Kako mama kaze?

ybg u svojoj "karijeri" sam je upoznao samo sa 3 zemske i sve tri je obozavala,naucio sam lekciju odavno :mrgreen:

And - evil never sleeps :hahaha:

:) e bas je to slatko...mora da ti je mama dobrichina...meni je mama bolesna i nemam vise one topline koju mi je pruzala kad je bila zdrava...to mi jako fali.....i volela bih da tu majcinsku toplinu moj sin oseca sto duze....mozes imati godina koliko hoces ali potreba za majkom ostaje.....:roll:
 
cisto sumjam da je to bas tako,nego,to je cista PROPAGANDA.

to su čiste budalaštine eto to mislim
ili čovek naviko da mu se sve pruža na tacni (tipa drugi mu kuvaju, spremaju, biraju odeću, pa sad mora i devojka)

Hm a citah skoro kazu u Indiji je sasvim normalno da veoma obrazovani mladi ljudi cak prepuste tati i mami da im izaberu buduceg muza ili zenu?:think:

Kao to oni najbolje znaju sta je dobro za njih
 
Ovaj text u stampi me naveo da otvorim temu :



Dakle dame vasa iskustva sa mamom vase jace polovine i pitanje:

Kako cete se vi ponasati prema devojci svog sina?

Postuje svaciju porodicu extremno, jer to ocekujem i od svog momka, mada treba podneti moju kevu to je uspeh.. Do sada sam bila u vezama sa uglavnom momcima koji su dosta stariji od mene .. I nisam imala puno dodirnih tacaka sa njihovim mamama, jer su ili ziveli sai ili bili potpuno finansijski nezavisni.. Upoznam njihove roditolje, ali to je ona dobar dan/dovidjenja varijanta...:cool:
 
Hm a citah skoro kazu u Indiji je sasvim normalno da veoma obrazovani mladi ljudi cak prepuste tati i mami da im izaberu buduceg muza ili zenu?:think:

Kao to oni najbolje znaju sta je dobro za njih

To je istina,bas kao i kod muslimana.Ali oni ne biraju momka ili devojku po izgledu nego po tradiciji i glasu porodice iz koje dolaze,a zatim po bogatstvu ili koristi koje oni od tih porodica mogu da imaju.
 
Hm a citah skoro kazu u Indiji je sasvim normalno da veoma obrazovani mladi ljudi cak prepuste tati i mami da im izaberu buduceg muza ili zenu?:think:

Kao to oni najbolje znaju sta je dobro za njih

Ja imam prijatelja Indijca, mladjeg coveka, kome su roditelji izabrali zenu...i video ju je svega dva puta pre neko sto su se vencali...
Kada sam ga pitala zasto tako, rekao mi je da roditelji najbolje znaju sta je dobro za njihovo dete, da su stariji pametniji i iskusniji, i da objektivno gledaju na stvari...dok mladi znaju da se zalete i odaberu pogresno...
 
Ja imam prijatelja Indijca, mladjeg coveka, kome su roditelji izabrali zenu...i video ju je svega dva puta pre neko sto su se vencali...
Kada sam ga pitala zasto tako, rekao mi je da roditelji najbolje znaju sta je dobro za njihovo dete, da su stariji pametniji i iskusniji, i da objektivno gledaju na stvari...dok mladi znaju da se zalete i odaberu pogresno...

:think: ima nesto u tome, slazem se, samo ako se to dvoje ljudi ne zavole bude teskog zivota za oboje....
 
:think: ima nesto u tome, slazem se, samo ako se to dvoje ljudi ne zavole bude teskog zivota za oboje....

Pitala sam ga i kako moze da udje u brak sa nekim koga ne voli...ko je potpuni stranac za njega...
Rekao je da ljubav dodje kasnije...i dozivi svoj maksimum kad se dete rodi...
Naravno, mi njih ne mozemo nikad potpuno da razumemo...kao ni oni nas...to su dva sasvim razlicita sveta...
 
Pitala sam ga i kako moze da udje u brak sa nekim koga ne voli...ko je potpuni stranac za njega...
Rekao je da ljubav dodje kasnije...i dozivi svoj maksimum kad se dete rodi...
Naravno, mi njih ne mozemo nikad potpuno da razumemo...kao ni oni nas...to su dva sasvim razlicita sveta...

Vidis to je i moj neki stav - ne verujem u ljubav na prvi pogled.

Zaljubljenost,strast da ali ne i ljubav

Kako mozes da volis nekog koga ne poznajes - tek kad upoznas nekog mozes da ga volis.

A mozda ja imam pogresno shvatanje ljubavi:think:
 
Vidis to je i moj neki stav - ne verujem u ljubav na prvi pogled.

Zaljubljenost,strast da ali ne i ljubav

Kako mozes da volis nekog koga ne poznajes - tek kad upoznas nekog mozes da ga volis.

A mozda ja imam pogresno shvatanje ljubavi:think:

:roll: neznam sta da kazem....romantik i dete u meni pati za tim euforicnim stanjima....koja nemaju veze sa realnoscu....
 
Pitala sam ga i kako moze da udje u brak sa nekim koga ne voli...ko je potpuni stranac za njega...
Rekao je da ljubav dodje kasnije...i dozivi svoj maksimum kad se dete rodi...
Naravno, mi njih ne mozemo nikad potpuno da razumemo...kao ni oni nas...to su dva sasvim razlicita sveta...

mislim da on prica o medjusobnom postovanju obaveza koje bracni zivot namece sto znaci: ako je ona dobra domacica, dobra majka, ispostuje me, ja je volim, i obrnuto....cisto sumnjam da to ima veze sa leptiricima, enormnom strasti i bestezinskim stanjem....:hahaha:
 
Vidis to je i moj neki stav - ne verujem u ljubav na prvi pogled.

Zaljubljenost,strast da ali ne i ljubav

Kako mozes da volis nekog koga ne poznajes - tek kad upoznas nekog mozes da ga volis.

A mozda ja imam pogresno shvatanje ljubavi:think:

Bravo!

Na prvi pogled je zaljubljenost, a to je isto što i zanesenost. Kad se zaljubiš, ne vidiš ništa, pred tobom je osoba koju si ti kreirao u svojoj glavi. Vremenom to izlapi pa počinješ da gledaš realno i onda shvatiš da je to osoba kao i svaka druga - sa vrlinama i manama.
E onda ili dođe ljubav (voliš osobu takvu kakva je tj. nesavršena) ili se razilazite.

A Indijci imaju mnogo bolji sistem vrednosti. Oni vole i poštuju i roditelje i bračne partnere.
A mi volimo samo sebe. Ja, pa ja....
 

Back
Top