Quantcast

Kako izabrati decka?

Bambi

Veoma poznat
Poruka
10.428
Ne postoji univerzalan odgovor na ovo pitanje.
Birala sam emocijama i raznim nekim drugim tesko objasnjivim dozivljajima te osobe. Jednostavno sam u sebi znala da je on za mene i ja za njega. Nemam negativnih iskustava - u smislu da mi je bivsi decko ostao u ruznom secanju ili tako nesto.

Manastirka

Veoma poznat
Poruka
12.947
Uopsteno znaci u velikom slucaju. Pa bi odgovor bio ako mi prorade hormoni to je moj izbor, ako ne prorade nista.
Da li to znaci da ako nemas iskustva najbolji izbor je taj prvi? I da li je zakljucak da posle sexa tek biras decka?
Nije bitno koji je po redu.To jest, ko ih je i koliko imao.To je prošlost. Bitan je taj/ta sa kojom ili kojim si sada. Rekla sam već za održivost veze s. x jeste bitan.Ali ne uskačem baš 'odma prvo u krevet ako si na to mislio, niti ga mnogo "tupim" po tom pitanju. "Srećan broj" je taj koji ti je... ,možda bude po redu i 13.

Dekston

Domaćin
Poruka
4.500
Pored situiranosti bitno vam je da muškarac drži do sebe fizički. Da je čist uredan,da nema kompleksa i frustracije. Najbolje bi bilo da je dobro obdaren dole i da je dobar u krevetu. Ako vam sex bude odličan vi ste postigli bingo. Najgori su oni frustrirani malokitići,sa njima ne gubite vrijeme.

Dekston

Domaćin
Poruka
4.500
Ne.
U stvari volim nezne,romanticne muskarce.Problem koji sam imala sa takvim muskarcima je sto nisu preduzimljivi.
Klosari su sa druge strane veoma preduzimljivi.
Ispada uvek nesto moras da zrtvujes.
Kako misliš nisu preduzimljivi ? Obično kako ti kažeš "nežniji" tj mirniji muškarci su više okrenuti karijeri i traženju posla,sa druge strane klošari su uglavnom fizikaneri ili bez posla.

Metronomy

Elita
Poruka
22.224
Nije bitno koji je po redu.To jest, ko ih je i koliko imao.To je prošlost. Bitan je taj/ta sa kojom ili kojim si sada. Rekla sam već za održivost veze s. x jeste bitan.Ali ne uskačem baš 'odma prvo u krevet ako si na to mislio, niti ga mnogo "tupim" po tom pitanju. "Srećan broj" je taj koji ti je... ,možda bude po redu i 13.
Pa cekaj, tvrdis da hormoni igraju glavnu ulogu. Izvod je da po njima izaberes muskarca. Cime bi poredila kakav je sex, ako nisi imala iskustva drugih? Ako si imala, znaci imas neko iskustvo, pa je i izbor drugaciji. Ovo zato sto tvrdis da ti je seks vazan za izbor. Kakav je taj izbor sada?

radyu5

Veoma poznat
Poruka
10.996
Auu sto ti komplikujes :maramica:
Jeste uglavnom sam se sa tim sretala da me neko gleda kao meso,ne kao osobu,u suprotnom pravcu ja nikada nisam gledala muskarca kao dildo,bika za oplodnju.
E pa te prve,koji bi samo da umoce,njih u startu eliminisem,sta ima da probam kada to ne zadovoljava moje potrebe.

A kako razlikuješ one koji bi samo da umoče od onih koji bi da umoče i koji zadovoljavaju tvoje potrebe?

gost 189405

Elita
Poruka
16.693
Jasno, nego sta ako ti je sex sa tim deckom dobar, a drugih nema ni blizu, jer nece da budu s tobom jer si bila s nekim koga ne podnose jer mu je IQ 55, 3
A to mi tek bolestina, najbolje da mu proveravam sve ribe i na koji sve izvor gluposti je bio prispojen.
Takve stvari otpisem na gresi covek, dokona toliko nisam.
A ljudi imaju prava da biraju i po boji ociju, vis meni moze da bude smesno sto je Manastirki uslov vozacki, ali njoj je bitno i postujem kao takvo.

gost 189405

Elita
Poruka
16.693
Ali to biranje po kriterijumima je stvarno smesno.
Nisam jednom cula zenu, sve je to super ali nema onog neceg.Ono nesto dzabe pokusavate da objasnite.
Samo je bitno napraviti razliku izmedju onog neceg i fizicke privlacnosti, posto i zene umeju da razmisljaju onom stvari, e tu dolazi razum.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.