KAKO JE PODIGNUT PROCENAT IZLAZNOSTI 57%

Neće biti zanimljivo bez profesionalnih bacačica cipela u skupštini :D

Znači skloniti Gordanu Pop Lazić, Vjericu Radetu i Natašu Jovanović koje su bile blam svih blamova srpske politike, to jeste sevap. Međutim, u međuvremenu od poslednjeg zamaha cipelom...., toliko je suštinski odvratnijih stvari urađeno od strane ove dvojice sparing partnera Bote i Tome, da su mi ove Orleanke potpuno izbledele u glavi.
 
Znači skloniti Gordanu Pop Lazić, Vjericu Radetu i Natašu Jovanović koje su bile blam svih blamova srpske politike, to jeste sevap. Međutim, u međuvremenu od poslednjeg zamaha cipelom...., toliko je suštinski odvratnijih stvari urađeno od strane ove dvojice sparing partnera Bote i Tome, da su mi ove Orleanke potpuno izbledele u glavi.

Daleko da su Radikali nešto puno uticali na politiku u Srbiji u prethodnih nekoliko godina, više su smarali narod svojim glupostima.. :D A što se tiče ova dva kandidata, i ranije sam isticao da je Toma neozbiljan kandidat, iskompromitovan hiljadu puta do sada i da Tadić nije sjajan ali je apsolutni favorit naspram dotičnog čoveka :D
 
Daleko da su Radikali nešto puno uticali na politiku u Srbiji u prethodnih nekoliko godina, više su smarali narod svojim glupostima.. :D A što se tiče ova dva kandidata, i ranije sam isticao da je Toma neozbiljan kandidat, iskompromitovan hiljadu puta do sada i da Tadić nije sjajan ali je apsolutni favorit naspram dotičnog čoveka :D

Sparingovali su jedan drugom,

napravili od izbora rijaliti serijal, sa što više ružnijih reči, fajt, svađe...., naložili narod ko majmune,

i dobili izlaznost 57% :eek::eek::eek:

posle svega što smo videli 57% im izašlo na izbore :eek:
 
Da je bilo vise onih koji su glasali za Dveri i SRS, oni bi i bili u skupstini.

Izlaznost je jedno, a glasovi za nekog su drugo.

Nevazeci listici se nigde ne racunaju, jos manje prelivaju.

Oni koji su glasali za te koji nisu presli cenzus su krivi najvise, posle onih koji nisi izasli uopste.


Pa Djido je upravo rekao da mu ne odgovaraju beli listici. To tebi nista ne govori?

Prelilo se samo ono sto su vazeci listici, a ispod cenzusa. Nevazeci se nigde nisu racunali nit prelili.

A ako nisi izasla, velika je verovatnoca da su tvoj prazan listic zloupotrebili, znaci, neizlaskom si indirektno pomogla bitangama.


pa da. ali, na kraju ispadose najcrnji krivci oni umetnicki nastrojeni. :lol:

da je bilo vise glasaca radikala ne bi mogli tako lako da ih gurnu ispod cenzusa. mogli bi da im zakinu, ali ne i da ih izbace iz igre.
 
pa da. ali, na kraju ispadose najcrnji krivci oni umetnicki nastrojeni. :lol:

da je bilo vise glasaca radikala ne bi mogli tako lako da ih gurnu ispod cenzusa. mogli bi da im zakinu, ali ne i da ih izbace iz igre.

tema nije bila o krivcima...

najzad si i ti ukapirala da su beli listići podigli izlaznost i roknuli radikale i dveri, čiji su se glasovi prelili :zper:

ali to i dalje ne čini ljude koji su imali potrebu da na ovaj način izraze protest, krivcima

ko zna šta je sve uticalo na ovu fenomenalnu "izlaznost"
 
tema nije bila o krivcima...

najzad si i ti ukapirala da su beli listići podigli izlaznost i roknuli radikale i dveri, čiji su se glasovi prelili :zper:

ali to i dalje ne čini ljude koji su imali potrebu da na ovaj način izraze protest, krivcima

ko zna šta je sve uticalo na ovu fenomenalnu "izlaznost"

ti si sve vreme pisala kako su se glasovi belih listica prelili, a nisu mogli da se preliju oni vec glasovi stranaka ispod cenzusa. nista iz nista je nista.

sudeci prema tvojim postovima ispade da su najveci krivci beli listici, jer ih nikako ne mozes zaobici. beli listici, pa beli listici. :lol: krive su te stranke koje su odbile birace od sebe i oni koji su smutili izbore.

shvati, svako ima pravo da glasa kako hoce i da postupi kako hoce, ako za to ima mogucnost. na kraju krajeva i da precrta listice. takav stav je jos jedan razlog zasto ja npr. necu glasati za tomu, jer osim sto je tadiceva kopija, on i njegovi iz sns se nasli pametni da upozoravaju da se glasovi ne rasipaju na male stranke.

edit
isto tako je mozda bas to sto ti nisi izasla da glasas, kako kazes, doprinelo prelivanju glasova, ali na drugaciji nacin.
 
