Kako je nastala "Nezavisna Hrvatska"???

živela u hrvatskoj...sad sam ovde...sam izvedi zaključak...

i da,CIA,a ne windsor familija,CIA je najviše delovala na razbijanju juge...

cia,kgb,mi6,i kako li se sve ne zovu ionako su razni nazivi jedno te iste službe tajne svjetske vlade...glavna i osnovna djelatnost im je kontrola svjetske populacije a na političkom planu
to rade na najrazličitije moguće načine a ponajprije metodom zavladi i vladaj...svaka od plemenitih 13 svjetskih familija ima svoj ogranak a najgore od svega prolaze narodi genetski nepodobni novom svjetskom poretku....
 
momak,ajde se ne šali i ne izvlači riječi iz konteksta....naravno da su svi srali i zasrali...ali i svi su imali temeljnog pokrovitelja bez kojeg bi bili samo ono što su bili i pod titovom vlašću....obične mete za udbu...a zna se koji je to pokrovitelj i koji i dan danas drži šapu na svim marionetskim režimima u ex ju državicama izabranim"demokratskim" putem ....

slusaj ti momce , reci cu uvek izvlaciti jer ako budes budalio sa postom u koji si kompresovao sve i svasta, a onda ga ubodes sa onakvom recenicom ....to ti nece proci
razumes !!! pa ,ako su svi imali UDBU za pokrovitelja onda ne moze samo milosevic biti taj koji je odgovoran za haos ...po tebi. osim toga postoji sve dokumentovano kako je rvatska sluzba unutar UDBE radila ...izmedju ostalog.
 
cia,kgb,mi6,i kako li se sve ne zovu ionako su razni nazivi jedno te iste službe tajne svjetske vlade...glavna i osnovna djelatnost im je kontrola svjetske populacije a na političkom planu
to rade na najrazličitije moguće načine a ponajprije metodom zavladi i vladaj...svaka od plemenitih 13 svjetskih familija ima svoj ogranak a najgore od svega prolaze narodi genetski nepodobni novom svjetskom poretku....

izvini a ko je genetski nepodoban???zbog čega kinjiš srpski narod,jer očigledno si mislio na nas kad kažeš da "najgore prolaze genetski nepodobni"...očigledno smo mi najgore prošli u priči sa raspadom juge...zar smo zbog toga još i nepodobni????
 
DOSIJE SPASIĆ-LASICA KOJA GOVORI,pisao Božidar Spasić,nekadašnji član UBD-e i SDB-a,inspektor najvišeg ranga.
Knjiga koja je otkrila aktivnosti tajne policije u bivšoj Jugoslaviji,a čovek koji je u medijima "propevao" o tim aktivnostima je bio nekoliko puta hapšen.

Šta se zapravo dešavalo u Jugoslaviji posle Titove smrti?Naše službe državne bezbednosti su najviše truda i akcija usmerili ka sprečavanju "neprijateljske emigracije" da izvrši podelu Jugoslavije pomoću terorističkih grupacija.Ustaška emigracija bila je najbrojnija i najodlučnija u nameri da osamostali svoju državu,tačnije da stvori novu NDH.Posle Drugog svetskog rata,u inostranstvo su prebegle mnoge ustaše i rasporedili su se u gotovo svim evropskim,a i američkim državama.Tamo su se organizovali na specifičan propagandni način,čak su osnovali terorističke kampove gde bi se obučavali za sva delovanja protiv Jugoslavije,a sve u cilju postizanja nezavisnosti Hrvatske.Eksploziv i oružje u su u zemlju često pokušavali da prošvercuju,a tajna policija ih je u tome onemogućavala.Počinioci terorističkih zločina u pokušaju su od strane tajne policije sa naređenjem iz državnog vrha,a ponajviše samog Tita,usmrćivani hicem u glavu.Do Titove smrti sve je zataškavano da se u narodu ne probudi pobuna koja bi počela da radi na rušenju bratstva i jedinstva momentalno.

