KAKO JE PODIGNUT PROCENAT IZLAZNOSTI 57%

Da je bilo vise onih koji su glasali za Dveri i SRS, oni bi i bili u skupstini.

Izlaznost je jedno, a glasovi za nekog su drugo.

Nevazeci listici se nigde ne racunaju, jos manje prelivaju.

Oni koji su glasali za te koji nisu presli cenzus su krivi najvise, posle onih koji nisi izasli uopste.

Pa nije valjda ovo tema o tome ko je za šta kriv?

Lepo ti je čovek rekao u dve reči ali ti slušaš Đilasa ili koga?

Suština je da ovaj narod shvati tačno šta kojim potezom radi, pa onda neka radi.

Nacrto si Čiča Glišu ili si ubacio beli listić, izacio si brate radikale i dveri (:ok:),

al se to prelilo brate....,

a moje nije jer nije imalo šta.

E sad ako su glasali umesto mene :sad2:, nek im je nazdravlje.
 
Pa nije valjda ovo tema o tome ko je za šta kriv?

Lepo ti je čovek rekao u dve reči ali ti slušaš Đilasa ili koga?

Suština je da ovaj narod shvati tačno šta kojim potezom radi, pa onda neka radi.

Nacrto si Čiča Glišu ili si ubacio beli listić, izacio si brate radikale i dveri (:ok:),

al se to prelilo brate....,

a moje nije jer nije imalo šta.

E sad ako su glasali umesto mene :sad2:, nek im je nazdravlje.

Pa Djido je upravo rekao da mu ne odgovaraju beli listici. To tebi nista ne govori?

Prelilo se samo ono sto su vazeci listici, a ispod cenzusa. Nevazeci se nigde nisu racunali nit prelili.

A ako nisi izasla, velika je verovatnoca da su tvoj prazan listic zloupotrebili, znaci, neizlaskom si indirektno pomogla bitangama.
 
Da je bilo vise onih koji su glasali za Dveri i SRS, oni bi i bili u skupstini.

Izlaznost je jedno, a glasovi za nekog su drugo.

Nevazeci listici se nigde ne racunaju, jos manje prelivaju.

Oni koji su glasali za te koji nisu presli cenzus su krivi najvise, posle onih koji nisi izasli uopste.

Da su oni koji su ubacili bele listice ostali lepo kod kuce, izlaznost bi bila manja. Jel to mnogo tesko za shvatiti? A kad je manja izlaznost, cenzus se lakse preskace. I Radikali i Dveri bi bili u skupstini.

Dakle beli listici je projekat zutih za unistavanje opozicije. Samo ovaj ludi narod to ne shvata.
 
Pa nije valjda ovo tema o tome ko je za šta kriv?

Lepo ti je čovek rekao u dve reči ali ti slušaš Đilasa ili koga?

Suština je da ovaj narod shvati tačno šta kojim potezom radi, pa onda neka radi.

Nacrto si Čiča Glišu ili si ubacio beli listić, izacio si brate radikale i dveri (:ok:),

al se to prelilo brate....,

a moje nije jer nije imalo šta.

E sad ako su glasali umesto mene :sad2:, nek im je nazdravlje.

pa nisu ti sto su crtali cica glise krivi sto su ovi iz Dveri i SRS retardi pa nisu satro znali da su tu negde oko cenzusa pa da naprave zajednicku listu

evo kladionice samo gledaj kakve kvote daju i sve ti je jasno sta ce da bude.
 
Da su oni koji su ubacili bele listice ostali lepo kod kuce, izlaznost bi bila manja. Jel to mnogo tesko za shvatiti? A kad je manja izlaznost, cenzus se lakse preskace. I Radikali i Dveri bi bili u skupstini.

