Kako je Tadic podsticao radjanje: Za porodiljsku naknadu potrebno 86 dokumenata!

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.404
Za naknadu porodilja- 86 dokumenata
Izvor: Danas

Beograd -- Građani i privreda svakodnevno se bore sa šumom papira i birokratskih procedura, a samo za ostvarivanje porodiljske naknade potrebno je čak 86 dokumenata.



Od tih 86 dokumenata prema analizama stručnjaka čak 80 je nepotrebno, piše Danas.

Takođe, ako bi trudnica bila pet meseci na trudničkom bolovanju, morala bi svaki mesec da dokazuje da je trudna noseći iste dokumente. To je 36 dokumenata na ukupno 43 papira.


 
pa i ja to cekam.

i kako te nije sramota platine da i dalje podrzavas DS kad vidis koliko su nesrece i zla naneli gradjanima ove zemlje ?

Paaaaaa ... težak je život kad ne vidiš žutaće kako "rade" :hahaha:

A posle njih pretpostavljam ne znam odakle pre da se počne. U svakom slučaju, valjda će da prođe i avgust, odmori, pa da se krene u neki pos'o ... :think:
 
Pa hajdemo onda da vidimo, da se tih 80 pomenutih iskljuci. Gundjanje na losu proslost ne dobija sledece izbore.

"Mi" da ih ukinemo ?

A što si ti glasao za tadića i demoratske lopine ? Da bi sada svi zajedno "MI" bili krivi ?

Ništa tvoja krivica nije manja nego svakog demokratskog pacova koji se krio iza gomile papira.
Svako ko je glasao za DS ima isti stepen krivice kao i svaki član DS-a. I ne možemo da budemo "MI" krivi nego si prike "TI" kriv.

Moja i tvoja krivica nisu iste !!! Tvoja je neuporedivo veća od moje.

Moja krivica je što nisam uzeo jednu dobri motku i smrad očistio iz skupštine, predsedništva, ministartava.....
 
Poslednja izmena:
Za naknadu porodilja- 86 dokumenata
Izvor: Danas

Beograd -- Građani i privreda svakodnevno se bore sa šumom papira i birokratskih procedura, a samo za ostvarivanje porodiljske naknade potrebno je čak 86 dokumenata.



Od tih 86 dokumenata prema analizama stručnjaka čak 80 je nepotrebno, piše Danas.

Takođe, ako bi trudnica bila pet meseci na trudničkom bolovanju, morala bi svaki mesec da dokazuje da je trudna noseći iste dokumente. To je 36 dokumenata na ukupno 43 papira.

Jel će Toma da uradi nešto po tom pitanju? Da se broj (bes)potrebnih papirčuga smanji?
Mislim ako se već odlučio na opciju umanjenja broja zaposlenih u službama tog tipa jel će onda da uradi i to da sad (uzevši u obzir broj zaposlenih koji ostane) te muke skrati?
 
Naričemo, naričemo na SNS ... :lol: Sad će i gospodža Obaveštena pa u duJetu ... :hahaha:

Nisam ja narikaca,vec tvoja sugradjanka,da l glupa ili pametna,ne bitno je,ti izvadi iz bolesne prostate osecaj kolektivizma,sobzirom da se ubiste od verbalnog patriotizma,pa ne navijaj za bilo kog politicara,vec za svoj narod i za svoju zemlju,koja ostaje nasoj deci!
 
pa da Platin i njemu slicni nisu glasali 12 godina za ove lopove ne bi smo bili tu gde jesmo. Al nadam se da ce makar ovi novi, ispravljati njihove greske i hapsiti ih za lopovluke

Tihi,nije niko pojedinacno kriv,vec opet ponavljam,idolopoklonstvo od kojeg Srbi boluju,od te ludacke potrebe da se u nekog pilji ko u plot,i u tom piljenju svadji sa neistomisljenicima,zaboravismo da su i oni koji ne misle isto,ipak nas narod,i tu je nasa slabost!
 
pa da Platin i njemu slicni nisu glasali 12 godina za ove lopove ne bi smo bili tu gde jesmo. Al nadam se da ce makar ovi novi, ispravljati njihove greske i hapsiti ih za lopovluke

HOce hoce, evo cak su i Dacica proglasili za premijera, istog onog koji je sa Slobom "poslovao" pa onda istog prakticno poslao u Hag udruzivsi se sa "neprijateljem", pa onda prodao dupe Nikolicu koji ga je oberucke prihvatio. Smesno ako mislis da ce Nikolic nesto da uradi...
 