Deo iz knjige:
"Ivan Krajačić-Stevo,vodeći Kominternin i Titov agent,kao prikriveni hrvatski nacionalista,uz svu opreznost jednog obaveštajca,sprovodi pripreme za stvaranje nezavisne države Hrvatske u granicama iz 1941.Krajačić je imao odrešene ruke u kadrovskoj kombinatorici.Personalnom politikom korak po korak,postavljao je svoje ljude na najznačajnije položaje u civilnoj i vojnoj tajnoj službi,u diplomatiji i svim drugim strukturama vlasti.Na njegovu inicijativu uklanjani su kadrovi koji nisu bili na tragu njegove dugoročne osmišljenje strategije.Mnogo je pristalica teze da je Krajačić zajedno sa Vladimirom Bakarićem,inscenirao Rankovićev pad sa svih državnih,političkih i partijskih funkcija.A posle razbijanja federalne Udbe i jugoslovenski orijentisane obaveštajne službe,hrvatskim nacionalistima se učinilo da je kucnuo pravi čas za njihovu akciju."Hrvatsko proljeće" je bila potpuno propala akcija,ali to ni malo nije promenilo planove kreatora nove hrvatske države,koji su nastavili da održavaju kontakte sa hrvatskom emigracijom i da i dalje učestvuju u njihovim aktivnostima i akcijama.Krajačića je sustizala starost i bolest,pa je u poverljivom krugu odredio i svoje naslednike.Bili su to Josip Manojlović,Josip Boljkovac,Franjo Tuđman i Stjepan Mesić.Ova četvorica su od tada glavni nosioci hrvatskih secesionističkih težnji."

Je l' neko rekao da su ustaše mrtve?Oni vam skrojiše državu,dragi Hrvati.Ovo nije provokatorski post,ovo su činjenice,a želim da se jednom za svagda završi sa optuživanjem Srba za rat u Hrvatskoj!!!!!!!

58133609_a1eca04625.jpg




krema....
 
ma naravno...:worth:
u pravu si...
i sve ti to fino dokumentirano napisao stari udbas...:hahaha:
zbog toga se njeni gradani tek od januara mogu djelomicno slobodno kretati EU :hahaha:

pročitaj sve od početka,imali ste podršku zapada zato što su videli da vam je stalo da se otcepite...zapad je nama i nakačio sankcije i problem sa miloševićem da bi oprao sebe...znaš i sama da je ovo istina...ali znam da si zlonamerna pa se oko tebe neću tuditi...
 
SINU TISUĆLJETNE KULTURE

Ti ne znade mreti kraj slomljenog mača,
Na poljima rodnim, braneći ih časno
Kitio si cvećem svakog osvajača,
Pevajuć’ mu himne, bestidno i glasno.

Slobodu si večno, zakržljala raso,
Ček’o da donesu tuđi bajoneti,
Po gorama svojim tuđa stada pas’o,
Jer dostojno ne znaš za Slobodu mreti.

Pokaži mi redom Viteze tvog roda,
Što balčakom s ruku slomiše ti lance,
Gde je Karađorđe tvojega naroda,
Pokaži mi tvoje termopilske klance.

S tuđinskom si kamom puzio po blatu,
S krvološtvom zvera, pogane hijene,
Da bi mučki udar s ledja dao Bratu,
I ubio porod u utrobi žene.

Još bezbrojna groblja zatravio nisi,
A krvavu kamu u nedrima skrivaš,
Sa vešala starih novi konop visi,
U sumraku uma novog gazdu snivaš.

Branio si zemlju od nejači naše,
Iz kolevke pio krv nevine dece,
Pod znamenje srama uz ime ustaše,
Stavio si Hrista, Slobodu i Svece.

U bezumlju gledaš ko će nove kame,
Oštrije i ljuće opet da ti skuje,
Čiju li ćeš pušku obesit’ o rame,
Ko najbolje ume da ti komanduje.
 
Poslednja izmena od moderatora:
cia,kgb,mi6,i kako li se sve ne zovu ionako su razni nazivi jedno te iste službe tajne svjetske vlade...glavna i osnovna djelatnost im je kontrola svjetske populacije a na političkom planu
to rade na najrazličitije moguće načine a ponajprije metodom zavladi i vladaj...svaka od plemenitih 13 svjetskih familija ima svoj ogranak a najgore od svega prolaze narodi genetski nepodobni novom svjetskom poretku....