Poslednja izmena:
valjda je konacno zavrsena prica o belim listicima i o pravu ljudi da sa svojim glasackim listicem postupe kako hoce bez obzira da li glasaju za nekoga ili ga poniste.


dovoljno. :lol:

1. nevažeće listiće su ubacili očajni ljudi, kod kojih je karakternim osobinama svih učesnika, probuđeno ono najniže kod čoveka------------- = 5% (12 poslaničkih mesta u skupštini koje su oteli na ovaj način)
 
tema nije bila o krivcima...

najzad si i ti ukapirala da su beli listići podigli izlaznost i roknuli radikale i dveri, čiji su se glasovi prelili :zper:

ali to i dalje ne čini ljude koji su imali potrebu da na ovaj način izraze protest, krivcima

ko zna šta je sve uticalo na ovu fenomenalnu "izlaznost"

ti si sve vreme pisala kako su se glasovi belih listica prelili, a nisu mogli da se preliju oni vec glasovi stranaka ispod cenzusa. nista iz nista je nista.

sudeci prema tvojim postovima ispade da su najveci krivci beli listici, jer ih nikako ne mozes zaobici. beli listici, pa beli listici. :lol: krive su te stranke koje su odbile birace od sebe i oni koji su smutili izbore.

shvati, svako ima pravo da glasa kako hoce i da postupi kako hoce, ako za to ima mogucnost. na kraju krajeva i da precrta listice. takav stav je jos jedan razlog zasto ja npr. necu glasati za tomu, jer osim sto je tadiceva kopija, on i njegovi iz sns se nasli pametni da upozoravaju da se glasovi ne rasipaju na male stranke.

edit
isto tako je mozda bas to sto ti nisi izasla da glasas, kako kazes, doprinelo prelivanju glasova, ali na drugaciji nacin.

sve sam ti gore podvukla,

ja kažem nisu krivci, ti me opet prozivaš da sam rekla da su krivci,

ja kažem imaju pravo da rade šta hoće, ti ponoviš da imaju pravo ali kao nešto kritikuješ mene.

Suština ove teme je u tome da svako ukapira šta njegov potez znači,

pa ako i posle toga hoće to isto, neka uradi brate.

Ko zna koliko ljudi je otišlo da izrazi protest škrabajući po listićima, a ne znajući šta time praktično radi.
 
sve sam ti gore podvukla,

ja kažem nisu krivci, ti me opet prozivaš da sam rekla da su krivci,

ja kažem imaju pravo da rade šta hoće, ti ponoviš da imaju pravo ali kao nešto kritikuješ mene.

Suština ove teme je u tome da svako ukapira šta njegov potez znači,

pa ako i posle toga hoće to isto, neka uradi brate.

Ko zna koliko ljudi je otišlo da izrazi protest škrabajući po listićima, a ne znajući šta time praktično radi.

ne kazem to ja, nego tvoje pisanje.

mani me presipanja i obrtanja reci. :lol: ako ti je toliko bilo stalo da radikali i dveri predju cenzus zasto nisi izasla i glasala za nekog od njih? ako nije, kakve veze ima sta drugi ljudi rade sa svojim pravom da izadju na izbore?
 
evo ti jos jednom deo tvog uvodnog posta.

1. nevažeće listiće su ubacili očajni ljudi, kod kojih je karakternim osobinama svih učesnika, probuđeno ono najniže kod čoveka------------- = 5% (12 poslaničkih mesta u skupštini koje su oteli na ovaj način)

pises da su ljudi koji su ponistili listice oteli nekome nesto. vec ti napisah da je dovoljno.
 
ne kazem to ja, nego tvoje pisanje.

mani me presipanja i obrtanja reci. :lol: ako ti je toliko bilo stalo da radikali i dveri predju cenzus zasto nisi izasla i glasala za nekog od njih? ako nije, kakve veze ima sta drugi ljudi rade sa svojim pravom da izadju na izbore?

Nije meni stalo ni do radikala ni do dveri. Radikale prva, ozbiljno kritikujem iako je glupo kritikovati one od kojih ništa ne zavisi ali prosto principijelno, jer je njihovo ponašanje u Skupštini bilo ispod svakog nivoa, a dveri ne znam ni šta su ni ko su, niti sam se upuštala.

Tema je bila teoretska, da se tehnički brate zna šta koji glas na izborima znači. To što je država imala interes da sakrije od birača tehničko sprovođenje, prebrojavanje i njihove količnike...., uostalom dala sam integralni tekst celog zakona na ovoj temi, ne znači da mi to sami ne možemo da pročitamo i rasčistimo ta pravila.
 

Back
Top