bez odgovora. za koga je shteta, pa za chovechanstvo
 
Samo da obavestim ove pakosne da sam jos u igri !
A vi levati moze te da duvateeeeee !


:shock: A sto mislis da smo pakosni? Mene,eto bas raduje sto nalazis takve devojke na chat-u....mislim,bas ti dobro ide...ljubav i tako... :P :wink:
 
zavodljiva1976:
Samo da obavestim ove pakosne da sam jos u igri !
A vi levati moze te da duvateeeeee !


:shock: A sto mislis da smo pakosni? Mene,eto bas raduje sto nalazis takve devojke na chat-u....mislim,bas ti dobro ide...ljubav i tako... :P :wink:

Ej a da li ti citas svoje postove.... :P
Kad bi procitala ono sto napises bilo bi ti jasno
... a mozda i ne bi :roll: :wink:
 
ace:
zavodljiva1976:
Samo da obavestim ove pakosne da sam jos u igri !
A vi levati moze te da duvateeeeee !


:shock: A sto mislis da smo pakosni? Mene,eto bas raduje sto nalazis takve devojke na chat-u....mislim,bas ti dobro ide...ljubav i tako... :P :wink:

Ej a da li ti citas svoje postove.... :P
Kad bi procitala ono sto napises bilo bi ti jasno
... a mozda i ne bi :roll: :wink:
:shock: Pa normalno da ne citam...to rade drugi... :P :wink:
 
zavodljiva1976:
ace:
zavodljiva1976:
Samo da obavestim ove pakosne da sam jos u igri !
A vi levati moze te da duvateeeeee !


:shock: A sto mislis da smo pakosni? Mene,eto bas raduje sto nalazis takve devojke na chat-u....mislim,bas ti dobro ide...ljubav i tako... :P :wink:

Ej a da li ti citas svoje postove.... :P
Kad bi procitala ono sto napises bilo bi ti jasno
... a mozda i ne bi :roll: :wink:
:shock: Pa normalno da ne citam...to rade drugi... :P :wink:

To ti kazem :P :P :P
trebala bi da procitas, ukapiras pa onda da se pitas "JAO MAJKO MOJA STO JA LUPAM" :wink:

ah da umalo da zaboravim :P
 
jagodica:
ma ne umem to do kraja kao trba da budem neka opasna ne umem nisam izvezhbana ebi.ga

jagodice, veruj mi, ni ja ali nije da nemam potencijala za to.
Nego kapiram ono kao lav "i auto" :D .
Neke devojke (i muskarci) stvarno zasluzuju sa budu kao sto rece jedan "zao" lik ubiveni. 8)

ps
ne kapiram ove iznad sto tako povrsno ulaze u diskusiju :roll:
 

Back
Top