Paaaaaa ... težak je život kad ne vidiš žutaće kako "rade" :hahaha:

A posle njih pretpostavljam ne znam odakle pre da se počne. U svakom slučaju, valjda će da prođe i avgust, odmori, pa da se krene u neki pos'o ... :think:

Žuti mravi .....

zuti_faraonski_mrav.png


A crvrčci su plavi ....

cvrcak.jpg



Jel znaš onu basnu lepu .... o cvrčku i mravu .....,

pa šta beše, kad se sprema za zimu, a kad se svira ---- *urcu kako reče Bora Čorba,
 
Tihi,nije niko pojedinacno kriv,vec opet ponavljam,idolopoklonstvo od kojeg Srbi boluju,od te ludacke potrebe da se u nekog pilji ko u plot,i u tom piljenju svadji sa neistomisljenicima,zaboravismo da su i oni koji ne misle isto,ipak nas narod,i tu je nasa slabost!

ne slazem se

SVAKO ko je glasao za ovu vlast ikada JE KRIV I SNOSI ODGOVORNOST!
 
ne slazem se

SVAKO ko je glasao za ovu vlast ikada JE KRIV I SNOSI ODGOVORNOST!

Nece biti,mozes pogresiti u izboru,i tu nema krivice.Ona lezi u ne cinjenju nicega kada uvidis da si pogresno procenio!A to se desava i sa Tomom!Bili smo svi,tj vecina nas da Bota ode.Mnogi glasase za Tomu ne bi li smakli Botu,sto je po meni jos gori potez!Jer ako zena bezi od muza nasilnika,koji je fizicki maltretira i spas nalazi u udaji za npr kockara i pijanduru,problem nece resiti,samo ce biti drugaciji,ali ce i dalje biti problem,samo bez batina!Narod mora imati zajednicki cilj,da mu bude bolje,a to meze samo bez politicara koji su svi do jednog dobro placeni paraziti!
 
ne slazem se

SVAKO ko je glasao za ovu vlast ikada JE KRIV I SNOSI ODGOVORNOST!

Evo ja na pr., što mi nožice vire ...., kako ti reče,

nikada, n i k a d a nisam glasala za DS,

prema tome, molim te da me oslobodiš odgovornosti ...,

i da znaš, etiketiranje za izneto mišljenje je isto što i kažnjavanje za verbalni delikt ....
 
Nece biti,mozes pogresiti u izboru,i tu nema krivice.Ona lezi u ne cinjenju nicega kada uvidis da si pogresno procenio!A to se desava i sa Tomom!Bili smo svi,tj vecina nas da Bota ode.Mnogi glasase za Tomu ne bi li smakli Botu,sto je po meni jos gori potez!Jer ako zena bezi od muza nasilnika,koji je fizicki maltretira i spas nalazi u udaji za npr kockara i pijanduru,problem nece resiti,samo ce biti drugaciji,ali ce i dalje biti problem,samo bez batina!Narod mora imati zajednicki cilj,da mu bude bolje,a to meze samo bez politicara koji su svi do jednog dobro placeni paraziti!

Toma jeste . . . i jeste se glupirao kao i mnogo drugih političara. Činjenica je da je Srbija stala pred dilemu Tadić ili Nikolić. Slab izbor. Odgovoran čovek koji sagledava poslednjih "obećanih" 12 godina (samo da ode Milošević) ne može da kaže da je Toma gori izbor jer gore ne postoji.
Drugo, ukoliko se pokaže sličnim pljuvaću ga slatko i ja. Već sam ga napljuvao zbog trošenja naših para da se provodi po Londonu i krka kavijar i šampanjac kod Elizabete. Međutim, osnovna pretpostavka za neko narikanje treba da bude sagledavanje njegovog dela posle nekog racionalnog vremenskog roka u kojem će se pokazati njegova politika, namere i ostvarena obećanja. Ne umem to da nacrtam.
Dotle, do tog perioda, sve te pretpostavke o finalnoj propasti, gorem izboru, su propaganda razvaljenog DSa.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Evo ja na pr., što mi nožice vire ...., kako ti reče,

nikada, n i k a d a nisam glasala za DS,

prema tome, molim te da me oslobodiš odgovornosti ...,

i da znaš, etiketiranje za izneto mišljenje je isto što i kažnjavanje za verbalni delikt ....