Dakle beli listici je projekat zutih za unistavanje opozicije. Samo ovaj ludi narod to ne shvata.
Znaci Djido je protiv zutih.
Manja izlaznost njima zutima bas nije nikako odgovarala .
Zasto su citav dan izbora, i danima pre izbora panicno slali sms-ove da se izadje?
Uostalom, zasto je najbolja opcija izaci i precrtati vec sam odavno obrazlozio, i jasno je svakome ko samo sabere 2+2.
 
pa nisu ti sto su crtali cica glise krivi sto su ovi iz Dveri i SRS retardi pa nisu satro znali da su tu negde oko cenzusa pa da naprave zajednicku listu

evo kladionice samo gledaj kakve kvote daju i sve ti je jasno sta ce da bude.
Tacno tako.
Niko nije kriv opoziciji sto nije imala bolju strategiju.
Nego, sad oni samo pokusavaju da opravdaju svoj neuspeh dobro znanom metodom "prebaci krivicu na druge".
 
Znaci Djido je protiv zutih.
Manja izlaznost njima zutima bas nije nikako odgovarala .
Zasto su citav dan izbora, i danima pre izbora panicno slali sms-ove da se izadje?
Uostalom, zasto je najbolja opcija izaci i precrtati vec sam odavno obrazlozio, i jasno je svakome ko samo sabere 2+2.

Pa nisu sigurno zvali da izadju i precrtaju ili izadju i glasaju za neku drugu stranku. Slali su SMS samo onima za koje se sumnja da su zarazeni zuticom.
 
pa nisu ti sto su crtali cica glise krivi sto su ovi iz Dveri i SRS retardi pa nisu satro znali da su tu negde oko cenzusa pa da naprave zajednicku listu

evo kladionice samo gledaj kakve kvote daju i sve ti je jasno sta ce da bude.

Kampanja Dveri je sva u tome da su drugaciji od drugih i bilo kakvom koalicijom sa nekom postojecom strankom bi skocili sebi u usta. Nebi dobili ni ove glasove sto su dobili.
 
Pa nisu sigurno zvali da izadju i precrtaju ili izadju i glasaju za neku drugu stranku. Slali su SMS samo onima za koje se sumnja da su zarazeni zuticom.

Zvali su sve živo jer im je odgovarala veća izlaznost, kako bi se izbacile male stranke i glasovi prelili njima, pošto su znali da svojih nemaju dovoljno.

U tome su uspeli, a i primenili su recept "Farma", "Dvor", "Veliki brat", "Survajver", pošto su videli da se ovaj narod loži kao lud na rijalitije u kojima su svađe i tuče, i sa što ružnijim rečima. Negativna kampanja pa opleti. Ovo je bar 10% izvelo na birališta.
 
PRECRTAJ2233.gif
 
Obavestena, nisi bas obavestena. :lol:



Nemam ambicija da opravdam ovaj nik koji sam tog novembra 2009. tako neoprezno postavila zbog odgovora na jedan jedini post.... i to ostade ..., a pošto se ne koristim duplim, troduplim i sl., nalozima to prosto tako stoji.

Nasuprot tome, imam ambicija da sa ovim narodom diskutujem, da pokušam da nekome približim ono što ne zna, kao i da i sama saznam ono što drugi znaju, a ja ne znam.

Međutim, na ovom forumu je sve agresivniji narod, sklon vređanju drugih učesnika u diskusiji, što na otvoren, što na prikriven način :sad2:, "glup si", "naduvan si", i grohotno smejanje tipa " :rotf::rotf::rotf:" i kad jeste i kad nije smešno.

Odakle nam tolika frustriranost, agresivnost koju po pravilu ispoljavamo prema ljudima koji nisu krivi ni za šta... :think:


Ja ti lepo kažem pukla kanalizacija, a ti brišeš prašinu ili kako reče Radoš Bajić: "Selo gori, a baba se češlja", a ti meni "Glupi ljudi ućutite" ili šta već beše....,

šta da ti kažem, obaveštena ili ne, srećna sam :D, što ja nisam ni u jednom trenutku ispoljila agresivnost prema tebi.
 
Pa Djido je upravo rekao da mu ne odgovaraju beli listici. To tebi nista ne govori?

Prelilo se samo ono sto su vazeci listici, a ispod cenzusa. Nevazeci se nigde nisu racunali nit prelili.

A ako nisi izasla, velika je verovatnoca da su tvoj prazan listic zloupotrebili, znaci, neizlaskom si indirektno pomogla bitangama.

E ako je Djido rekao, onda ti uradi kako ti je on rekao i ne brini ništa.!

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 

Back
Top