Novi svjetski poredak, odnosno 4. Raich, Judeo Kapital Fasizam krenuo je u realizaciju jednim paradoksom, ujedinjenjem NJemacke, odnosno rusenjem berlinskog zida !
Svakako im je cilj apsolutna kontrola ljudske civilizacije, ustvari bozanska kontrola nad covjekom !
Znana je istorija onih koje je Gospod uzdizao do svojih moci, a oni onda u svojoj gordosti okretali protiv NJega, da bi ih On nemilice kaznjavao i svodio na ljudsku mjeru, pa tako sve do dana danasnjeg !
Ne znam samo kako mi Hrvati kao istaknuti Hriscani, veci Katolici i od samog Pape, postadosmo narod genetski podoban, kako kazes , Novom svjetskom poretku !
Vidis i po ovom pitanju Srbi ostadose, kao narod kako kazes genetski nepodoban Novom svjetskom poretku, dosljedniji Hriscani, dostojni imena Bozijeg !

Dokle god budemo funkcionisali kao narod vodjen " misic mozgovima" ambis u koji srljamo bice sve dublji !
 
slusaj ti momce , reci cu uvek izvlaciti jer ako budes budalio sa postom u koji si kompresovao sve i svasta, a onda ga ubodes sa onakvom recenicom ....to ti nece proci
razumes !!! pa ,ako su svi imali UDBU za pokrovitelja onda ne moze samo milosevic biti taj koji je odgovoran za haos ...po tebi. osim toga postoji sve dokumentovano kako je rvatska sluzba unutar UDBE radila ...izmedju ostalog.

tu je goli otok kao glavni svedok
 
još ću samo da dodam da su svi srpski zločini koji su usledili bili POSLEDICA a ne UZROK...i da se hronološki gledano tuđman na političkoj sceni pojavio pre miloševića...i da ako vam ikad pripadne muka kad gledate dokumentarce o holokaustu,setite se da se to dešavalo i srbima i ne ismevajte se time...ovo se odnosi na "onaj deo forumaša" poput slavonije i sličnih...
 
Novi svjetski poredak, odnosno 4. Raich, Judeo Kapital Fasizam krenuo je u realizaciju jednim paradoksom, ujedinjenjem NJemacke, odnosno rusenjem berlinskog zida !
Svakako im je cilj apsolutna kontrola ljudske civilizacije, ustvari bozanska kontrola nad covjekom !
Znana je istorija onih koje je Gospod uzdizao do svojih moci, a oni onda u svojoj gordosti okretali protiv NJega, da bi ih On nemilice kaznjavao i svodio na ljudsku mjeru, pa tako sve do dana danasnjeg !
Ne znam samo kako mi Hrvati kao istaknuti Hriscani, veci Katolici i od samog Pape, postadosmo narod genetski podoban, kako kazes , Novom svjetskom poretku !
Vidis i po ovom pitanju Srbi ostadose, kao narod kako kazes genetski nepodoban Novom svjetskom poretku, dosljedniji Hriscani, dostojni imena Bozijeg !

Dokle god budemo funkcionisali kao narod vodjen " misic mozgovima" ambis u koji srljamo bice sve dublji !

o čemu ti pričaš neka ti je bog upomoć
a nas neka sačuva od takvih istoričara:bye:
 
izvini a ko je genetski nepodoban???zbog čega kinjiš srpski narod,jer očigledno si mislio na nas kad kažeš da "najgore prolaze genetski nepodobni"...očigledno smo mi najgore prošli u priči sa raspadom juge...zar smo zbog toga još i nepodobni????

a tko uopće ovdje priča o srbima?????ili hrvatima???? pa mi smo njima kao nacije svi skupa samo primitivne amebe kojima je mjesto svakom u svom kavezu(državici).....u principu smo im beznačajni kao i lanjski snijeg jer nas ima tek 20 mil. sveukupno(i vas i nas i slo i al, bos)...ima u svijetu cijelih rasa koje su genetski nepodobne i koje se sustavno zatire(crnci npr) i kojima neće biti mjesta u novom svjetskom poretku....a zašto su im geni bitni?? pitajte njih,ne mene....
 
a tko uopće ovdje priča o srbima?????ili hrvatima???? pa mi smo njima kao nacije svi skupa samo primitivne amebe kojima je mjesto svakom u svom kavezu(državici).....u principu smo im beznačajni kao i lanjski snijeg jer nas ima tek 20 mil. sveukupno(i vas i nas i slo i al, bos)...ima u svijetu cijelih rasa koje su genetski nepodobne i koje se sustavno zatire(crnci npr) i kojima neće biti mjesta u novom svjetskom poretku....a zašto su im geni bitni?? pitajte njih,ne mene....

