Kako izabrati decka?

A to oko muskarcina je fabrikovano
Jer su zene ubedili da su slabe, pa da onda neko drugi treba da bude jak i hrabar za njih
Kada bi razmisljale iz perspektive da im za ****** ne treba staka bolje bi birale.
Ps ono sto se danas smatra pod muskarcinom je pi.cka
 
Jedna od osnova bilo kakve veze su izbori....devojke imaju problem predubedjenja da im neko namece izbore za koje osecaju da su samo njihovi.
Iskristalisalo se misljenje ovde prisutnih tetki da nisu nista znale u vreme kada su pravile izbore, pa pretpostavljam da bi bilo zgodno da sada posto sve znaju mogu da daju savete mladjim zenama kako se bira decko.
191028_r35202.jpg
 
U vezi izbora i jos jednog pitanja s druge teme..zali mi se jedan lik kako zenama nista ne treba verovati...i kontam, poznavajuci ga je l...imao si pored sebe jebeno dobru zensku, u svakom smislu, a ispao si prvoklasan idiot...trepce na neke kokoske, fokusirajuci se na spoljasne atribute, umesto da izabere zenu po bicu svom...ali eto, on ce radje da baulja sam u mraku..
I sad razmisljam zasto je ljudima tako tesko da budu iskreni sa sobom prvenstveno...to sve zivi u nekim iluzijama i njima izgradjenim dvorcima..
 
E al kad ti zivot da da budes u vezi sa dobrim, lepim, izuzetnim covekom,a ti se ispisas na to iz cistog hira, jer si kreten koji je u fazi samodestrukcije i ni blizu nisi spreman za ful odnos za koji druga strana apsolutno jeste,bukvalno zasluzujes da te dileja je.be u mozak.
 
Jedna od osnova bilo kakve veze su izbori....devojke imaju problem predubedjenja da im neko namece izbore za koje osecaju da su samo njihovi.
Iskristalisalo se misljenje ovde prisutnih tetki da nisu nista znale u vreme kada su pravile izbore, pa pretpostavljam da bi bilo zgodno da sada posto sve znaju mogu da daju savete mladjim zenama kako se bira decko.
ako biraju potencijalnog mladoženju onda da bude papučar i da ima keša
ako biraju dečka samo za onako, onda da bude lep i da dobro jebbe
 
E al kad ti zivot da da budes u vezi sa dobrim, lepim, izuzetnim covekom,a ti se ispisas na to iz cistog hira, jer si kreten koji je u fazi samodestrukcije i ni blizu nisi spreman za ful odnos za koji druga strana apsolutno jeste,bukvalno zasluzujes da te dileja je.be u mozak.
Vecito vic, covek se davi, Bog mu posalje camac, ovaj uspe da ga spali jb.t :lol:
Nije smesno
Vic o tri pomoci boga, coveku koji moli za pomoc....
Ne slazem se s tobom, jer je ovo nacin zivota u proslosti, poenta je zivot u buducnosti i nacin kako ga izabrati decka za buduce odnose.
 
U vezi izbora i jos jednog pitanja s druge teme..zali mi se jedan lik kako zenama nista ne treba verovati...i kontam, poznavajuci ga je l...imao si pored sebe jebeno dobru zensku, u svakom smislu, a ispao si prvoklasan idiot...trepce na neke kokoske, fokusirajuci se na spoljasne atribute, umesto da izabere zenu po bicu svom...ali eto, on ce radje da baulja sam u mraku..
I sad razmisljam zasto je ljudima tako tesko da budu iskreni sa sobom prvenstveno...to sve zivi u nekim iluzijama i njima izgradjenim dvorcima..
I imaju neresen problem izbora, pa razmisljaju o tudjim izborima....
 
Ko razmislja o tudjim izborima?
U vezi izbora i jos jednog pitanja s druge teme..zali mi se jedan lik kako zenama nista ne treba verovati...i kontam, poznavajuci ga je l...imao si pored sebe jebeno dobru zensku, u svakom smislu, a ispao si prvoklasan idiot...trepce na neke kokoske, fokusirajuci se na spoljasne atribute, umesto da izabere zenu po bicu svom...ali eto, on ce radje da baulja sam u mraku..
I sad razmisljam zasto je ljudima tako tesko da budu iskreni sa sobom prvenstveno...to sve zivi u nekim iluzijama i njima izgradjenim dvorcima..
Izgleda da nisam razumeo da je tvoj savet biti iskren i u skladu sa svojim mogucnostima....vec sam mislio nesto drugacije. Sorry...
Sta znaci u skladu sa svojim mogucnostima?
 
Ne bih da se mesam u tvoje izbore, ali ovde se radi o prenosenju tih iskustava na one koji tek treba da ih prave.
Ne u smislu sablona, vec u smislu kako zrela osoba sa iskustvom bi vrsila izbor decka.
Ma jeste, ko sto su tebi il meni preneli znanje pa ih sve poslusali.
Misli svojom glavom,slusaj svoje srce.
Nema univerzalnih resenja.Ne moze niko nikom da sazvace zivot inace vise niko ne bi pravio greske,samim tim ne bi mogao ni da uci.
 
Pa ja sam ucio na narodnim umotvorinama....recimo...Gledaj majku, biraj cerku ( a ne obrnuto, jer te cerka nece )
onda... Otrov se drzi u mali bocicama ( a truje gore nego litar sozgasa....) onda lepu zenu trazi vise muskaraca, a ona pripada samo jednom....i tako slicno...
 
Ma jeste, ko sto su tebi il meni preneli znanje pa ih sve poslusali.
Misli svojom glavom,slusaj svoje srce.
Nema univerzalnih resenja.Ne moze niko nikom da sazvace zivot inace vise niko ne bi pravio greske,samim tim ne bi mogao ni da uci.
Opet moram da ponovim pitanje....Kako zrela osoba sa iskustvom bira decka? Ne kako je birala, nii kako da biraju drugi, nego kako bi ona sada izabrala.
 

Back
Top