To što nikada nisi glasala za DS te ne amnestira ovoga što radiš sada, baš za DS. Kao što vidiš, Tihi opljuje Tadića a vi dohvatite grobara da njime očistite obraz "nejljepšeg". Kako to izgleda ? :lol: Patriotski ? Ma ajde ...
 
Toma . . . i jeste se glupirao kao i mnogo drugih političara. Činjenica je da je Srbija stala pred dilemu Tadić ili Nikolić. Slab izbor. Odgovoran čovek koji sagledava poslednjih "obećanih" 12 godina (samo da ode Milošević) ne može da kaže da je Toma gori izbor jer gore ne postoji.
Drugo, ukoliko se pokaže sličnim pljuvaću ga slatko i ja. Već sam ga napljuvao zbog trošenja naših para da se provodi po Londonu i krka kavijar i šampanjac kod Elizabete. Međutim, osnovna pretpostavka za neko narikanje treba da bude sagledavanje njegovog dela posle nekog racionalnog vremenskog roka u kojem će se pokazati njegova politika, namere i ostvarena obećanja. Ne umem to da nacrtam.
Dotle, do tog perioda, sve te pretpostavke o finalnoj propasti, gorem izboru, su propaganda razvaljenog DSa.

Da ne postoji gori izbor,mislili smo i posle Zlobe!
Sa DSom ne da nemam nista,vec mi nikad nisu bili ni simpaticni.Ustvari ni jedna pol.partija mi ne uliva nikakvo poverenje,zato i ne glasam,vec navijam da se promeni sistem!A sistem nece menjati politicari,jer njima i odgovara,vec to mora uciniti narod.Inace nasoj deci nema buducnosti ovde,sem ako vam je jedino zadovoljnje u zivotu da ste danas siti!
 
Poslednja izmena od moderatora:
To što nikada nisi glasala za DS te ne amnestira ovoga što radiš sada, baš za DS. Kao što vidiš, Tihi opljuje Tadića a vi dohvatite grobara da njime očistite obraz "nejljepšeg". Kako to izgleda ? :lol: Patriotski ? Ma ajde ...

Zasto bi iko bio patriota prema bilo kom predsedniku,pobogu!?Nismo mi tu zbog njega,vec on zbog nas!Sve sto je obecao,nije ni pokrenuo niti misli!Hoces reci da ce izbornu kradju obelodaniti nakon 100dana?Prvo to,jer ako je istina da je bilo kradje,kako je sam Toma tvrdio,onda se postavlja pitanje i legitimnosti njegovog polozaja,a sa druge strane,ako je imao dokaze,onda bi Bota bio umesto u Hrvatskoj u Zabeli,a pored njega i mnogi drugi!Hoces da ga zbog toga hvalim!?Covek koji daje obecanja,dobije mnogo u ime tog obecanje,i na kraju ga ne ispuni,za mene nije covek i ne mogu biti ponosna na takvog da nas predstavlja kao zemlju!
 
Da ne postoji gori izbor,mislili smo i posle Zlobe!
Sa DSom ne da nemam nista,vec mi nikad nisu bili ni simpaticni.Ustvari ni jedna pol.partija mi ne uliva nikakvo poverenje,zato i ne glasam,vec navijam da se promeni sistem!A sistem nece menjati politicari,jer njima i odgovara,vec to mora uciniti narod.Inace nasoj deci nema buducnosti ovde,sem ako vam je jedino zadovoljnje u zivotu da ste danas siti!

To ste VI mislili. Znači pogrešili ste. Ja sam znao da je sklanjanje Slobe propast.

Koja budala može da poštuje i glasa političara u to doba koji je miljenik zapada, tog zapada koljača koji nam je 10 godina otimao, ubijao i uništavao ekonomiju ?

Izvini, samo budala može da veruje da nam stranci žele dobro.

Tadića je zapad obožavao a radio protiv Tome. Sada se Toma maskirao kao šatro proEUropljanin i prošo. Pa, ebi ga, mora biti bolji, bar je bio na crnoj listi zapada ...
 

Back
Top