Novi svjetski poredak, odnosno 4. Raich, Judeo Kapital Fasizam krenuo je u realizaciju jednim paradoksom, ujedinjenjem NJemacke, odnosno rusenjem berlinskog zida !
Svakako im je cilj apsolutna kontrola ljudske civilizacije, ustvari bozanska kontrola nad covjekom !
Znana je istorija onih koje je Gospod uzdizao do svojih moci, a oni onda u svojoj gordosti okretali protiv NJega, da bi ih On nemilice kaznjavao i svodio na ljudsku mjeru, pa tako sve do dana danasnjeg !
Ne znam samo kako mi Hrvati kao istaknuti Hriscani, veci Katolici i od samog Pape, postadosmo narod genetski podoban, kako kazes , Novom svjetskom poretku !
Vidis i po ovom pitanju Srbi ostadose, kao narod kako kazes genetski nepodoban Novom svjetskom poretku, dosljedniji Hriscani, dostojni imena Bozijeg !

Dokle god budemo funkcionisali kao narod vodjen " misic mozgovima" ambis u koji srljamo bice sve dublji !
 
cia,kgb,mi6,i kako li se sve ne zovu ionako su razni nazivi jedno te iste službe tajne svjetske vlade...glavna i osnovna djelatnost im je kontrola svjetske populacije a na političkom planu
to rade na najrazličitije moguće načine a ponajprije metodom zavladi i vladaj...svaka od plemenitih 13 svjetskih familija ima svoj ogranak a najgore od svega prolaze narodi genetski nepodobni novom svjetskom poretku....
Vidis kako si sve lepo ukapirao.............jos samo da ukapiras da za njih kao genetski nepodobni vazi ona nacija koja je uvek isla linijom manjeg otpora, i privoljevala se jacem, i bili mu sluge..............a ako takvi, uz sve to jos i imaju mrznju i vekovnu teznju za istrebljenjem naroda koji je vecito bio buntovan, i smetnja novom svedskom poretku, onda je izbor perfektan............a ti sad zakljuci koja je to nacija
 
Dragi drugovi i drugarice..vama drugaricama a i ostalima ženskog roda za početak čestitam vaš dan a napose uzoritoj postavljaćici teme koja se čudi gdje joj je odgovor
iza drugova drage gospođe i gospodo ustaše i četnici .hrvati i srbi naši partizani pa komunisti a i socijalisti..te novokomponirani bošnjacia u stvari naši muslimani

BACIŠE NAM KOSKU PA DA JE SVI PO MALO GLOCNEMO:hahaha::hahaha:

i tebe zaboravih spomenuti ..podvojeni .hrvatino moj dragi hriscanine :rotf::rotf:
ah zaboravih da si ti jedini hrvat hriscanin.... pa sve vidiš na svoj način dok ostali hrvati krščani
oli ti katolici vide na drugi:worth:

čitam već sat postove i nemer da verujem šta sve tamo se piše....

na sreću da nije ozbiljna i osjetljiva tema pa mogu da napišem koju reč više a da ne pogrešim

lep naslov teme ..a i mnogo lep uvod ..sve činjenica do činjenice iz prve ruke pouzdanog čoveka koji tvrdi da je zavera morala da poćne negde davne .... pa iz kolena na koleno
vodstvo se predalo preko srbina ...koji i nije srbin ali i je u ruke mesiji franceku koji je još dok je bio u partizanima sve pomno zapisivao kako da se u naj kraće vreme osiromaši i opljčka ustaška država .. pa nije uzalud partizan komunist:dash:

opet se je spomenula kao us put jasenovac a i onaj ustaški narod zapadno od srbije

a i nešto spomenoste imperjalističke nevjernike sa ove i one strane velike bare

i sve u smislu tko je ..kako je odmogao i pomogao nastanku Nezavisne Hrvatske..
prvo pomislih da fali dio sa država ..pa čitajući uvodni post vidjeh da se ne odnosi na onu omraženu ustašku ...pa mislim..mislim:dash: lupam o laptop pa nemere da smislim

kako je nastala Nezavisna Hrvatska ..pa pročitah na par posta i zasja im pred
monitorom...to će da moju Republiku Hrvatsku da rasture i oslobode pa će da postane Nezavisna Hrvatska od hrvata ustaša gospodo i gospođe drugovi i drugarice...........:dontunderstand:

pozdrav svimvrednimforumašima:worth::klap::klap:
 
