Kako na vas utiče zapadna antiruska propaganda?

I treba da se kritikuje.Sta ce NATO na teritoriji Srbije?
Srbija je suverena drzava i priznata kao takva.Clanica je UN.
Nekada je bila u sastavu SFRJ, da je htela ona bi ostala u tom sastavu.
Amerikanci ovim hoce da pokazu svetu da su sila i nista drugo i to sa Srbijom (Goljat protiv Davida).

Evo malo sam ti izmenio post... pa ti vidi šta si napisao!!!
 
I treba da se kritikuje.Sta ce Rusija na teritoriji Gruzije?
Gruzija je suverena drzava i priznata kao takva.Clanica je UN.
Nekada je bila u sastavu Sovjetskog Saveza,da je htela ona bi ostala u tom sastavu.
Rusi ovim hoce da pokazu svetu da je jos uvek sila i nista druga i to sa Gruzijom (Goljat protiv Davida).

Usla je da brani svoje drzavljane, ako sam dobro shvatio 90% Osetinaca i Abhaza iz Gruzije ima Rusko drzavljanstvo
 
Na CNN-u, BBC-u onaj Sakasvili je postao dio inventara i ja se cudim da on uopste ima vremena da vodi drzavu ili rat, kad je non stop na CNN-u.

Meni ta antiruska propaganda na zapadnim medijima izgleda smijesno, a izjave zapadnih politicara, pogotovo americkih, izgledaju tako licemjerno da sa svakom svojom izjavo o sukobu u Gruziji i kritikujuci Rusiju, gube jos vise kredibilitet.

a sta oni jos imaju neki kredibilitet
 
Kako na vas utice zapadna antiruska propaganda?

Подсећа ме на антисрпску пропаганду... Страшно, али само су заменили Србе са Русима.

И овај пут, жртве постају злочинци, а злочинци жртве. Грузијски Хитлер је хтео да изврши геноцид над недужним цивилима, грађанима Русије и Русија је то спречила. Иако су прва два дана све медијске куће објавиле вест, да је Грузија започела офанзиву, уласком Руса у рат, то се "заборавља" и све медијске куће јављају "Русија извршила агресију на Грузију". Смешно... Само још тзв. демократе по Србији верују западу.
 
19.jpg
:super::super::super::super:
 
Na CNN-u, BBC-u onaj Sakasvili je postao dio inventara i ja se cudim da on uopste ima vremena da vodi drzavu ili rat, kad je non stop na CNN-u.

Meni ta antiruska propaganda na zapadnim medijima izgleda smijesno, a izjave zapadnih politicara, pogotovo americkih, izgledaju tako licemjerno da sa svakom svojom izjavo o sukobu u Gruziji i kritikujuci Rusiju, gube jos vise kredibilitet.

Ma djavola gube!
Danas zovem jednu Holandsku firmu (predstavnistvo u Becu) da resim neke probleme nastale otkazivanjem rezervacija smestaja (a otkazivanja su pocela posle pocetka rata u Gruziji,najvize otkaza ima iz Poljske i Amerike i svi pisu u komentarima Vojna-Rat) i kao obicno razgovaram sa jednim te istim menadzerom.Umesto da razgovaramo o poslu,ona pocinje da me ispituje o desavanjima u Rusiji i polako prelazi u napad (zapadnjacka poslovnost).Na kraju razgovora me je toliko iznervirala da sam je poslao u tri lepe materine.Kasnije zovem njihovog direktora,a on se kao iscudjava nemoze da veruju,a ubedjen sam da isto misli sto i ona kurv..a.
 

Back
Top