Poslednja izmena:
Novi svjetski poredak, odnosno 4. Raich, Judeo Kapital Fasizam krenuo je u realizaciju jednim paradoksom, ujedinjenjem NJemacke, odnosno rusenjem berlinskog zida !
Svakako im je cilj apsolutna kontrola ljudske civilizacije, ustvari bozanska kontrola nad covjekom !
Znana je istorija onih koje je Gospod uzdizao do svojih moci, a oni onda u svojoj gordosti okretali protiv NJega, da bi ih On nemilice kaznjavao i svodio na ljudsku mjeru, pa tako sve do dana danasnjeg !
Ne znam samo kako mi Hrvati kao istaknuti Hriscani, veci Katolici i od samog Pape, postadosmo narod genetski podoban, kako kazes , Novom svjetskom poretku !
Vidis i po ovom pitanju Srbi ostadose, kao narod kako kazes genetski nepodoban Novom svjetskom poretku, dosljedniji Hriscani, dostojni imena Bozijeg !

Dokle god budemo funkcionisali kao narod vodjen " misic mozgovima" ambis u koji srljamo bice sve dublji !

Los ti je hrvatski..
I jos stavio velikog latina i katolika Strossmayera na avatar. Jao jao.. :D
 
Dragi drugovi i drugarice..vama drugaricama a i ostalima ženskog roda za početak čestitam vaš dan a napose uzoritoj postavljaćici teme koja se čudi gdje joj je odgovor
iza drugova drage gospođe i gospodo ustaše i četnici .hrvati i srbi naši partizani pa komunisti a i socijalisti..te novokomponirani bošnjacia u stvari naši muslimani

BACIŠE NAM KOSKU PA DA JE SVI PO MALO GLOCNEMO:hahaha::hahaha:

i tebe zaboravih spomenuti ..podvojeni .hrvatino moj dragi hriscanine :rotf::rotf:
ah zaboravih da si ti jedini hrvat hriscanin.... pa sve vidiš na svoj način dok ostali hrvati krščani
oli ti katolici vide na drugi:worth:

čitam već sat postove i nemer da verujem šta sve tamo se piše....

na sreću da nije ozbiljna i osjetljiva tema pa mogu da napišem koju reč više a da ne pogrešim

lep naslov teme ..a i mnogo lep uvod ..sve činjenica do činjenice iz prve ruke pouzdanog čoveka koji tvrdi da je zavera morala da poćne negde davne .... pa iz kolena na koleno
vodstvo se predalo preko srbina ...koji i nije srbin ali i je u ruke mesiji franceku koji je još dok je bio u partizanima sve pomno zapisivao kako da se u naj kraće vreme osiromaši i opljčka ustaška država .. pa nije uzalud partizan komunist:dash:

opet se je spomenula kao us put jasenovac a i onaj ustaški narod zapadno od srbije

a i nešto spomenoste imperjalističke nevjernike sa ove i one strane velike bare

i sve u smislu tko je ..kako je odmogao i pomogao nastanku Nezavisne Hrvatske..
prvo pomislih da fali dio sa država ..pa čitajući uvodni post vidjeh da se ne odnosi na onu omraženu ustašku ...pa mislim..mislim:dash: lupam o laptop pa nemere da smislim

kako je nastala Nezavisna Hrvatska ..pa pročitah na par posta i zasja im pred
monitorom...to će da moju Republiku Hrvatsku da rasture i oslobode pa će da postane Nezavisna Hrvatska od hrvata ustaša gospodo i gospođe drugovi i drugarice...........:dontunderstand:

pozdrav svimvrednimforumašima:worth::klap::klap:



O VELIKI MANITU ...I MI POZDRAVLJAMO TEBE:worth:
 

Back
Top